May 29 2013

طرح کلاه گشاد بر سر ملت ایران!

نوشته:     :::       4 پیام

مارمولک‌های حکومتی این روزها نقشه شومی برای ملت کشیده‌اند تا دوباره امت همیشه در صحنه را از همان سوراخ شناخته شده صندوق انتخابات (بخوانید انتصابات) بگزند!
اینکه می‌نویسم نقشه شومی کشیده‌اند به این دلیل است که همه شواهد به این سو اشاره می‌کند. اینکه اول خاتمی و هاشمی ناز می‌کنند که می‌آیند، نمی‌آیند، عشوه‌های مارمولکی است که نگو و نپرس! و بلاخره هاشمی در دقیقه نود وارد گود می‌شود. و جالب اینکه از طرف دیگر از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت می‌شود و او هم مظلومانه!!(درست مثل یک مارمولک) به کناری میخزد و هیچ نمی‌گوید. ولی حالا که دور اول فریبکاری به خوبی و خوشی سپری شده است! مارمولک‌های درشت (خامنه‌ای، هاشمی و خاتمی) دست در دست هم می‌خواهند مارمولک چهارمی را که در نمک خوابانده بودند به ماتحت ملت فرو کنند.
اول بگویم که چرا اینها خاتمی را وارد بازی نکردند. خاتمی مهره سوخته‌ای بیش نیست درست مثل هاشمی آن هم به این دلیل ساده که همه آنهایی که به جنبش سبز پیوستند با رای دادن خاتمی در دماوند واقعا از او متنفر شدند و دیگر کسی قادر نیست آن جمعیت رای دهنده را با نام این مارمولک به میدان بکشانند!
هاشمی را همه به عنوان گرداننده و مسبب طولانی شدن جنگ و اینکه او دزدی است شناخته شده و جنایت پیشه‌ای که پیشینه اش از حد و اندازه مارمولک گذشته و به تمساح بیشتر شباهت دارد تا مارمولک. پس یقینا هیچ کس او را نیز نمی‌خواهد! در ضمن فراموش نکنید که حکومت مارمولک نشان برای بعد از انتخابات هم نیاز به رئیس جمهوری دارد که بتواند به خارج از ایران سفر کند و لابی گری کند. مشکات عدیده بین المللی حکومت اگر با سرعت بر طرف نشود یقینا جنگ با غرب اجتناب ناپذیر خواهد شد. هاشمی نامش در لیست سیاه میکونوس است و قادر نخواهد بود از ایران پا بیرون بگذارد در نتیجه او هم از نظر رژیم مهره ایست سوخته.
در عوض مارمولک چهارم (مارمولک حسن روحانی) بهترین گزینه هست، هم برای اینکه مطمئن شوند کسی جز یک ملا سکان را بدست نمی‌گیرد و هم به این دلیل که او کسی است که نزد انگلیسی‌های خیلی هواخواه دارد. شاید هم در آینده نزدیک از دست خود ملکه دولت فخمیه مدالی چیزی بگیرد و به لقب شوالیه یا چیزی در همین حدود هم مفتخر شود!
خلاصه اینکه باید هشیار بود و به مردم نا آگاه که می‌خواهند پای صندوق رای بروند گوشزد کرد که برای چندمین با فریب مارمولک‌ها را نخورند!

نوشته: در ساعت: 3:02 pm در بخش: انتخاباتی,سیاسی,ملای حیله‌گر

4 پیام  |           

4 پیام به “طرح کلاه گشاد بر سر ملت ایران!”

 1. ALIREZA TOHIDLOO says:

  دوست عزیز …بعد از مدتها یک نوشته بدرد خور گذاشتی !!!ما که از بس عکس این خامنه ای ،و رفسنجانی و این عارف دیوس رو دیدیم خسته شدیم …بابا نوشته جدید ….ضمنا خیلی دوستت داریم باباجان !!!!

 2. viols says:

  خوشم میاد که خوب چرتوپرت بهم میبافی!!

 3. دامون says:

  خسن آقا مارمولک چهارم داره جون میگیره
  دامون

 4. گاینده امام حسین says:

  شبکه 4 بی بی سی فارسی را جعل کرد.
  بعد از جعل فتوشاپی موشکها و … اینک جعل بی بی سی فارسی.
  امروز قبل از ظهر شبکه 4 خبرنگار بی بی سی را نشان داد که از مردم شیک و کرواتی و بدحجاب می خواست مصاحبه کنند و آنان یا خودداری می کردند یا بی بی سی را متهم به دروغ می کردند یا از خامنه ای و ولایت فقیه و حکومت اسلامی با جان و دل دفاع می کردند!!!!
  آرم بی بی سی و نشان میکروفون بی بی سی جعل شده بود.
  خیلی خنده دار شده بود. (وقاحت ملایان خنده دار بود!)

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی