Nov 24 2016

این که هنر نیست جماعتی فقیر را به دام مرگ فرستادن

نوشته:     :::       2 پیام

حکومت آخوندی مدعی است دو میلیون زائر برای اربعین به عراق رفته‌اند!
حتی اگر این ادعای دروغ که 2 میلیون شیعه ایرانی به عراق رفته باشند درست باشد باز هم آن چیزی را که رژیم می‌خواهد اثبات کند قابل اثبات نیست.
رژیم چند سالی است که با تحریک طبقه فقیر، مذهبی و خرافه پرست جامعه و فرستادن آنها به عراق به خیال خود می‌خواهد به دیگر کشورهای منطقه نشان بدهد که قادر به کنترل و بسیج افکار عمومی است. و به زبان ساده زور و قدرت خود را به رخ کشورهای منطقه می‌کشد.
اولا در این آمار باید شک کرد زیرا عراق یک کشور جنگ زده است و قادر نیست این همه جمعیت توریست را در این بازه زمانی کوتاه و در ناف منطقه جنگی پذیرا باشد.
مساله مهم دیگر اینکه حتی اگر رژیم توانسته باشد 2 میلیون لشکر گشنه گدا را بسیج کند، باز می‌توان گفت که هر کسی قادر خواهد بود با پرداختن هزینه سفر و هزار و یک گونه وام و پول مفت، جمعیت بدبخت و فقیر جامعه را بسیج کند و به کربلا که هیچ حتی به جهنم بفرستد.
همان گونه که مشاهده می‌کنید هر ساله هم عده زیادی از این آدم‌های بدبخت و محتاج به کام مرگ فرستاده می‌شوند. درست مثل آن دورانی که خمینی امت همیشه در صحنه را به عراق و روی مین می‌فرستاد. این هم نمونه هایی از این زور بازو نشان دادن آخوندها:
انفجار در مسیر بازگشت زائران ایرانی از کربلا حداقل ۸۰ کشته برجای گذاشت
تعدادی که در خبر آمده تا این لحظه که نگارش این مطلب تمام نشده به 100 نفر افزایش یافته است.

حالا بد نیست نگاهی هم به روش‌های بسیج این جماعت بیچاره، فقیر و عقب افتاده به کربلا هم بیندازید:
وام ۷ میلیون ریالی سفر به عتبات به دانشجویان داده می‌شود

استقبال دانشجویان از طرح اعطای تسهیلات ویژه پیاده روی اربعین

1.5 میلیون وام برای سفرِ عتبات بازماندگان عمره

درست مثل اعزام نیروی نظامی به سوریه که طبقه‌ای فقیر و محتاج به نان شب را با حقوق‌های بالا به دام مرگ می‌فرستند این زوار هم در همان روند می‌گنجد و نه چیزی دیگر.
یک دلیل دیگر سفر ملت ایران به عتبات برای آوردن اجناس لوکس از خارج به داخل است تا با فروش این اجناس کاسبی کرده باشند

نوشته: در ساعت: 11:15 pm در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,ملای حیله‌گر,نقد اسلام

2 پیام  |           

2 پیام به “این که هنر نیست جماعتی فقیر را به دام مرگ فرستادن”

  1. شمر says:

    یک مشت ابله کمتر، اینان مانند پشه های روی گه هستند که از رو نمی روند هر از چند گاهی چند تایی شان تلف میشود بازهم بر می گردند روی گه.

    • اینکه 20-30 سال پیش ملت دنیا خصوصا دنیای عقب مانده خرافه پرست بودند را می‌شد درک کرد. ولی در دنیای دیجیتال امروز که هر بنی بشری دسترسی به همه گونه اطلاعات دارد، واقعا پذیرفتنی نیست که عده‌ای در ناف پایتخت ایران یا حتی در دیگر نقاط این همه نادان و عقب ماند باشند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی