Aug 18 2015

عرض نکردم مقام گند رهبری قرار نیست بمیرد

نوشته:     :::       4 پیام

همانگونه که در مطلب پیشین نوشته بودم “مقام گنده رهبری شاید در حال گندیدن باشد ولی یقینا در حال مرگ نیست” حالا با این اربده کشی اخیر ملوکانه می‌توانید یقین حاصل کنید که ایشان نه تنها در حال مردن نیستند بلکه به قول معروف جو شان پاک شده و به همین دلیل هم هست که این چنین عر و تیز می‌فرمایند:

نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور؛ ما این راه را بستیم/ هنوز توافق هسته ای، نه در ایران و نه در امریکا تکلیفش معلوم نیست

منبع سایت عصر ایران
البته اینگونه عر و تیز های ایشان را نباید زیاد جدی گرفت! اینها همه برای مصرف داخلی است و عموما برای فریب دادن چفیه به گردن‌ها است که کمی تا قسمتی پریشان حال شده‌اند.

اصل قضیه از این قرار است که مقام گندیده رهبری می‌خواهند با این تاکتیک فرار به جلو بکنند و از آن می‌ترسد که نکند یک مرتبه در آمریکا رای کنگره توافق را مختل کند، که در چنین صورتی او هم یقینا به چفیه بندان دور بر و مجلس فرمایشی‌اش دستور خواهد داد که توافق را تایید نکنند تا به قول معروف زیر آبی زده باشد و فرار به جلو کرده باشد.

خامنه‌ای از آن می‌ترسد که نکند در آمریکا برخلاف نظر دولت اوباما رای بر این شود که توافق انجام نشود. در چنین صورتی اگر مقام گنده خود را موافق توافق نشان داده باشد در چنین صورتی سنگ روی یخ خواهد شد و آبروی نداشته ضد آمریکایی بودنش بر باد خواهد رفت.

خلاصه اینکه نگران نباشید اگر توافق مورد تایید کنگره قرار بگیرد که به گمان من قرار خواهد گرفت، حتی اگر قرار نگیرد با وتو اوباما توافق امضا خواهد شد. در چنین شرایطی یقین بدانید که خود رهبری هم با عرق چفیه شان آنرا امضا و تبرک خواهند کرد. زیاد هم نگران حسین شریعتنداری و دیگر چفیه لیسان مقام گنده نباشید! آنها هم زمانی که مقام گند رهبری دستور بفرمایند با تکان دادن دم توافق را تایید خواهند کرد.

پ.ن.:
عرض نکرده بودم این عر و تیزهای ملوکانه چیزی بجز عوامفریبی نیست و تنها مصرف داخلی دارد؟ این هم شاهدش که آقا شدیدا عجله هم دارند برای به نتیجه رسیدن توافق! یقینا شبها هم در منزل نماز شب می‌خوانند تا بلکه توافق انجام شود!
این هم لینک خبر: ابراز امیدواری رهبر ایران برای رفع مشکلات توافق هسته‌ای

نوشته: در ساعت: 3:37 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ,سیاسی,ملای حیله‌گر

4 پیام  |           

4 پیام به “عرض نکردم مقام گند رهبری قرار نیست بمیرد”

 1. آرسین says:

  با نظر شما موافقم،
  موضع گیری های خامنه ای از ترس سنگ روی یخ شدن توسط کنگره امریکاست، نظام ایران شدیدا به این توافق نیاز دارد، مابقی تقلید و ظاهر سازیست.

 2. سنده تو کس ننه حزب الله و بسیجی ها says:

  تحلیل درستی است. خامنه ای هم بمیرد یک پالان دیگر روی خر حکومت اسلام ناب محمدی می اندازند.

 3. سنده تو کس ننه امام حسین says:

  درود خسن آقا.
  مهم این است که ایران مردم الاغی دارد که پیرو اسلام ناب محمدی هستند. پالان این الاغ گاه شاه اسلام پناه است گاه آخوند و گاه ملی مذهبی و مجاهد. اقلیتی از اکثریت الاغ اسلام پناه سواری می گیرد. خامنه بمیرد باز نوکر بیگانگان حاکم خواهد شد. ملتی که نوکر امامان عرب است یعنی نوکر بیگانه است در نتیجه به بیگانگان خوب سواری خواهد داد. مردم الاغند و حاکمان سوار بر الاغ.

 4. مهدی says:

  اول تا آخر می رن کون خامنه ای رو پاره می کنن، غمتون نباشه.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی