May 21 2015

پُز عالی جیب خالی!

نوشته:     :::       3 پیام

این هارت و پورت کردن‌های مقام گنده رهبری این روزها عده‌ای را به توهمی جدید گرفتار کرده. از همه جالب تر عکس کاندیدای دائمی ریاست جمهوری و رئیس قاچاقچی‌های سیگار هم بر توهم این عده افزوده و در این خیال باطل انداخته که نکند مقام گنده رهبری می‌خواهد بجای مذاکره لباس جنگ بپوشد!
اول از همه باید به این تحلیل‌گرها گفت زرشک! شما از تحلیل هیچ نمی‌دانید! برای رسید به این نتیجه که رژیم می‌خواهد به جنگ برود یا نه! باید چرتکه بردارید و حساب‌های مالی مقام گنده رهبری را وارسی کنید ببینید چند در چنته دارد سید علی آقا!
تا آنجا که حساب‌های سر انگشتی و چورتکه‌ای بنده حقیر نشان می‌دهد ایشان آه در بساط ندارد و وضع‌اش دارد نزدیک می‌شود به دورانی که روضه‌های پنج تومانی می‌خواند. با این حساب و پول پله که من می‌بینم یقینا نمی‌شود به جنگ آمریکا که هیچ حتی به جنگ داعش هم نمی‌توان رفت.
اگر در عکس‌های این نمایش خنده دار جدید که مقام گنده رهبری به نمایش گذاشته، قاچاقچی معروف سیگار هم دیده می‌شود از این نظر است که گویی به علت مضرات سیگار دکان سیگار فروشی ایشان نان و آب چندانی ندارد و این روزها که گویی پول و پله و دله دزدی در سپاه بیشتر از کار قاچاق سیگار نون آب دارد به همین علت هم است که ایشان ترجیحا لباس قاچاق سیگار را رها کرده و با لباس قاچاقچی‌های احمدی نژادی ظاهر شده و برای مقام گنده رهبری ژست‌های توخالی می‌گیرند و سلام نظامی می‌دهد.
خلاصه اینکه این شوهای مقام گنده رهبری را اصلا نباید جدی گرفت! ایشان از روی عادت بیست و چند ساله است که از این ژست ها می‌گیرند و هارت و پورت‌های بی پشتوانه می‌کنند. به قول معروف: پُز عالی جیب خالی!
یک نگاه به ماجرای پرواز بر فراز فرودگاه صنعا و اجازه ندادن عربستان به آن هواپیما برای فرود و ماجرای مسخره کشتی فرستادن به یمن را اگر پیگیری کرده باشید درک خواهید کرد که این هارت و پورت کردن‌های مقام گنده رهبری چیزی نیست بجز خالی بندی! وقتی عربستان هواپیمای سپاه پاسداران مقام گنده رهبری را سکه یک پول می‌کند و از یمن باز می‌گرداند یقین بدانید وضع ایشان بدتر از آن است که گمان می‌برند!
این تحلیل‌های متوهمانه هم که بعضی تحلیل گرها این روزها می‌کنند را هم نباید زیاد جدی گرفت و بیشتر باید گذاشت در کوزه آبش را خورد!
اگر مقام گنده رهبری جرات داشت یقین بدانید سه سوته کشتی کمک رسانی را بجای یمن مجبور نمی‌شد به جیبوتی آنجایی که عربستان خواسته بود بفرستد. این تحقیر اگر برای مقام گنده رهبری تحقیر نباشد یقینا برای من و شما که ایرانی هستیم تحقیر بسیار خطیر و بزرگی است. وقتی سعودی‌های شورته پوش اول بسیجی‌های حج عمره را مورد تجاوز قرار دادند گرچه من آن داستان را سیاسی می دانم ولی با این حال خجالت اش که بردوش مقام گنده رهبری ماند بعد هم هواپیمای مقام گنده رهبری را از فرود در صنعا باز داشتند و حالا هم کشتی محتوی ساندیس های اهدایی را به ناکجا آباد فرستادند. آن وقت است که باید فهمید پشم‌های مقام گنده رهبری بدجوری تکیده و این هارت و پورت کردن ها فقط خالی بندی است.


مرکز پرورش دزد و قاچاقچی

نوشته: در ساعت: 3:21 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ,تروریزم,روابط خارجی,سیاسی,ملای حیله‌گر

3 پیام  |           

3 پیام به “پُز عالی جیب خالی!”

 1. irani says:

  حسن آقا گمونم آرش بیخدا رو گرفتن! وبلاگش مدتهاست که آپدیت نمیشه

 2. حضرت زهرا را گاییدی says:

  بسیار مطلب خوبی بود

 3. بر پدر و مادر مسلمانان لعنت says:

  کون امام تعالی…..
  این حکومت قرارداد اتمی را امضا بکند سرنگونه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی