Oct 01 2015

یک سوال در باره واقعه عربستان

نوشته:     :::       6 پیام

حادثه مکه روز دوم مهر ماه رخ داد. از روز واقعه تا امروز که خبر مرگ غضنفر رکن‌آبادی و دیگر مهره‌های ریز و درشت حکومت تایید شد[لینک]، یک هفته است که می گذرد.

سوالی که مطرح است این است که چرا عربستان نتوانسته اجساد این افراد دردسر ساز و سیاسی کار را زودتر شناسایی کند! به گمان من همه این افراد همان روز اول مرده بودند(یا اینکه!) وگرنه تعداد مفقودهای ایرانی نباید به آن تعدادی که اعلام شده اعلام می‌شد! مگر عربستان به این بی‌در و پیکری است که نتوانند مرده‌ها را همان روز اول شمارش کنند!؟
شایعه‌ای که روز سوم مطرح شد این بود که اسرائیل غضنفر رکن‌آبادی را ربوده تا اطلاعات حزب الله و موشک های ایران به غزه را کشف کند.
حالا باید چند سوال دیگر مطرح کرد.
1. چرا شخصی مثل غضنفر رکن‌آبادی بدون پاسپورت دیپلماتیک به عربستان رفته(این خبر بارها در رسانه‌ها مطرح شده)!
2. آیا با آگاهی از اینکه غضنفر رکن‌آبادی چه وضعیت حساس امنیتی داشته، عربستان سعودی هم از هویت واقعی او بی خبر بوده و نمی‌دانسته که او کیست و به وی اجازه ورود به عربستان را با پاسپورت دیگری داده است!؟ همگی می‌دانیم که عربستان نسبت به حجاج ایرانی بسیار حساس است و سوراخ‌های بدن آنها را هم تفتیش می‌کند(اگر شک دارید به این خبر مراجعه کنید)

سوال مهم این است که آیا عربستان با ربودن این افراد و کشف اطلاعات لازم بعدا آنها را به جای مرده به حکومت ایران قالب کرده! فکرش را بکنید چه موقعیت خوبی شکنجه گران عربستانی داشته‌اند! فرق چندانی بین با مشت و لگد له شدن و زیر دست و پا له شدن نیست. پس عربستان به راحتی می توانسته آنها را شکنجه و بعد هم کشته باشد.

آهای مقام گنده رهبری مراقب باشد دنیا پر است از دژمن! روزی هم تو را خواهند ربود و پس از شکنجه به سبک قذافی خواهند کشت!

پ.ن.:
عرض کردم که! با اینکه همان هفته اول این مطلب را نوشتم و هنوز اطلاعات کافی در دست نبود، مدعی شدم که این حادثه یک مساله بسیار پیچیده امنیتی هم در پی دارد.
جالب اینجاست که جسد او هنوز هم به ایران باز گردانده نشده و آن خبری که در متن به آن اشاره کردم دروغی بیش نبوده که رژیم برای فرار از سوالهای بیشتر منتشر کرده.
و هنوز سوالی که پیشتر مطرح کردم پابرجاست و حالا خود آقایان رژیم هم همین سوال را طرح می‌کنند:
بیشتر بخوانید: غضنفر رکن‌آباد‌‌‌ی واقعا كجاست؟

نوشته: در ساعت: 10:45 pm در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “یک سوال در باره واقعه عربستان”

 1. شیمبل says:

  خسن آقا باهات کاملا موافقم. من حتا فکر میکنم شکنجه گران سعودی این دیپلماتها رو بردن کهریزک خودشون و ی تیریپ سیر باهاشون وطی کردن.

 2. امام زمان ولدالزنا است. says:

  به نام عسکری بی شوشول.
  خسن آقا عید غدیر مبارک و دسته تبر تو کون آل علی.
  شاید پاسخی به دخالت ایران در یمن و ناامن کردن عربستان بود که عربستان کون امام خامنه ای گذاشت و شوشول سپاه در عربستان را برید.

 3. کیر او کون حضرت زینب says:

  عید غدیر مبارک. اسلام پیروز است شرق و غرب نابود است.

 4. خط قرمز says:

  درود. ضمن تبریک عید غدیر، دست دادن ظریف به اوباما مثا این است که اوباما حزب الله را انگشت کرده باشد. اخطار می کنیم چنین کاری تکرار نشود.

 5. پافند ش.م.ر says:

  .comمقداد مقداد، یاسر
  مقداد مقداد، یاسر
  شمر جواب بده
  شمر جواب بده
  کامنت دونی وبلاگ شمر را باز کن، تا با کامنتهای خود حزب الله را مورد تفقد قرار دهیم.

 6. موعود شناسی says:

  امام زمان بچه مفعول کونی ولدالزناست چون عسکری بی شوشول بود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی