ویندوز وبلاگ و ... چگونه؟
دوستان چنانچه در استفاده از این اطلاعات با مشکلی مواجه شدید به آدرس وبلاگ من (خُسن آقا) بروید و در قسمت نظرخواهی مشکل را اطلاع دهید. یا اینکه می‌توانید در نظرخواهی اینجا بنویسید ولی فراموش نکنید که نظرخواهی اینجا را دیر به دیر می‌خوانم.    تعداد نظرها:
1.    گوگل رول یا بلاگرولر جدید (با استفاده از گوگل ریدر) بروش آسان در این صفحه بوسیله چند تصویر روش استفاده از گوگل ریدر را برای ساختن یک بلاگ رول یا بلاگ چرخان توضیح داده شده.
2.    پراکسی سرور (Proxy Server) بروش آسان در این صفحه بوسیله 4 تصویر روش استفاده از پراکسی سرورها را برای عبور از فیلتر سانسور قدم به قدم توضیح داده شده است.
2.    روش‌های گوناگون (مبارزه با سانسور ملایان) در این صفحه پراکسی‌های مختلف و همچین ابزارهایی برای عبور از فیلتر معرفی شده‌اند.
3.    چگونه Windows XP را برای نگارش زبان فارسی تنظیم کنیم؟ توضیح به کمک تصویر برای تنظیم‌های لازم برای نگارش فارسی. در این توضیحات با 12 عکس قدم به قدم این روش توضیح داده می‌شود
4.    چگونه وبلاگ بسازیم (blogspot.com)
قالبهای بلاگ اسپات:
این قالب‌ها جدید هستند با سیستم نظرخواهی
قالبهای قدیمی تر صفحه 1 ، صفحه 2
روش ساختن وبلاگ بوسیله 7 تصویر قدم به قدم توضیح داده شده و همچنین در این صفحه تعداد زیادی تمپلیت هم برای استفاده در بلاگ اسپات موجود است
5.    چگونه وبلاگ خود را ایمن کنیم [ 1 ] [ 2 ]
مشکلی که جاوا Java در رابطه با ایمنی روی نت ایجاد می کند.
ازکارانداختن جاوا در اکسپلورر
در دونوشته اول سعی شده چگونگی ایمن سازی وبلاگ توضیح داده شود و دو مطلب دیگر درباره مشکل ایمنی و جاوا است.
6.    چگونه سیستم نظرخواهی هالواسکن را راه اندازی کنیم.
قالب‌های سیستم نظرخواهی هالواسکن (Haloscan)
مجموعا تا امروز 5 قالب