Jan 08 2016

وقتی که آخوند بیسواد بدون دخالت دست ترکمان می‌زند

نوشته:     :::       3 پیام

باور بفرمایید اگر گفته های حجت الاسهال حاج صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه را بخوانید یقینا تیتر بالا را مجاز خواهید دانست وقتی می‌نویسم ترکمان زده طرف!
خودتان بخوانید پارگراف هشتم این متن را:

حجت الاسلام حاج صادقی درباره حادثه سفارت عربستان اظهار داشت: نسبت به آل سعود کینه های بسیار داریم، اما نیروهای انقلاب اهل حمله به سفارت عربستان نیستند و این حادثه، آتشی است که خودشان برای نقشه های خود به پا کرده اند و به شیعه های انگلیسی خود دستور دادند این کار را انجام دهند؛ قوه قضائیه به زودی پیگیر این مسأله خواهد شد.

به زبان ساده تر یعنی جمهوری اسلامی با آن همه یال و کوپال و تونل های پر از موشک و این همه سربازان عمام زمان و آن همه لشکر ولی فقیه و و و جملگی کشک! اگر این به معنی کشکی بودن اقتدار حکومت آخوندی در ایران نیست پس به چه معناست که عربستان در خاک خود هم به جوانان به حج رفته شما تجاوز می‌کند و هم صدها نفر حاجی شما را قتل عام می‌کند و هم در خاک شما توطئه می‌کند. معنی چنین چیزی فقط کشک بودن حکومت سید علی را تداعی می کند و بس!

پ.ن.:
تو گویی این آخوندها جملگی احمق و نادان هستند! یکی به اینها گوشزد کند حاجی این که شما می‌گویی مثل تف سربالا می‌ماند!

محمد امامی کاشانی، امام جمعه موقت تهران، ضمن محکوم کردن حمله به سفارت عربستان سعودی در تهران گفت که این کار را «گروهی پشت صحنه رهبری می‌کردند که از خود دشمنان بودند، می‌خواستند توپ را به زمین ما بیندازند و دست‌شان را بالا بگیرند و قطع مراوده کنند، اما از افراد احمق نیز استفاده کردند».

منبع خبر

نوشته: در ساعت: 1:46 pm در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,ملای حیله‌گر

3 پیام  |           

3 پیام به “وقتی که آخوند بیسواد بدون دخالت دست ترکمان می‌زند”

 1. حاج لطف الله خنزير قدّوسي says:

  خسن آقا، من شايد ١٠ سال ميشه كه وبلاگت رو هر روز ميخونم… نه تنها من، بلكه همه ي دوستان آشنايانم. اگه در وبلاگستان ذره اي عقلانيت وجود داشته باشه، مال وبلاگ تو و ملا حسني و شمر ويزيده.
  در تمام دوراني كه در ايران از سر گذروندم، امسال افسرده ترين، خموده ترين و فقير ترين ساله. همه كس و همه چيز افسرده اس. سر وضع مردم به قدري فقيرانه شده كه آدم گريه اش ميگيره. اجناسي كه در بازار گير مياد از آشغالترين و بي كيفيت ترين بنجل هاي توليد چينه.
  من حتي براي خريد لباس و شلوار و حتي شورت و پيژامه خودم مجبورم سالي چند بار برم امارات. ولي باز توي خيابون و محيط شركت در مقابل مردم خجالت ميكشم. الان قيافه مردم تهران با كهكيلويه و ايلام دهه ي شصت فرقي نميكنه.
  من اميدم رو كاملاً از مردم قطع كردم… بذار يه خاطره برات تعريف كنم بفهمي چرا. چند سال پيش كه دانشجو بودم با يه دختر آته ئيست و بيخدا دوست شدم كه فوق العاده هم بدحجاب بود. يه روز يه استاد مادرجنده دهاتي جلوي چشم همه سر اين دختره عربده كشيد كه “شما كه اينقدر سينه هات بزرگه خجالت نميكشي مانتوي تنگ ميپوشي؟ تا لت و پارت نكردم گمشو برو خودتو جمع و جور كن!”
  من هم داد زدم “مرتيكه ي الدنگ تو گه خوردي تو كار مردم فضولي ميكني!”
  دختره گريه كنان جواب داد “تقصير از منه! دانشگاه قداست و احترام خودش رو داره! من بايد احترام دانشگاه رو رعايت ميكردم.”
  چند وقت پيش هم ديدم دوست دخترم روي هاردش كلكسيون عكساي سيد حسن خميني و توله سگش رو داره… وقتي پرسيدم اينا چيه گفت “لا مصبا خيلي خوشگلن، اين نوه و نتيجه ي امام از مدل هاي دولچه و گابانا خوشگل ترن!” منم همون جا شماره موبايلش رو روي گوشيم بلوكه كردم.
  باور كن مردم خودشون اين رژيم رو ميطلبن.
  خسن آقا جان در مدت ماه رمضون مشكل ما اصلاً پليس و نيروي انتظامي نيست. همين در و همسايه و همكار و دوست و آشنا و آدماي توي خيابونن كه دهن آدمو سرويس ميكنن…

 2. خسن آقا درود
  سایت غلمان یاب وعده الله است برای نسوان مومنه محجبه و عفیفه قرآن خوان و نماز خوان .

 3. سایت غلمان یاب وعده الله است برای نسوان مومنه محجبه و عفیفه قرآن خوان و نماز خوان .

  gholmanyab.blogspot.com

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی