Oct 14 2015

از آدم بی ریشه‌ای مثل خامنه‌ای توقع بیشتری نباید داشت

نوشته:     :::       9 پیام

اتفاقی که دیروز و امروز رخ داد نشان از دو بحران بسیار حاد در حکومت سید علی دارد. هم زمان چهره پلید خامنه‌ای را بیشتر هویدا کرد.
اولین بحران که باید روی آن مطالعه کرد و شکافت این است که شکاف بین جناح‌های رژیم تا چه حد پیش رفته است. اینکه دلواپسان که عموما خود را صدای سید علی می‌دانند عملا در مجلس گفتند و تکرار کردند که دستور تصویب از بالا آمده و حجازی رئیس دفتر سید علی دستور یا همان حکم حکومتی را ابلاغ کرده. این مساله نشان از چیز دیگری ندارد جز اینکه دلواپسان از این پس دل چرکین هم خواهند شد و آن هم از سید علی.
ماجرای حضور اصغر حجازی رئیس دفتر خامنه‌ای در مجلس و دادن حکم حکومتی به دست مجلسیان و دستور اینکه مجلس باید به مصوبه برجام رای مثبت بدهد صدای داواپسان را در آورد و شکاف موجود را بیشتر کرد.
دلواپسان هم یقینا حق دارند زیرا آنها می‌دانند مشکلی را که از روز اول آفریده دست سید علی بوده حالا آنها باید مسئولیت‌اش را به گردن بگیرند و آن جام زهر را که قرار بود رهبری بنوشد به خورد مجلس داده‌اند.
گرچه امروز دفتر و دستک خامنه‌ای ماجرا را انکار کرد! ولی همه می‌دانند وقتی که شورای نگهبان کمتر از 24 ساعت مصوبه مجلس را با اکثریت آراء تایید می‌کند این نشان از هیچ چیز دیگر ندارد جز سر سپردگی هر دو نهاد به بارگاه خلیفه.

این همه شامورتی بازی برای چه بود!؟ بسیار واضح است که خامنه‌ای نمی‌خواست مثل خمینی جام زهر را بنوشد و مسئولیت این همه ماجراجویی اتمی خودش را بپذیرد. بزدلی سید علی از این بیشتر نمی‌شود که همه این مشکلات که غائله اتمی برای ملت ایران به ارمغان آورده به دستور او اجرا شده ولی حالا که زمان عقب نشینی و مسؤلیت پذیری است این حرامی پس از شکست حتی حاضر نیست مسئولیت احکام خریت خودش را به گردن بگیرد.
البته توقع هم نداشتیم که آدم بی مسئولیت و بی پدری مثل سید علی گدا مسئولیت کردار و تصمیم‌های خود را به گردن بگیرد!

بحران دومی را که این اتفاق میمون به نمایش گذاشت و برملا کرد، اقتصاد ورشکسته رژیم است. با اینکه خامنه‌ای صبح تا شام هارت و پورت های بی حساب و کتاب می‌کند، ولی وقتی کفگیر به ته دیگ اقتصاد تک پایه رژیم خورد، حتی انسان احمق و بی‌شعوری مثل او هم درک می‌کند که دیگر باید به خواری و ذلت گردن نهد و با غرب توافق کند.
اینکه حکومت با این سرعت و بدون سر و صدا برجام را تصویب کرد، نشان از آن دارد که اقتصاد مقاربتی آقا بدجوری مقاربتی شده! آثار تحریم ها دارد کمر رژیم را می‌شکند.
به همین دلیل است که می‌نویسم از آدم بی ریشه‌ای مثل خامنه‌ای توقع بیشتری نباید داشت زیرا کسی که عملی را انجام می دهد و پیامدهایش را به گردن نمی گیرد بزدلی بیش نیست.

نوشته: در ساعت: 10:30 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ,سیاسی,ملای حیله‌گر

9 پیام  |           

9 پیام به “از آدم بی ریشه‌ای مثل خامنه‌ای توقع بیشتری نباید داشت”

 1. سید قاراپط says:

  خسن اقا کجایی که این اغا می خواست بچه اش را هم به مقام امامت برساند. نه اینکه خودش در این 27 سال برای ملت و میهن تخم دو زرده گذاشته.پر رویی هم حدی دارد. ولی نه برای اخوند.

 2. امیر says:

  سلام حسن اقا یار قدیمی و شکست ناپذیر….خسته نباشی … احتمالا بجا نمیاری ولی ادرس ایمیلی که گذاشتم چیزائی رو براتون تداعی میکنه تو ستون وبلاگها چندتا از یاران قدیمی رو دیدم یادش بخیر…

  • خُسن آقا says:

   آره عزیز آن دوران دوران شکوفایی آزدنویسی بود که آثار اش هنوز پا برجاست.
   مرسی قدم رنجه کردی اینجا آمدی

 3. از جنابعالی بابت لینک وبلاگ خود سپاسگزارم.

  از آنجا که به نظرم گره ما با حکومت نهایتا با دست باز خواهد شد و نیازی به دندان نیست و از طرف دیگر به دلیل این که ساکن ایران هستم و می بایست در آنچه می نویسم و لحن آن دقت کنم که اگر گذر پوست به دباغ خانه افتاد برایم گرفتاری بزرگی به وجود نیاید نمی توانم آن گونه که شایسته است لطف شما را پاسخ گویم.

  با پوزش و سپاس مجدد

  • خُسن آقا says:

   مرسی عزیز همین که لطف کردید پیام گذاشتید مایه سرافرازی است

 4. اقای خسن اقا اگه رهبرم دستور بده سرت رو هم میبرم.بی شرف وطن فروش

  • علی شیره ای says:

   فعلا که رهبرت ذلیل شده و همه سیاست هاش شکست خورده. تا اعدامش نکردیم خودش به هلاکت برسه.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی