Jul 01 2013

آهای بیدار شو خلق خفته!

نوشته:     :::       5 پیام

روز بعد از انتصابات پسر خواهرم میل فرستاده نوشته “دایی دیدی ما هم رای ندهیم باز یک عده آدم نا آگاه می‌روند پای صندوق رای و باز یک ملا را انتخاب می‌کنند. حالا ما باید چکار کنیم!”
واقعا مانده‌ام چه پاسخی به اینگونه پرسش‌ها بدهم! پاسخ دارم ولی پاسخ‌ها هم ثمری برای آن ملت ندارد، چرا؟ زیرا این رژیم را نمی‌شود با این ابزارها تجزیه و تحلیل کرد و برانداخت. سوسول بازی‌های دموکرات منشانه، رفتن یا نرفتن پای صندوق رای، اعتصاب غذا یا تحصن نشسته یا ایستاده و خلاصه اینگونه سوسول بازی‌ها این رژیم را نه سرنگون می‌کند و نه حتی مجبور به عقب نشینی. این رژیم را باید با زور صلاح گرم برانداخت.
عده ای مدعی هستند که خوب مگر شما دنبال دموکراسی نیستید! مردم رفتند پای صندوق و رای دادند و این آخوند عمامه به سر را انتخاب کردند! به این دسته باید بگویم که برادر جان این آخوند اصلا نتیجه انتخابات ملت نیست! این جانور عمامه به سر نتیجه همان توافقات پشت پرده‌ای است که بین مافیای ملایان طراحی شده بود. بنده حقیر بیش از ده روز قبل از انتصابات نوشتم که به توافق رسیده‌اند تا روحانی رئیس جمهور شود. این هم شاهدم! از این بهتر مدرک می‌خواهید!؟

برادر جان در ایران دو مافیای قدرت وجود دارد، یکی مافیای آخوندی وابسته به روسیه و چین و یک مافیای آخوندی وابسته به غرب. این دو مافیا با هم در امور کلان همیشه توافق و همکاری داشته‌اند تا بقای خود را تضمین کنند. هم مافیای روسی، چینی می‌داند که بدون توافق مافیای غرب نمی‌تواند بر اریکه قدرت بماند و هم مافیای غربی! داستان خنده دار خمینی ملعون علیه که می‌گفت “نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی” حالا تبدیل شده به “هم شرقی هم غربی جمهوری اسهالی”! یعنی همه چیز را می‌چاپند می‌دهند به شرق و غرب تا خودشان بر اریکه قدرت باقی بمانند! والله اگر قرار است استقلال این چنین باشد و با این همه هزینه داشته باشد! بنده حقیر که ترجیح می‌دهم اصلا استقلال را بیندازیم سطل آشغال! همان بهتر که غلام حلقه به گوش یک سو باشیم تا بتوانیم حداقل نصف منابع را برای مصرف داخل بکار بگیریم نه اینکه همه منابع را بدهیم مافیای آخوندی بدهد دست شرق و غرب برای بقای سندیکای عمامه!
حالا همان که قبلا گفته بودم و امروز نیز تکرار می‌کنم همین است که نتیجه‌اش را از زبان نماینده حوزه و دانشگاه (دکتر آخوند حسن روحانی سابقا فریدون) می‌خوانید:

حسن روحانی :

این انتخابات به تمام شبهات، سوال‌ها و بگو و مگوها راجع به انتخابات که راجع به مشروعیت نظام بود پاسخ داد و در واقع آب زلالی بود که بر این آیینه جمهوری اسلامی ایران که گرد و غباری فرو نشسته بود، کاملا شفاف و پاکیزه کرد و همه دنیا از نو جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران، مردم‌سالاری دینی و دموکراسی واقعی را در این کشور مشاهده کردند.

همان جانور در باره سیاست خارجی هم می‌فرماید:

هیچ کس را حق نداریم تحقیر کنیم و هیچ کشوری را هم حق نداریم تحقیر کنیم

منبع چرندیات آخوند روحانی

اگر معنی جمله قبلی را متوجه نشدید به عرض شما برسانم که منظور این است که دیگر صبح تا شب فحش به آمریکا و اسرائیل نخواهیم داد تا بلکه بگذارند ما (مافیای ملایان) به حکومت خود ادامه دهیم. روند داخلی هم همان خواهد بود که قبلا بوده یعنی عطوفت اسلامی همراه با رافت آخوندی!

حالا که همه اینها را خواندید یک نگاه هم به ویدئوی شاهین نجفی که اخیرا خوانده بیندازید بد نیست شاید کمی بیدار تر شدیم!

نوشته: در ساعت: 11:33 am در بخش: انتخاباتی,درگیری جناحی,سیاسی,ملای حیله‌گر

5 پیام  |           

5 پیام به “آهای بیدار شو خلق خفته!”

  1. سی بی says:

    البته باند خائن و خطرناک جبهه پایداری (مصباحیه) که به اسرائیل وابسطست رو فراموش نکن

  2. دیوید says:

    نامردا ویدیوی شاهین نجفی را برداشته اند

  3. مرسی بخاطر لینک

  4. عمام راحل says:

    خواهش می کنم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی