Nov 21 2015

ابلاغیه مقام متورم رهبری

نوشته:     :::       11 پیام

من خودم واقعا هیچ ادعایی ندارم که دانش چنین و چنان دارم. اگر هم در زمینه‌های گوناگون نظر می‌دهم نه بدان معنی است که نظر خودم را تنها گزینه یا حتی گزینه درست بدانم. اگر نظری مطرح می‌کنم تنها برای ابراز نظر است و بس.
در طول عمرم همه آدمهای باسوادی را که با آنها برخورد داشته‌ام، هیچ کدام حتی در محدوده دانش و تخصص‌شان هم یک طرفه به قضاوت نرفته‌اند، خصوصا این غربی‌های چشم آبی. در اینجا که من 35 سال است زندگی می‌کنم، طبیعتاً بیشترین معاشرت و برخوردم با نروژی‌ها بوده. روزانه هم در اداره سر میز غذا یا در ساعت‌هایی که بحثی در می‌گیرد، اکثرا با آدم های باسواد طرف هستم. باسواد که می‌گویم در حد دیپلم نیست ها!! اکثرا دکترا دارند. باور بفرمایید در هیچ یک از بحث‌هایی که با آنها داشته‌ام حتی در زمینه تخصصی شان با درجه اطمینان صد درصد هیچوقت نظری مطرح نمی‌کنند. همیشه همکارها چنان تواضع دارند که پیش و پس اظهار نظرشان می‌گویند که این نظر آنهاست و شاید هم غلط باشد. تنها آدمهای بیسواد هستند که نظر صد درصدی صادر می‌کنند.
حالا که این پیش فرض را مطرح کردم بروم سر روضه حضرت سید علی گدا!

سید علی گدای ما در همه زمینه‌ها صاحب نظر و تئوری که چه عرض کنم صاحب نظر فقهی است! و نظر فقهی هم که همه می‌دانیم یعنی چه! یعنی نظر خدا! نظر خدا هم که معلوم است مرگ ندارد و صد در صد بلکه هزار درصد درست است!!

حالا اخیرا مقام گند رهبری ابلاغیه ای از خودشان در وکرده‌اند بنام “ابلاغ سیاست‌های کلی «محیط زیست»”.
یکی اطراف آقا پیدا نمی‌شود به ایشان بگوید خوب پدر سگ تو در کدام گداخانه‌ای درس محیط زیست خوانده‌ای؟ که چنین با اطمینان ابلاغیه صادر می‌کنی!؟ یکی نیست به “مقام ورم کرده رهبری” بگوید آهای مردک بیسواد اگر انقلاب نشده بود و بخاطر بده بستانهای پشت پرده تو رهبر نشده بودی، در بهترین حالت نمی‌توانستی حتی در رابطه با ورود و خروج به خلا هم ابراز عقیده کنی! و حتی اگر هم می‌کردی کسی تو را عددی به حساب نمی آورد و به بیضه چپش هم حساب نمی‌کرد.
باور بفرمایید آدم همه چیز بشود ولی متورم نشود که بدترین بیماری هاست!

فقط برای خنده یکی دو خط از چرندیات ملوکانه را اینجا می‌آورم، اگر دوست داشتید کمی بخندید می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید برای روده بر شدن!

این هم گوشه‌ای از چرندیات مقام متورم رهبری:
مدیریت جامع، هماهنگ و نظام‌مند منابع حیاتی (از قبیل هوا، آب، خاک و تنوع زیستی) مبتنی بر توان و پایداری زیست‌بوم به‌ویژه با افزایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حقوقی و ساختاری مناسب همراه با رویکرد مشارکت مردمی.

نوشته: در ساعت: 2:29 pm در بخش: سیاسی,طنز,ملای حیله‌گر

11 پیام  |           

11 پیام به “ابلاغیه مقام متورم رهبری”

 1. ملا حسنی says:

  حسن آقا این بدبخت بیچاره تقصیری ندارد. این چیزها را که او ننوشته بلکه یک مشت تحصیلکرده نان به نرخ روز خور تهیه کرده اند و چون میدانستند مقام مزخرف رهبری از حرف های گنده گنده و بزرگ بزرگ خیلی خر کیف میشود سعی کرده اند یک چیزهایی را بنویسند که ضمن اینکه خالی از محتوا و معنی است لااقل دهن پر کن باشد.
  ما هرچی می کشیم از هموطنان وططن فروش و فرصت طلب مان است.
  ببین کار فیلترینگ دست کیست؟ چه شرکتهایی برایشان برنامه نویسی میکنند؟ همه شان کسانی هستند که میخواهند یک شبه پولدار بشوند و بیایند کانادا.

 2. امام را گاییدم says:

  کون امام تعالی
  خسن آقا میان این هزاران کس و شعر که سید علی چلاق گدا گفته گیر دادی به این جرف حساب که زده؟
  خب باید به محیط زیست توجه شود.
  البته این ژست سیاسی وی است و عملا به محیط زیست توجه نداشته و نخواهند داشت.
  اینها به دزدی و ستمگری توسط سربازان گمنام امام زنازاده جمکران نشین مشغولند.
  (عسکری بی شوشول بود و امام زمان شیعیان زنازاده است و تمام سربازان
  گمنام و نامدارش و منتظران فرج گشادش زنازاده و مفعول هستند)

  • خُسن آقا says:

   محیط زیست! جوک می‌گویی! کدام محیط زیست!؟
   این مردک بیسواد کل محیط زیست ایران را تبدیل کرده به چراگاه الاغ های طویله ولایت.
   دیگر محیط زیستی در ایران باقی نمانده که آقا بخواهد از آن حفاظت کند!
   این ژست‌ها چیزی نیست جز عوامفریبی و شارلاتانیزم آخوندی.

  • مصطفی شیخ شافی فاکرانی says:

   ببین آقای محترم، من نه مسلمونم نه به هیچ دینی اعتقاد دارم. ولی هر انسان متمدن و دموکراتی… کیرش تا رستنگاه خایه تو حلقوم پیامبر اکرم.

 3. امام را گاییدم says:

  خسن آقا این فرج شور(فرج الله سلحشور) سرطان گرفته رو به موته.

 4. جلال says:

  مرد حسابی شما که تو کشورهای غربی هستین وادعای دموکراسی وفرهنگ میکنین برای چی توهین میکنین.واقعا ادمای بدبخت و طن فروشی هستیداگه حرفی داری بیا تو کشور خودت بزن نه اینکه جیره از اجانب بگیری وبا مردم کشورت مخالفت کنی وبهشون توهین کنی.منم فهش وتوهین بلدم لی مثل شما نفهم نیستم بااینکه فارغ التحصیل دانشگاه وبیکار هم هستم باسیاستهای دولتهام مخالفم ولی وطن فروشی نمیکنم اصلا در شآن ایرانی نیست

  • فدایی آغامقام معظم نره خری says:

   گیرم فحش دادن کار بدی باشد چه ربطی به وطن فروشی داره در ضمن به کسی که برای عقیده دیگران ارزش قایل نیست و میخواهد از دموکراسی به سود خود سو استفاده کنه فحش هم زیاده
   سگ به سر در اون دانشگاه که به تو اون کاغذ پاره رو داد بشاشه که بتو حداقل منطقی فکر کردن و جفنگ نکفتن رو یاد نداده

  • حضرت زهرا را گاییدم says:

   آغا جلال وقتی الله و محمد رسول الله مادر جنده و امامان کونده خواهر و مادر جنده شیعیان ، دنیا را به آشوب کشیده و به غیر خودی ۸ا فحش داده اند. حق این است که بگوییم سنده تو کس ننه عاشقان دین اسلام!
   امام زمان فرزندخوانده امام عسکری شوشول بریده و یک زنازاده است. سنده تو کس ننه عزاداران امام حسین و سنده تو کس ننه سربازان نامی و گمنام امام زمان.

  • حضرت زهرا را گاییدم says:

   در ضمن آغا جلال من تو سوریه دارم پست می زنم و خیلی زود سراغ تو تو ایران هم می آییم. جا خوردی؟ فکر کردی دنیا همونطوریه که تو اخبار ایران و میشنوی؟
   به موقعش ننه امام زمان حروم زاده ات را می گاییم.

 5. ملا جان من هم می‌دانم که قلم به مزدها این چرندیات را می‌نوسیند این الدنگ حتی دست راست اش چلاق است و نمی‌تواند بنویسد! ولی آن پدر سگ گدا زاده که این چرندیات دیگران را به نام خود باز نشر می‌دهد یقینا گناهش ده برابر بلکه صد برابر آن نویسندگان قلم به مزد است.
  انسان عاقل که هر چرندی را امضا نمی‌کند که عزیز! این مردک بیسواد ابلاغیه را به نام بارگاه خلیفه ابلاغ کرده!

 6. حضرت زهرا را گاییدم says:

  خسن آقا، مهران مدیری در یک نمایش اسم یک سگ را کوروش گذاشته، حالا فکر کن اگر در دنیا نمایش بسازند و نام سگ را محمد یا حسین یا عباس بگذارند این مسلمانان ز ن ا زاده چقدر عصبانی خواهند شد و کس ننه ج ن د ه خودشان را در راه اسلام جر میدهند و چندین بمبگذاری و قتل مرتکب خواهند شد؟
  شمر بلاگ اسپات ! کجایی بیا مثل قدیم در داستانهای سکسی که می نوشتی ک ی ر یزید را به ک و ن امام حسین و به ک و ن زینب و به کس ننه عاشقان اسلام بگذار و کامنت دونی را باز کن تا ماهم به کس ننه امام حسین برینیم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی