Sep 13 2015

من دولت تعیین می‌کنم من تو دهن این دولت می‌زنم

نوشته:     :::       5 پیام

همین دو سه روز پیش یک آخوندی بنام مرتضی مقتدايی، عضو جامعه مدرسین گفته:

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رئیس سازمان صداوسیما را به این گروه «و یا جاهای دیگر احضار کرده» و به او درباره «فيلم‌ها، برنامه‌ها یا موضع‌گيری‌هايش تذکر» داده است.
وی اضافه کرد: «در مواردی هم که گفته‌اند قانون نداریم، ما ماده واحده‌ای تنظیم کرده و جهت تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی داده‌ايم تا قانونا بتوانند به تذکرات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم توجه کرده و اقدامات‌شان قانونی باشد.»     منبع رادیوفردا

هر از چندی که زمان انتخابات (در حقیقت انتصابات) می‌رسد ما که مخالف کل این حکومت ننگین هستیم هشدار می‌دهیم که ای ملت نروید و به دست خود به این حکومت مشروعیت ندهید! باز می‌بینیم که انگار یاسین در گوش خر خوانده‌ایم! ملت که چه عرض کنم امت همیشه در صحنه می‌روند پای صندوق انتصابات و رای می‌دهند. حالا بماند که همان رای ها را هم خود حکومت به میل خودش تغییر می‌دهد با این حال همین رفتن پای صندوق یک نوع مشروعیت کاذب دادن به این حکومت است.
حالا باز هم اگر همان دولت به اصطلاح نا مشروع که با تقلب و کلک منتخب شده قانون وضع و اجرا می‌کرد دلمان نمی‌سوخت! ببینید همان دولت نیم بند هم وقتی آمد سرکار این آخوندهای بیسواد هستند که بنا به گفته خودشان تصمیم گیرنده اصلی هستند، خودتان بخوانید:

“ما ماده واحده‌ای تنظيم کرده و جهت تصويب به شورای عالی انقلاب فرهنگی داده‌ايم تا قانونا بتوانند به تذکرات جامعه مدرسين حوزه علميه قم توجه کرده و اقدامات‌شان قانونی باشد”     همانجا

حالا یکی نیست به این آقا “عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم” بگوید که اعضای جامعه مدرسین قم به چه حق و اختیاری چنین غلطی کرده‌اند!؟ آیا مثلا اعضای جامعه مدرسین دانشگاه علی آباد کتول هم می‌تواند ماده واحده‌ای تنظیم و بر اساس آن قانونگذاری کند و دولت را مجبور به اجرای آن بی قانونی بکنند!؟ یا فقط چهار تا و نصفی آخوند بیسواد چنین حقی را دارند!؟ راستی پس آن مجلس و آن دولت دست بز اند که شما قانون تعیین می‌کند و توی دهان آن دولت می‌زنید!؟
حالا می‌فهمیم وقتی خمینی ملعون علیه پیش از انقلاب می‌گفت “من دولت تعیین می‌کنم من تو دهن این دولت می‌زنم” منظورش چه بود!
منبع: صدای خمینی یوتوب

نوشته: در ساعت: 11:41 am در بخش: سیاسی,ملای حیله‌گر

5 پیام  |           

5 پیام به “من دولت تعیین می‌کنم من تو دهن این دولت می‌زنم”

 1. x says:

  درود بر خسن آقا.
  ملت ایران حالا حالا ها با آب انتخابات آسیاب ملایان را می چرخاند متاسفانه حتی مردم‌ کشورهای غربی خر هستند و در جهت منافع حکام غرب حرکت می کنند. منظور اینکه مردم غرب با تحصیلات رایگان و آزادی بیان باز آلت دست سیاستمداران میشوند حالا چه توقعی از ملت ایران داشته باشیم؟

  راستی الان دیدم چند ماهیه حسین درخشان وبلاگش را مجددا راه انداخته.

  hoder.ir
  hoder.com

 2. خُسن آقا says:

  من چند ماه پیش وبلاگ اش را دیدم.
  حسین درخشان هم مثل احمدی نژاد تبدیل شده به چرخ پنجم زیاد نگران او نباشید!

 3. کون امام حسین تعالی says:

  آپدیت کن غزیز این درد مشترک بی تو درمان نمیشود

 4. لعنت بر رسول الله says:

  درود خسن آقا. ببین چه حیواناتی به حج میروند. ۴ میلیون برزیلیرکارناول شادی راه می اندازند کسی زیر دست و پا نمیمیرد آنقوت این مسلمانان مادر جنده تو مراسم حج مثل خر رم کرده همدیگر را له می کنند. دینی که راه رفتن به پیروانش یاد نداده مدعی کامل بودن دارد.

 5. لعنت بر رسول الله says:

  این مسلمانان باید اول یاد بگیرند درست مثل آدم حرکت کنند تا هم کیش خود را زیر پا له نکنند بعد به شیطان سنگ بزنند. البته دینی که فرهنگش سنگ زدن باشد شعور و عقل پیروانش قد نمی دهد مثل آدم راه بروند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی