Feb 10 2015

من دولت تعیین می‌کنم، من تو دهن این دولت می‌زنم

نوشته:     :::       8 پیام

روزهای آخر دوران شاه را آنها که به یاد دارند بخاطر می‌آورند که هرچه رژیم شاه در بوق تبلیغاتی می‌کرد حتی اگر حقیقت محض بود مردم آنرا دروغ می‌انگاشتند. اگر ساعت دوازده شب در تلویزیون اعلام می‌شد که شب تاریک است، مردم مدعی می‌شدند که دروغ است و می‌گفتند آفتاب را نمی‌بینید! این از معجزات از دست دادن مشروعیت یک رژیم است.
رژیم سید علی گدا این روزها به چنین بیماری مزمنی گرفتار شده. هرچه در بوق و کرنا بکند حتی اگر حقیقت محض هم باشد مردم آنرا دروغ می‌انگارند. این از معجزات از دست دادن مشروعیت است.
رژیم‌هایی که به ریاکاری روی می‌آروند نمی‌دانند که روزی خواهد رسید که مثل چوپان دروغگو هرچه بگویند مردم برعکس آنرا باور می‌کنند.
پس از 36 سال خون دل خوردن و بر علیه این حکومت نکبت بار تبلیغات منفی کردن حالا دارم به چشم خود می‌بینیم که رژیم دارای هیچ مشروعیتی نیست و روزهای آخر آن فرار رسیده.
از این به بعد یا رژیم باید قدم به قدم عقب برود و مواضع خود را به مردم تحویل بدهد یا اینکه منتظر قیامی خونبار باشد که حاصل آن یک سلاخی تمام عیار خواهد بود.

مرگ حکومت اسهالی مبارک باد

تیتر مطلب از سخنان گه‌هر بار آن یکی عمام است که به جهنم علیا پیوست

نوشته: در ساعت: 11:37 pm در بخش: سیاسی

8 پیام  |           

8 پیام به “من دولت تعیین می‌کنم، من تو دهن این دولت می‌زنم”

 1. آرسین says:

  دروغگویی و از دست دادن مشروعیت عالی بود!
  دقیقا وقتی کسی به قول معروف “چوپان دروغگو” شد، دیگر هرچه حتی بدرست ناله بکند کسی اعتنا نخواهد کرد.
  البته پایان کمی باید رقیقتر باشد!

 2. گاینده کس خواهر امام حسین says:

  بسیار مطلب روشنگرانه ای بود. دستان بریده حضرت ابرفرض به همراه امام خامنهای باد.مرسی

 3. شمر عمه امام بیمار را گایید says:

  یاد وبلاگ شمر بخیر. نحوه گاییدن زینب را مبسوط و مفصل می نوشت. شمر کجایی چرا وبلاگت را به داستانهای قشنگت مزین نمی کنی. کیرت تو حلق حزب الله و وزارت اطلاعات.

 4. کیر من تو کون مسلمان غیرتی says:

  آب و نان مجانی ارزونیتون حاکمیت نمی دیم بتون.

 5. IRANIANS says:

  خامنه ای تخم روسه
  روحانی هم دیوسه

  در سالهایی که روسها مشهد را اشغال کرده بودند مادر خامنه ای با سربازان روس روابط نا مشروع داشت و بعدها همیشه از اینکه شاه روسها را از ایران بیرون کرد ناراحت و گله مند بود. برادر بزرگ خامنه ای که مثل خرس می ماند شبیه روسهاست. و خامنه ای خود را از نژاد روس میداند و به گفته نزدیکان خامنه ای همیشه به پوتین برادرمی گوید.

 6. بر امامان شیعه لعنت says:

  خسن آقا چرادیر آپدیت می کنی

 7. بر شیطان لعنت says:

  خسن جان سلام. خسن اقا رو راست بهت بگویم. امریکا و غرب ،بد دامی برای اخوندا پهن کردند!تا حد اکثر سه سال دیگر کار انها تمامه.گفتم که بدانی و بدانند.

 8. سعید says:

  کور شود هر که نتواند ابهت حضرت آقا را نبیند به کوری چشم وبلاگ نویس پرچو این انقلاب توسط مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی اش امام زمان خواهد رسید با ساختن یک مشت توهین نمیتوانید خودتان را بزرگ کنید انتقاد از رهبری معنا ندارد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی