Feb 03 2014

تحقیر انسان‌ها بهترین راه برای حفظ حکومت زور

نوشته:     :::       4 پیام

آخوند از روزی که بر سرکار آمده و حتی قبل از آن، ملت ایران را فقیر و تحقیر شده می‌خواسته. به همین دلیل هم هست که همیشه آقایان حتی قبل از انقلاب طرفدار سفره‌های نذری بوده‌اند. بعد از انقلاب هم همین راه و روش را با شدت بیشتری دنبال کرده‌اند.
وقتی شما برای کمک به کسی او را در صف گدایی آوردی و در ملا عام او را نگه داشتی و با این وسیله تحقیرش کردی، چنین انسانی دیگر قادر نخواهد بود برای سرنگونی حکومت آخوندی قد علم کند.
بطور کلی آدمهایی قادرند در برابر زور قد علم کنند که از یک عزت نفس و بلند نظری بالایی برخوردار باشند. وقتی کسی را برای یک تیکه نان تحقیر کردی او دیگر هیچگاه قد علم نخواهد کرد.
این را آخوند گدا پرور بخوبی می‌داند و به همین دلیل هم توزیع یارانه نقدی را با توزیع کالا جایگزین می‌کند. تازه این روش توزیع یارانه یک امتیاز دیگر هم برای رژیم دارد و آن هم اینکه تجاری که دست به سینه رژیم باشند، متصدی توزیع و واردات اینگونه کالاها خواهند شد. و این نیز راه دیگری برای لفت و لیس کردن بیشتر خواهد بود.

تصویر از دویچه‌وله

نوشته: در ساعت: 10:35 pm در بخش: اجتماعی,اقتصادی,حقوق بشر,سیاسی,ملای حیله‌گر

4 پیام  |           

4 پیام به “تحقیر انسان‌ها بهترین راه برای حفظ حکومت زور”

 1. گودرز کشواد says:

  دِ خب اون تخم حرومایی که عربده کشیدن روحانی کسشکریم بیان وسط

 2. ساسان says:

  نه خسرو ماند با تاج کیانی نه شیرین ماند در حسن و جوانی نه بلبل با گل و گلشن وفا کرد نه اسکندر به اب زندگانی. خسن جان سلامت و مانا باشی عزیزم.

 3. پیمان says:

  با درود خسن اقا.بسیار درست و به جا تحلیل فرمودی.

 4. پیمان says:

  درود خسن اقا.به این آدرس یه سری بزن ببین نظرات مردم پای خبر چقدر جالبه.

  http://enghelab-news.ir/shownews.php?idnews=13568

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی