Jan 01 2017

دو پروژه شکست خورده و روی آوری به اصلاح نژادی شناخته شده فاشیسم

نوشته:     :::       11 پیام

با غم فراوان می‌نویسم این روزها، چرا که تقریبا یقین حاصل کرده‌ام که این نوشته‌ها را گوش شنوایی نیست! ولی چه می‌توان کرد که مسئولیت اجتماعی و احساس گناه اجازه سکوت نمی‌دهد.

این پدیده آخری “کارتن خوابها” عبای آخوندهای فاحشه را بدجوری بالا زد و چهره کریه آنرا برای مردم بیشتر نمایان کرد.
سخنان معاون استاندار تهرانباید با قانع سازی، روسپی ها و معتادان کارتن‌خواب‌ عقیم شوند/ عین ماشین جوجه‌کشی بچه تولید می‌کنند و می‌فروشند و معاون رئیس جمهور شهیندخت مولاوردیهنوز دولت برنامه مشخصی در رابطه با عقیم کردن زنان کارتن خواب ارائه نکرده است. قطعا این برنامه باید از سوی وزارت بهداشت بررسی و ارائه شود اما در این رابطه بحث‌هایی در جریان است. در امور زنان جای هیچ شک و شبهه ای برجای نمی‌گذارد که حکومت در فکر عقیم کردن گروه‌هایی از جامعه فقیر و تهی دست است تا به خیال خود این گروه مشکل ساز برای حکومت را با پاک کردن صورت مساله از پیش پا بردارد. غافل از اینکه اینگونه مشکلات یک شبه بوجود نیامده‌اند و در نتیجه با نسخه پیچی‌های پزشکان بیسواد حکومتی هم یک شبه قابل حل شدن نیستند.
حالا برویم سراغ آن دو پروژه شکست خورده‌ای که در تیتر مطلب نوشتم.
پروژه اول افزایش جمعیت کشور مقام عظمی حکومت است که به خیال بچه گانه خودش در فکر این بود که اگر جمعیت را به دویست میلیون نفر برساند می‌تواند با تکیه بر این جمعیت زیاد خود و حکومت‌اش را به عنوان یک قدرت نه تنها منطقه‌ای بلکه جهانی مطرح کند. حالا با این پروژه عقیم سازی عملا حکومت دارد به این نتیجه می‌رسد که همین طوری شکمی نمی‌توان جمعیت را افزایش داد بدون اینکه فکری به حالا این لشکر گرسنه کرد. حالا دولت شکست خورده و دست نشانده باید به کله پوک مقام عظمی فرو کند که آن ممه جمعیت 200 میلیونی را لولو برد و ایشان برای قدرت جهانی شدن باید فکر دیگر بکنند.

پروژه دوم اما آن خیال باطل دیگر بود که گمان می بردند با سرکوب و بگیر و ببند می‌توانند مشکلات اجتماعی را حل کنند. از روزهای آغازین جمهوری ننگین آخوندی و آن روزها که این اراذل و اوباش اسلامی فاحشه خانه‌های رسمی را تعطیل کردند بر این گمان بودند که با پاک کردن صورت مساله می‌توان مشکل را حل کرد. اکنون و پس از 37 سال و نابودی کامل جامعه به همان نتیجه رسیده‌اند که هیتلر 70-80 سال پیش رسیده بود و شکست آن پس از یک جنگ خونبار به اثبات رسید.

پ.ن.:
این گفته معاون استاندار تهران که گفته “عین ماشین جوجه‌کشی بچه تولید می‌کنند و می‌فروشند” را باید تحویل مقام گنده رهبری داد که از زنها خواسته بود مثل ماشین جوجه کشی بچه تولید کنند. خوب این بیچاره کارتن خوابها هم به منویات ایشان گوش دادند!

نوشته: در ساعت: 10:39 pm در بخش: اجتماعی,اسلام و مسلمین,جنایات رژیم,حقوق بشر,ملای حیله‌گر

11 پیام  |           

11 پیام به “دو پروژه شکست خورده و روی آوری به اصلاح نژادی شناخته شده فاشیسم”

 1. کلبعلی says:

  درود خسن آقا تحلیلهای شما همیشه خیای خوب بود ولی این یکی با عرض معذرت اشتباه است. امروزه جمعیت زیاد یک کشور نشانه قدرتمندی نیست بلکه نشانه عقب ماندگی وجهل است.
  الان منابع اب و غذا برای ۸۰ میلیون نا کافی است و شغل هم برایذبسیاری ار مردم نداریم.

  خاکنه ای می داند که جمعیت زیاد یک خانواده آن خانواده را از رشد اقتصادی و علمی باز میدارد. میلیونها جوان بیکار از دید خامنه ای یعنی میلیونها ساندیس خور بینوای نوکر آخوند.
  مخالفان رژیم هم خوشحالند از دید آنها اگر جمعیت زیاد شود فقر افزون و احتمال انقلاب جوانان جهت تغییر نظام افزون میشود. اگر چنین شود بدا به حالدمخالفان رژیم چون یک کشور با میلیونها فقیر و نا امنی های مربوطه نصیبشان میشود.
  مخالفان ایران هم بدشان نمی اید جمعیت فقیر یعنیذافرایش احتمال سوریه ای شدن ایران.

  • خُسن آقا says:

   من به هیچ عنوان ننوشتم که جمعیت زیاد باعث قدرت می شود این را مقام عظما مدعی آن است نه بنده
   عقیده من درست مثل عقیده شماست.

 2. کژدم says:

  خُسن آقای گرامی
  عقیم کردن اجباری «به حاشیه رانده شدگان» در سطح جهانی که با چندها روش آغاز شده و ادامه دارد «مصرف قرص ضد بارداری؛ کاندوم؛ وازکتومی و ….». مشکل این است که این روشها نمیتوانند پاسخگوی مشکلات آینده باشند. مشکلات آیندهٔ جوامع انسانی را تنها با «جمعهیت کمتر» که مبتنی بر تعریف کُهَن از انسان است؛ نمیتوان حلّ کرد. زیرا بازتولید مکرّر «انسان سانها» که بر اساس تعریف کُهَن از انسان؛ همچنان «انسان» نامیده میشوند؛ نمیتواند حلّال مشکلات ناشی از افزایش جمعیّت باشد.
  جمعیّتی که بخش بزرگی از آن (انسان سانها)؛ نمیتواند زبان بخش کوچکتر (انسانها = نوابغ) را بفهمد؛ همیشه با جنگ «تولید مثل و شکم» بر علیه «فرزانگی» روبرو خواهد بود.
  سخن انسان شنیده نخواهد شد و سخن «انسان سان» از لولهٔ تفنگ و ویرانی بیرون خواهد آمد.

  • اتفاقا من مدتهاست بر همین نظر ام که جمعیت جهان باید به زیر 4 میلیار برسد تا مشکلات جهان حل شود. ولی نه با آن روشی است که تنها باید فقرا و بیچارگان در آن شرکت کنند بلکه این باید یک برنامه جهانی و همه گیر و همراه با روشهای انسانی باشد نه یک نوع سرکوب دوگانه انسانهای فقیر و بیچاره

 3. بیانیه مجمع مصلحت says:

  رفسنجانی قبل از این که بی عفت شود مرد. به عفت خانم و بچه ها تسلیت تسایت.

 4. مازیار says:

  بعرض میرساند که نام خانوادگی شهین دخت در اصل ملا وردی است و چون ملاوردی خیلی سئوال برانگیز بود تازگی ها تلاش کرده خودش را مولاوردی معرفی کند.

 5. ناشناس says:

  خسن آقا وبلاگ گامرون را مثل اینکه کسی دزدیده یا رمزش دست اطلاعات افتاده. گویا بعد از دستگیری شایگان توسط اطلاعات آپدیت شده بود.

 6. Maryam says:

  بابا نام آن زن معاون حسن بنفشه .شهیندخت ملاوردی است نه مولاوردی.
  اسم مردم را درست بنویسید.

 7. درود خسن آقا
  یک وبلاگ زدم خاهشمندم قدم رنجه کن کون امام را ببین و لینک بده.
  پیروز باشی

  ass-of-emam.blogspot.com

 8. خسن آقا سلام
  سالگوز تولد امام ولدالزنای شیعیان میتی فراری مبارک.
  یک لینک به کون امام بزارید
  ass-of-emam.blogspot.com

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی