Apr 14 2011

داستان ملانصرالدین و شاخه زیر پای آخوندها

نوشته:     :::       16 پیام

داستان ملانصرالدین و بریدن شاخه‌ای که رویش نشسته بود را که می‌دانید!
این داستان ملانصرالدین شده حکایت امروز آخوندها و ماجرای ظهور غریب الوقوع امام دروغین زمان با همیاری و همکاری سید علی چلاق به عنوان سید خراسانی و احمدی نژاد در نقش شعیب بن صالح دست بز!
یادشان رفته که تا زمانی که آن مجهول الهویه در غیبت است اینها می توانند از قدرت او بهرمند شوند و رابط باشند و وقتی که آن فلک زده ظهور کند دیگر برای آقایان کسی تره هم خورد نمی‌کند. حالا باید از آخوندها پرسید از چه جهت دست به این بازی باخت باخت زده‌اند!
به گمانم که حضرات ملا چنان مست قدرت شده‌اند که نمی‌فهمند دارند شاخه درخت معروف را می‌برند، یا اینکه می‌دانند ولی کار به جایی رسیده که فهمیده‌اند که دیگر راه بازگشت ندارند در نتیجه بازی باخت باخت را می‌خواهند تا آخر ادامه دهند.
لوران باگبو هم گمان می‌برد می تواند بر شاخه دموکراسی بنشیند و آنرا ببرد ولی زود درک کرد که سقوط اجتناب ناپذیر است. معمر خان قذافی هم بر همین گمان اشتباه بود، ولی زود دوزاری اش افتاد. آخوندهای ما اما گویا مغز خر خورده‌اند و هنوز بر این گمان هستند که می‌توان بر شاخه‌ای نشست و همان شاخه را برید.

یكی بر سر شاخ بن می‌برید … خداوند بستان نگه كرد و دید
بگفتا كه: این مرد، بد می‌كند … نه با من كه با نفس خود می‌كند!

سعدی

پ.ن.:
ببینید و بخندید: یا علی گفتن سید علی خامنه‌ای هنگام تولد وقاحت با فقاهت قاطی که بشه چنین می‌شود

نوشته: در ساعت: 11:03 pm در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,ملای حیله‌گر

16 پیام  |           

16 پیام به “داستان ملانصرالدین و شاخه زیر پای آخوندها”

 1. samad says:

  « حکایتِ پوستِ جلو »

  سِفر پیدایش – 16:
  10 – این است عهد من که تو (ابراهیم) آن را حفظ خواهی کرد میان من و تو و بازماندگانت بعدازتو: هر پسری از خاندان تو ختنه خواهد شد.
  11 – و تو نیز از محل پوست جلو ختنه خواهی شد و این نشانه ایست از عهد میان من و تو
  12 – هرپسر هشت ماهه ای ختنه خواهد شد، هر پسر از نسل تو، چه آنکه در خانه ی تو زاده شد یا با پرداخت پول از بیگانگان خریداری شده و از نسل تو نیست
  13 – چه آنکه در خانه تو زاده شده و یا با پرداخت پول خریداری شده باید ختنه شود و عهد من تا ابد در گوشت تو باقی خواهد ماند
  14 – و پسری که پوست جلویش ختنه نشده از مردمش بریده خواهد شد و او عهد مرا شکسته است

  وقتی این آیات را در کتاب عهد عتیق انجیل (یا تورات) خواندم دچار حیرانی و سرگردانی شدم که چگونه است که مسیحیان که به این صراحت در کتاب آسمانی شان دستورداده شده، سنت نمی شوند اما مسلمانان که در قرآنشان هیچگونه صحبتی درمورد “پوست جلو” و ختنه بمیان نیامده، اینگونه سفت و سخت به آن چسبیده اند و آن را از نشانه های لازم مسلمانی می پندارند؟

  ظاهراً ختنه از یادگارهای مصریان باستان است که آن را نشانه ی گذراز پسربچگی به مردانگی و دست یافتن به اسرار خفیه خدایان می دانسته اند، و پس از آن نیز، همانطور که گفتم در انجیل عهد عتیق (تورات) به عنوان نشانه عهد خداوند با ابراهیم ذکر شده است. اما با وجودیکه که قوم بنی اسرائیل به آن پایدار مانده اند، مسیحیان در آن الزامی نمی بینند و برعکس مسلمانان که هیچ جا در کتاب مقدسشان اشاره ای به آن نیست، آن را واجب می دانند.

  دست آخر هم این که حالا که ختنه از واجبات است مانده ام چرا ختنه سوران رسمی فراموش شده بشمار می رود؟ حالا که دردش را طفل معصوم می کشد شادی و جشن اش چرا دِمُده شده؟

 2. میتی موش says:

  آیت الله سید علی خامنه ای یا علی گفت و از کس ننه مقام معظم رهبری خارج شد
  وقتی قابله بند ناف رو برید امام خامنه ای فرمودند دشمن
  ولی امر مسلمین جهان را بعد از زایمان ختنه کردند و مقام عظمای ولایت فرمودند یا حسین شهید

 3. میتی موش says:

  این آخوند چنان رید به علی و ولایت که هر کس بعد از شنیدن یا علی به یاد کس ننه سید علی خامنه ای خواهد افتاد.

 4. kia says:

  خسن اقا گرامی
  اقا اینها منظور اخوندها است میدانند امام زمان کشکه و یک دروغ بیش نیست فقط برای یک مشت بیچاره ی فلک زده است که بود و نبودنشان در این دنیا هیچ تفاوتی نمیکنه البته بهتر است که نباشند چون بیشرشان یا تروریست ادمکش اسلامی میشوند یا مثل اون کامنتگذار پیرو خط رهبر مغزشان به گو تبدیل میشود امروز خوندم که یک گروه اسلامگرای فلسطینی یک فعال حقوق بشر ایتالیایی که برای کمک به فلسطین امده بود را ربودند و بعد هم به شکل بسیار ناجوری کشتند خب این تروریستهای اسلامگرای فلسطینی نمونه اش در ایران همان پیروان خط رهبری یا همان سربازان ادمکش امام زمان هستند که فقط برای کشتن انسانهای دیگر اندیش زندگی میکنند پس این اخوندها اسلامی پست فترت برای هرچه بیشتر ادمکش کردن همفکران اسلامی خود باید داستان امام زمان دروغین را داغ نگه دارند و این داستانها سرکاری امام زمانی را برای این فلاکت زدهای اسلامی تعریف بکنند یا مثل کاری که نماینده خامنه ای چلاق در سپاه ادمکش پاسداران انقلاب اسلامی سعیدی میکند او داستانی تعریف میکند که موقعی که خامنه ای از مادرش موقع تولد بیرون میامد مبگوید یا علی و قابله هم که این جریان را میبیند فریاد بزند علی نگه دارت و مسلمانانی که در حال گوش دادن به سیعدی هستند هم صلاوات بفرستند این است مسلمان حسن اقا جان بدبختی که تا نابودی کامل انها از ایران نخواهد رفت و همین هست که میبینیم

 5. samad says:

  رئیس شورای فرهنگی-اجتماعی زنان از تجلیل دختر نمونه ایرانی برای اولین بار بعد از انقلاب در ایران خبر داد . ما ضمن خوشحالی خیلی زیاد از این خبر و خصوصاً دادن آن ، شرایط حضور دختران نمونه را جهت انتخاب برای تجلیل اعلام می‌نمائیم :

  1. توانائی حمل خمپاره ، آر.پی.جی ، خمسه خمسه و موشک استینگر .
  2. مهارت انهدام ده تانک چیفتن در دقیقه و جویدن ملخ هلی کوپتر با دندان انیاب .
  3. آشنائی با باز و بسته کردن ناو و شنا با جوراب و چادر عربی و امداد و نجات غریق با لاستیکی بچه .
  4. قابلیت رفع نمونگی از سایر دختران ایرانی دور میادین با انواع ادوات از قبیل دسته بیل و چماق .
  5. عضویت فعال در واحد مقاومت بنت خدیج زائو و سکینه سه پستون .
  6. خواهران فوق باید حداقل سه بار در تجمعات خودجوش با ماتیک ظاهر شده باشند .
  7. خواهران فوق‌تر باید پس از اتمام عملیات زير خوابي با برادران هميشه حاضردر صحنه آماده‌ی اعزام به دوبی جهت (بی‌تربیت !) باشند .
  8. از قضایای فرهنگی-اجتماعی همانقدری بفهمد که گاو از کامپیوتر ولی حداقل نصف مفاتیح و دعای رفع تب یونجه را بلد باشد .
  9. آگاهی کامل نسبت به روایات مربوط به شب و فردای همان شب و شبهای بعدی و اتفاقات شبانه و مواقعی که کی به کیه تاریکیه .
  10. سابقه‌ی مکفی در خفه کردن مرد نامحرم و لگد زدن به مناطق هسته‌ای نامحرمان داخلی .
  11. در همین راستا مرد نامحرم باید با دیدن ریخت دختران نمونه حداقل سه هفته به اسهال خونی غیر قابل درمان و غیر قابل تعریف برای دیگران بیفتد .
  12. در همین راستاتر از حیث قد و هیکل تفاوتهای ماهوی قد و هیکل دختر نمونه و تپه نباید زیاد مشهود و قابل درک باشد .
  13. تپه‌ی مذکور باید حتماً واجد شرایط تغییر کاربری به مسکونی بوده موضع شفاف داشته موضع مذکور قابلیت احداث ریل و دسترسی به چاه داشته باشد .
  14. زیبا ، جادار ، مطمئن . در صورت زیبا نبودن جادار و مطمئن کفایت می‌کند .
  15. کلاً به کسی چیزی نگوید !

 6. مقنی says:

  اطلاع واصل شده چاه جمکران پرشده به زودی سر ریز خواهد شد و این نشانه ظهور آقا امام زمان است. با توجه به یا علی گفتن آقا هنگام تولد کاشف به عمل آمده آقا خود امام زمان است و به زودی مناقب خود را بر همگان آشکار خواهد کرد.

 7. بزی says:

  سلام حسن آقای گرامی

  من از 2002 مشتری وبلاگهات بودم از شیطان نمیدونم 2000 بود یا 3000 و رساله و استفتاء تا به حال. از موقعی که این سایت اختصاصی را راه انداختی صفحه پیش فرضم شدی و هر روزی که میام اینترنت به لیست اخبارت سمت چپ ات نگاه میندازم میدونم که خیلی زحمت میکشی و وقت میزاری بعد اگه آپدیت کرده باشی مطالبتو سر فرصت میخوانم.باور کن هر سال که یه دو هفته ای میری مسافرت این کادر بقل آپدیت که نمیشه منو غم گیره.خواستم بگم سرور مایی و بهتون مدیونم به خصوص شما (و استیکس و پنبه زن ابوجهل و شمر و چندتایی که حضور ذهن ندارم) در نقش یه روشنگر.راستش من سالی یکی دو بار بیشتر کامنت نمیزارم ولی چند مدتی بود که میخواستم اینو ازتون بخام.
  نوشته های اوایل تون در حالی که نقد سیاست و دین بود یه طنزی قوی همراه اش بود راستش دقیقن نمیدونم از کی بود که کلا اون قسمت طنزش رو حذف کردین (بعدها ملاحسنی این روش طنز شما رو البته به صورت کاملا طنز ادامه داد) و مطالب جدی مینویسین ولی چند سالی میشه.خواستم بگم چند تا نوشته های اخیرت درست عین گذشته است.من گشتم از آرشیو اینترنت وبلاگ های قدیمتو خوندم همه پنج شش سال بلاگ اسپاتی رو و خواستم بگم که در صورت امکان همین روشو ادامه بدین لطفا.

  یه خواهش هم داشتم که بعدا اگه فرصت شد ازتون میخام.

  خسن آقا جان آرزومه که 1000 سال پس از سقوط سلسله آخوندیه زنده و سلامت باشی و ما چشممون به جمال مبارکتون روشن بشه. اینقدر هم قصه دنیارو نخور و به قلبت هم فشارم نیار.
  شب به خیر و سلامت باشی

  • خُسن آقا says:

   مرسی بزی بخاطر لطف و محبت‌ات!
   راستش را بخواهی هنوز هم به آن سبک سابق می‌نویسم ولی نوشتن با آن سبک نیاز به حال و احوال دیگری دارد نه این حال و روزی که این آخوندها برای ما درست کرده‌اند.
   شیطان هم شیطان 3000 بود این هم آدرس وبلاگ که متاسفانه دیگه قابل خواندن نیست.
   http://shaytan3000.blogspot.com/
   من یک زمانی کل وبلاگ را کپی کردم یک جایی و هنوز آنرا دارم این هم آدرس اون
   http://blog.hasanagha.org/sheytan.html

 8. shaadi says:

  بخاطر آتش زدن قرآن عده ای از مسلمانان دیکشنری ها را آتش زدند
  آدینه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۰، ماه روز
  حالا که قرآن ما مسلمانها را یک کافر از خدا بی خبر آتش زد ما هم به تلافی آن باید یک کاری بکنیم.
  اول از همه اینکه ما نمی توانیم انجیل کتاب آسمانی انها را آتش بزنیم چون بهرحال مال حضرت مسیح بوده خوبیت ندارد که به ایشان بی احترامی کنیم. تورات را هم که نمیشود آتش زد چون اولا مال حضرت موسی است که اسمش در قرآن آمده و کلا آدم باحالی بوده و از دریا رد شده بدون اینکه خیس شود.
  تازه تورات چه ربطی به مسیحی ها دارد؟
  پس چاره ای نداریم یا دیکشنری ها را آتش بزنیم و یا دفتر نقاشی بچه کلاس اول خودمان.
  اما از آنجایی که اگر دفتر نقاشی بچه مان را آتش بزنیم بچه مان گریه و زاری راه می اندازد و زن مان با ماهی تابه میزند توی کله مان لذا چاره ای نمی ماند که برویم و دیکشنری را آتیش بزنیم.
  ولی اگر دیکشنری را آتیش بزنیم بعدا به آن احتیاج پیدا میکنیم و باید یکی دیگرش را بخریم که حتما گرانتر شده است و لذا چاره ای برای ما نمی ماند که برویم سر آن بدبخت و بیچاره هایی که برای خدمت و امداد رسانی خود ما به افغانستان آمده اند را گوش تا گوش ببریم تا هم دلمان خنک بشود و هم خدا راضی شود و جایمان را در بهشت و در کنار حوریها از هم اکنون رزرو کرده باشیم.

 9. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی. ظهور آقا نزدیک است سید خراسانی نه بر سر شاخه نشسته و نه بن شاخه را می برد ایشان نایب بر حق آقا امام زمان هستند و بزودی آقا امام زمان فرمان حمله جهت آزادی قدس را صادر خواهد کرد و در یک چشم به هم زدن آمریکا و اسرائیل محو نابود خواهند شد.
  نصر من الله و فتح قریب.

 10. پیرو خط رهبر says:

  تا فتح قدس و ظهور یگانه منجی عالم بشریت فقط یک یا علی مانده.
  یا علی

  • پیرو خط الاغ! دفعه قبل که سید علی یک یا علی گفت از واژن ننش زد بیرون، می‌ترسم این دفعه اگر یک یاعلی بگوید بسرد برود توی واژن ننش!

  • داریوش says:

   حالا کی باید بگه یاعلی که این فرشته نجات از تو چاه بپره بیرون؟ آخه این خزعبلات چیه ؟
   واقعا خریت نه تنها علف خوردن است!

  • گمنام says:

   پیرو خط الاغ تاریخ نخوانده. دو نفر اورشلیم را فتح کردند ولی در دنیای واقعی و نه در هذیان آخوندی: یکی کوروش و یکی هم خسروپرویز وهیچ کدام هم یا علی نگفتند. یا شاید صلاح الدین سنی یاعلی گفت یا صلیبی ها یا انگلیسی ها در زمان جنگ جهانی اول؟

 11. خامنه ای بالاخره از محمد هم جلو زد
  احتمالن شما هم تا بحال فیلم آخوند شیاد سعیدی، امام جمعه قم را دیده اید که با چه آب و تابی تعریف میکند که آقا یا علی گویان بدنیا تشریف آورده اند و چطور قابله این نوزاد چند دقیقه عمر را آقا خطاب میکند. شما را نمیدانم، ولی منکه از خنده مرده بودم و در همان حال در فکر بودم که آیا شنوندگان جناب شیخ سعیدی واقعن اینقدر احمق هستند که این مزخرفات را باور میکنند و یا از ترسشان است که با چنان حرارتی صلوات میفرستند.
  بقیه مقاله را در اینجا ببینید
  http://www.abradat.com/Abradatarticles/Abradatarticles.htm

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی