Jan 09 2014

غده‌های سرطانی سپاه قدس

نوشته:     :::       7 پیام

از روزی که این دو نیرو “دولت اسلامی عراق و شام” یک مرتبه مثل علف هرز در عراق و سوریه پدیدار شدند، نظرم این بوده که این دو گروه هر دو از یک فاضلاب تغذیه می‌شوند و آن فاضلاب هم جایی نیست بجز حزب الله ایران یا همان سپاه قدس به فرماندهی قاسم سلیمانی نیست.
این دو غده سرطانی را ایران در این دو کشور بوجود آورده تا بتواند عمر رژیم‌های مالکی و بشار اسد را طولانی کند. این چرندیات که گفته می‌شود که اینها نیروهای القاعده هستند از روی نا آگاهی است.
روش رفتار این دو نیرو به هم شباهت زیاد دارد. اول نیروهای دولتی خود را از مناطق مورد نظر عقب می کشند بعد اینها در آن خلاء شروع می کنند به ایجاد جو رعب و وحشت. همه این مانورها هم برای این است که بتوانند به این دو ملت بیچاره بقبولانند که دولتهایی که دارند بهتر از ایجاد یک انقلاب جدید است.
به همین خاطر هم هست که همزمان در هر دو کشور نیروهایشان را از شهرها عقب می کشند تا دولت‌های مرکزی بتوانند مستقر شوند.
دولت بشار اسد تقریبا در حال سقوط بود تا اینکه این غده سرطانی سر بر آورد و همه تلاش این گروه هم از روز اول این بوده که نیروهای مخالف اسد را از مناطق اشغال شده بیرون براند هیچگاه این نیروها با نیروهای دولت مرکزی درگیر نشده‌اند.

نیروهای موسوم به “دولت اسلامی عراق و شام” پس از چند روز ترس‌آفرینی و سیطره بر فلوجه، از شهر فرار کرده و در بیابان‌ها پنهان شده‌اند. اسلام‌گرایان از مناطق تصرفی خود در سوریه هم‌چون حلب نیز به عقب رانده شدند.
منبع: دویچه‌وله

پ.ن.: در همین رابطه بخوانید:
ارتش سوریه با استفاده از جنگ میان دوجناح مخالف رژیم، بخش‌هائی از شهر حلب را اشغال کرد
رادیو فرانسه

نوشته: در ساعت: 5:10 pm در بخش: سیاسی

7 پیام  |           

7 پیام به “غده‌های سرطانی سپاه قدس”

 1. حميد says:

  البته کله خرهای بسياری هم هستند که ابزار اجرای اين سياست بازی کثيف ميشوند. هم از نوع گنده و هم از نوع کوچکش.

 2. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان
  پرسیدند روباه تخم می گذارد یا بچه می زاید. گفتند از این دم بریده هرچه بگوئید برمی آید. و این قبیل روباه ها حتی سالیان درازی پیش از شهر قصه در سرزمین مان لانه کرده بوده اند. مگر فتواهای خانمانسوز ملاهائی که می خواستند تا ناف پطلپورت پیش بروند ویا داستان سینما رکس آبادان یادمان رفته؟

 3. فرهاد says:

  خُسن آقای عزیزقبول داری این غده سرطانی به اصطلاح سپاه قُدس با این شیرین کاریاش دیگه لقب« سپاه تُخس» بخودش گرفته…!!

  ——–
  پاسخ:
  فعلا که سپاه تخس یا هر نام دیگری که روی آن بگذاریم همین حزامزادگان دارند خاورمیانه را به گه می‌کشند!

 4. مهرداد says:

  رآکتور هسته ای رهبر (کونش) آتش گرفته است. کيهان دارد بجای رهبر هوار می کشيد. «جوان» دارد از درد سوختن رآکتور اميدش (کون مقام معذب رهبری) جيغ می کشد. سوپرگای رهبر وارد مرحله ی سوپرگوز شده است. کيکهای زرد رهبر که تغذيه ی اميد و آينده ی کيهانيون و بسيجيون و سپاه بود دارد تبديل به ريق رقيق ميشود. قمبل بمب اتم دارد دود ميشود. «وطن امروز» عزا گرفته است.

  کونی که در هلوکاست هسته ای گـُر گرفته است با آب سنگين هم خاموش نميشود.

 5. گودرز کشواد says:

  خسن آقا این حکومت اسلومی بنزینم میخواد دو برابر کنه.
  لب دریا تشنه مردن

 6. sina says:

  سلام . بدون رودربا ستی و اینشا الله سوتفاهم نشود. در حال حاضر اکثر مردم ایران از کوچک گرفته تا بزرگ و از زن گزفته تا مرد ، از روستائی گرفته تا شهری مردمانی هستیم کلاهبردار ، دزد ، دروغگو ، خود خواه ، زورگو در برابر پائین دست ، قدر نشناس ، پشت گوش انداز ، بی غیرت ، گران فروش ، بد فروش ، کم فروش ، حقه باز و حیله گر ، بی تفاوت نسبت به هم و آنچه در کشور می گذرد ، بی و فا ، بی رحم ، شهوتی ، پر خوراک و شکمباره ، دهن دریده ، دو بهم زن
  مصلحت گرا و نان به نرخ روز خوری ، جاسوس بر علیه هم و به نفع حکومت ، هوچی کردن و سر و صدا راه انداختن ،
  بد زبان و بد دهن ، رشوه دهنده و رشوه گیر ، تازه به دوران رسیدگی ، چشم و هم چشمی با هم و رقابت ناسالم کردن با هم
  برای هم زدن ، آبروی هم را بردن ، دست بوس ، بله قربان گو ، خا یه مال ، بیگانه پرست ، سنت گرا ، تنبل ، گرفته ،
  عصبانی مزاج و پر حرفی و بدون عمل ، همیشه انتظار داشتن که دیگران کار ما را انجام دهند و خودش قدم و سهمی در این مورد بر نداشتن ، مطلق گرا و بدون سواد سیاسی ، ووووووو . حکومت های بد را مردم بد بوجود می آورند و حکومت های
  بد ، ملت بد را به وجود می آورند و این دور تسلسل همچنان ادامه دارد

 7. nima says:

  down with islamic republic of iran

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی