Jun 08 2017

همه چیزمان به همه چیزمان باید بخورد! مقام عظما ترور امروز را ترقه بازی نامید

نوشته:     :::       16 پیام

در ممالک غربی که هر روز به قول مقام عظما داعشی‌ها ترقه در می‌کنند. پس از خاتمه وقایع تروریستی دولت با خبررسانی دقیق همه وقایع را در یک اعلامیه رسمی به اطلاع مردم می‌رساند.
در ایران ما ماجرا اینجوری می‌شود که رئیس مجلس حمله تروریستی را اقدامی سبک ارزیابی می‌کند.
وزارت کشور از خودش اطلاعیه در می‌کند و حمله تروریستی را “تحرکات تروریستی کور” می‌نامد.
مقام عظما هم سنگ تمام می‌گذارد و عمل ترور را ترقه بازی می‌نامد.

جالب تر زمانی می‌شود که داعش در بیانیه اش تعداد تروریست‌های شرکت کننده در عملیات را 5 نفر اعلام می‌کند با این حال وزارت کشور تعداد آنها را 6 نفر (دو نفر سر قبر خمینی و 4 نفر در مجلس.

در این ماجرای آخری من در عجبم نکند نفر ششم که بر سر آن اختلاف نظر وجود دارد راهنمای داعشی‌ها بوده! یک بسیجی چفیه به گردن مقام عظما که تا داعشی‌ها الله اکبر گفتند، بسیجی گاگول هم کلاش برداشته جلو افتاده همراشون رفته توی مجلس ترقه در کردن. یقینا عجله داشته می‌خواسته زودتر بره بهشت!

حالا این کمدی تراژدی قشنگ تر هم شده. مهرداد فرهمند خبرنگار بی‌بی‌سی می‌گوید که این داعشی ها عرب نبوده‌اند اولین کلمه ای که در فیلم منتشر شده از آنها شنیده شده انگلیسی است و طرز عربی صحبت کردن آنها هم به داعشی ها شباهت ندارد!

نوشته: در ساعت: 1:44 am در بخش: تروریزم,سیاسی,طنز,ملای حیله گر

16 پیام  |           

16 پیام به “همه چیزمان به همه چیزمان باید بخورد! مقام عظما ترور امروز را ترقه بازی نامید”

 1. آرسین says:

  متاسفانه دروغ جزیی از روند اطلاع رسانی در نظام ایدئولوژیک ایران است.
  مصلحت اندیشی بشکل احمقانه و خنده داری همه جای نظام را گرفته و تقریبا تمام دستگاه عریض و طویل اطلاع رسانی داخلی به پشیزی نمی ارزد.
  حتی بخشی از حضور و کنجکاوی مردم در صحنه های خطرناک بدلیل همین خلا خبری و نبود سیستم اطلاع رسانی شفاف است.

  از طرف دیگه کوچک انگاری و تمسخر موضع رسمی دولتمردان و رهبر شده! انگار الوات میدانی شاخ و شانه می کشند و ضربه حریف را کوچک حساب میکنند!
  البته علت اصلی اش بجز کل کل های بی حساب، بی ارزش دانستن جان آدمها در نگاه فقهی و نظام اسلامی است. در کشورهای غربی هر یک نفر جان انسان بسیار با ارزش است و هیچ دولتمردی با رنج و تالم شهروندی شوخی نمی کند. چرا که مردم نسبت به این سخنان حساسند و این می تواند تبدیل به یک روند شود.
  اما در ایران جان ایرانی بی ارزش است. رهبر دشمنانش را مسخره می کند که همه توانتان همین بود؟! انگار قدرت به تعداد کشته هاست! چیزی که حتی بی عقلان انتحاری هم رعایت می کنند و عملیات را با حداقل تلفات و بیشترین پیام سیاسی انجام می دهند، اما رهبرمعظم انقلاب با همه بصیرتش از درک آن عاجز است.

  حیف از 30 سال عمر 80 میلیون ایرانی که تحت حماقت او تلف شد…

  • خُسن آقا says:

   حالا آقا بعد از دو روز تازه دوزاری اش افتاده که بجای رجزخانی باید تسلیت بگوید.

 2. ایکس says:

  درود بر حسن آقا.
  خسن آقای گرامی لینک زیر را بخوان. نمی دانم این خبر چقدر صحت دارد. وابستگان حکومت ایران خانواده سلطنتی قطر را در عراق گروگان گرفته و با اسرا و پول معاوضه کردن. شاید این حمله داعشی ها به مجلس به سفارش قطر یا عربستان بوده تا به حکومت ملایان اخطار بدهند اگر تروریستهای ایران بذای خانواده های حکام اعراب خلیج فارس دردسر درست کنند داعش به سمت مقامات حکومتی ایران حمله خواهد کرد.
  http://www.iranpressnews.com/source/206897.htm

 3. گاینده کون امام علی و عمر says:

  حسن آقا درود.
  ببین در این مقاله چه نوشته! حکومت اسلامی دست القاعده و ]شاید داعش[ را در کردستان ایران باز گذاشته. حوادث تروریستی اخیر را هم می توان با این تفسیر کرد.

  ». پس از حملهٔ آمریکا به عراق، ایران خط واصل القاعدهٔ مقیم پاکستان و افغانستان و عراق شد و کردستان عراق و کردستان ایران هم مهم‌ترین مرکز تجمع و تبلیغ این گروه. گفته می‌شود، تعداد زیادی از مبلغان مذهبی آن‌ها در منطقهٔ کردستان ایران ساکن شدند؛ افرادی که ظاهراً معلم و مدرس قرآن و علوم دینی بودند. می‌گویند مقامات امنیتی و سیاسی ایران در ابتدا بر این باور بودند که میدان دادن به آن‌ها شرایطی را پیش خواهد آورد که از گرایش جوانان ناراضی کرد به گروه‌هایی مثل پژاک، پ.ک.ک و گروه‌های سنتی‌تر سیاسی چون کومله و دموکرات جلوگیری به عمل خواهد آورد. یکی از این‌ها می‌گفت: «جمهوری اسلامی فکر می‌کرد با دادن امتیازاتی به ما و امکان تبلیغ، در موقعیت خاصی، اگر از مرزهای غربی ایران، نیروهای آمریکایی و غربی اقدامی انجام دهند، می‌تواند روی کمک ما حساب کند. ضمن اینکه گسترش تمایلات سلفی تا حدودی زمینهٔ درگیری را بین کردها افزایش می‌داد و مردم منطقه را سرگرم این درگیری‌ها می‌کرد.» او افزود: «البته ما چون از همان ابتدا سیاست جمهوری اسلامی را متوجه شده بودیم، از امکان تبلیغی خوبی که داشتیم حداکثر استفاده را کردیم و اگر غربی‌ها به ایران حمله می‌کردند، به‌هیچ‌وجه به نفع ایران وارد عمل نمی‌شدیم.”

 4. لینک مقاله را یادم رفته بود بگذارم.

 5. شمر says:

  خُسن آقا جان
  بهره برداری کردن حکومت اسلامی از این رخداد را نباید نادیده گرفت، سرکوب گسترده تر و به پس راندن جنبش های مردمی که از دست چپاول و دزدی های حکومت اسلامی جان بلب شده اند.
  فراموش نکنیم در روزهای پیش از ترقه بازی، شاهد گردهمایی های مالباختگان موسسات مالی اسلامی در بیشتر شهرهای ایران و بویژه در برابر مجلس دزدان حکومت اسلامی بوده ایم، اکنون به بهانه ترقه بازی و با داستان آتش به اختیار، این گردهمایی ها براحتی سرکوب خواهد شد.

 6. شمر says:

  پاسخ پیرخراسانی به نامه سرگشاده شمر
  از دقیقه32 به بعد
  https://www.youtube.com/watch?v=OkzsnLa1LoU

 7. بی خبر says:

  درود خسن آقا
  مدیران سایت دفترچه چند هفته است فعالیت ندارند یکی دو پست زدن و بعد مدت زیادی است خبری نیست.
  وبلاگ ممنوعه دیگر آپدیت نکرده.
  آیا دوباره خبری شده؟

 8. عرب دیوانه عبد الحظرد مؤلف کتاب العزیف says:

  *** هشدار پیرامون خطرناک بودن خوردن غذای نذری و نوشیدن آب پرتقال صلواتی ***
  من یک کافر زاده ی سقا و عاشق محرم هستم که در شهر مقدس قم توفیق خدمت دارم. هر سال محرم، تاسوعا و عاشورا که مادربزرگم شیر داغ نذری میده، من میرم واسه کمک، بعد مادربزرگم رو که دور میبینم میشاشم توی دیگ شیر بعد قوطی یک هفته آب منی فاسد رو خالی میکنم توش. بعد به عنوان سقا میرم بین جمعیت.
  پدربزرگم هر سال خرج قیمه ی حسینیه ی محله رو میده، منم از قبل پیپی آماده کردم و میریزم توش. (قبلش هم تا یک هفته فقط سالامی خوک میخورم).
  در ضمن شبهای محرم من با بچه های محله یه دکه داریم که آب پرتقال صلواتی میدیم، اونجا هم از خجالت سالار جاکشان در میام.
  *** از دست زدن به جانماز هتل ها هم اجتناب کنید *** چون من همیشه بعد از تخلّی مدفوع در مستراح، مهر تربت و جانماز رو عن-مالی میکنم.
  آدمای مثل من زیادن.
  *** چرا این کارو می کنم؟ ***
  بخاطر شرط پاسکال و برهان دفع خطر احتمالی که توی کتاب دین و زندگی مدرسه یادمون دادن
  فرض کنید آخرت و بهشت و جهنم وجود داشته باشه. مسلمونای پیرو آدم مادرجنده ای مثل محمد () جاشون در قعر اسفل السافلین خواهد بود. من با این کارم فریضه ی “برائت از کسکشین” رو بجا میارم.

 9. دوست says:

  آفرین به دولت سوریه
  http://24onlinenews.ir/344937/%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%81%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/

  گزارش‌ها حاکی است که فدراسیون فوتبال سوریه به دلیل دخالت ایران در مورد حجاب تماشاگران سوری به AFC شکایت کرده و خواستار توبیخ ایران شد.

  روزنامه ورزشی همشهری در گزارشی ادعا کرد که عدم تمایل به تبعیت از قوانین حجاب در ورزشگاه باعث شد تا فدراسیون فوتبال همکاری خود با سوریه را قطع کند. این روزنامه در تیتری با عنوان «سوریه با ایران به هم زد» نوشت که عمان امتیاز میزبانی بازی حساس سوریه و استرالیا را بدست آورده است. هفته گذشته در بازی مقدماتی جام جهانی ایران و سوریه در ورزشگاه آزادی، عکس‌هایی بدون حجاب از تماشاگران سوری منتشر شد. در پی انتشار این عکس‌ها، تصاویر دیگری از آنها پخش شد که این بار این بانوان حجاب داشتند.

 10. اخبار says:

  http://www.iranpressnews.com/source/208659.htm
  دفتر مشق مدرسه با آرم تاج پهلوی و تیم استقلال که همان تیم تاج است

 11. ناشناس says:

  http://www.rahetudeh.com/rahetude/2017/septamber/615/sar615.html

  پلیس پولی در راه است. نیروی انتظامی قرار است خصوصی شود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی