Jan 03 2020

زدی ضربتی ضربتی نوش کن

نوشته:     :::       5 پیام

وقتی نوشتم همه دیکتاتورها روزی اشتباهی می‌کنند و این اشتباه باعث سقوط شان خواهد منظور چنین اشتباهی بود.
خامنه‌ای در محاسباتش در مورد ترامپ دچار این اشتباه فاحش شد که گمان می‌برد ترامپ وارد جنگ نمی‌شود. دائما این جمله را از مقامات ایرانی شنیده‌ایم که می گفتند ترامپ یک بیزنس من است و اهل معامله و او وارد جنگ نخواهد شد. یا اینکه ترامپ مدام تکرار می‌کرد “من دوست ندارم جنگ رخ بدهد” همین باعث شده بود که خامنه‌ای خیال برش دارد که می‌تواند در این شرایط هر غلطی دلش خواست بکند.
حالا آمریکا برای اولین بار بعد از سرنگون کردن هواپیمای ایرباس ایرانی مجددا نشان داد که نمی‌توان با دم شیر بازی کرد و زخمی نشد.

من آن روز که ترامپ گفت خون آمریکایی‌ها خط قرمز اوست می‌دانستم که این باعث جنگ خواهد شد و یا حداقل بحران بزرگی را بوجود خواهد آورد.
وقتی دستهای پنهان ایران با حمله موشکی به پایگاه نظامی K1 در شمال کرکوک باعث کشته شدن یک آمریکایی و زخمی شدن چند تن دیگر شد با خودم گفتم عاقا مقام عظما تیر خلاص را زد به خودش.
این نظر زمانی پررنگ تر شد که پومپئو سفرش را کنسل کرد و به آمریکایی‌ها دستور داد سفرهای خود را به عراق متوقف کنند مطمئن شدم اتفاقی در راه است.

حالا باید دید خامنه‌ای شهامت آنرا دارد تا یک خطای دیگر بکند یا نه. کوچکترین حرکتی از سوی خامنه‌ای که باعث کشته شدن یک آمریکایی شود یقن بدانید که جنگی هر چند کوچک شروع خواهد شد و همانگونه که در بالا نوشتم نمی توان با دم شیر بازی کرد بدون اینکه زخمی شد.

نوشته: در ساعت: 7:04 pm در بخش: سیاسی,مبارزه با رژیم

5 پیام  |           

5 پیام به “زدی ضربتی ضربتی نوش کن”

 1. کوروش آریامنش اصل زرتشتی says:

  بسمه تعالی
  با وجود اینکه ما زرتشتی هستیم و دینمان اسلام نیست تمام امید ما زرتشتی ها و ملی گراها به همین بچه های سپاه قدس بخصوص شهید سلیمانی بود.
  ایشالا آمریکا نابود شود.

 2. شمر says:

  خَسن آقای جان رفیق قدیمی خودمان
  باور کن که سید علی خامنه ای گوه می خورد که غلط بکند، به گور جدش فاطمه الزهرا (فاطمه فیل کس) می خندد اگر پایش را از گلیم خودش درازتر کند، تنها هنر خامنه ای و دارو دسته اش سرکوب مردم بی دفاع ایران بوده و هست.

 3. شمر عزیز و گرامی من هم گمان نمی‌کنم رژیم وارد جنگی بشود
  ولی به گمان من که پشت پرده دستور خروج خامنه ای از قدرت دیکته شده در نتیجه خامنه ای راهی بجز خودکشی ندارد
  به همین خاطر است که این همه دست و پا می زنند

 4. آرسین says:

  تحلیل جالبی بود،
  من هم تا حدی با شما هم نظرم که ترامپ خصوصا در این روزها بدش نمی آید که جنگی علیه ج.ا راه بیاندازد. و اتفاقا حرکاتی مثل توقیف یک میلیون بشکه بنزین یا اعلام رسمی روابط اسراییل و امارات نوعی تحریک ایران به واکنش و شروع یک واکنش قاطع خواهد بود.
  اگر ایران آن را پاسخ دهد که شعله درگیری روشن می شود. اگر هم واکنشی نشان ندهد شائبه ضعف مفرط ج.ا بیش از پیش باعث ریزش طرفدارانش خواهد شد.
  زمان به ضرر ج.ا در گذر است و تاریخ انقضای حکومت ملایان نزدیک می شود

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی