Dec 08 2013

این همه به ملت بیچاره ایران ایراد نگیرید گاگول های تحلیل گر!

نوشته:     :::       13 پیام

مگه میشه در باره چنین پدیده‌ای ننوشت!؟ پدیده‌ای که هر از چند گاهی بروز می‌کند و همه تحلیل گرای گاگول ایرانی که از تحلیل آن عاجزاند را گیج می‌کند! جالب اینجاست که این به اصطلاح تحلیل گران همه چیز دان، این رفتار را به همه ملت ایران هم نسبت می‌دهند و آن را گناهی عمومی می‌انگارند. برادران و خواهران [*]مکتبی این پدیده هجوم به صفحات شناخته شده اینترنتی مثل صفحه فیس‌بوک لیونل مسی پدیده ایست کاملا قابل درک و بسیار ساده!
ملتی را دهان می‌بندید و هرکس که دهان باز کرد را با سرب داغ دهانش پر می‌کنید، سپس توقع دارید نتیجه‌ای بهتر از این بدست بیاورید!
حالا ممکن است بپرسید که این بد دهانی‌ها و فرهنگ اوباش گری روی نت و در انظار و محیط عمومی دیگر از چه جهت است؟

این یکی هم باز توضیح‌اش ساده و از واضحات است. در فرهنگی که رهبراش، رهبران کشورهای دیگر را نجس، هار و حرامزاده می‌نامد و با هزار و یک واژه غیر قابل بازگویی در رسانه‌های عمومی خطاب قرار می‌دهد و می‌نوازد! نباید توقع داشته باشیم که هولیگان‌های فوتبال باز آن ملت، رفتاری بهتری از رهبر فرزانه(!!) خود داشته باشند. توجه شما را جلب می‌کنم به رفتار دیگر طرفداران فوتبال در کشورهای دیگر، از همه قابل توجه تر طرفداران فوتبال در انگلیس و آلمان هستند که نه تنها اوباش گری برایشان پدیده‌ای بسیار پیش پا افتاده است، بلکه حتی به نهادهایی ضد ملی تبدیل شده‌اند و نژاد پرست ترین و اوباش ترین قشرهای اجتماع در این گروه جمع شده‌اند. این نوشته به آن معنی نیست که حقیر چنین رفتاری را تایید می‌کنم یا آنرا طبیعی می دانم! خیر! این از آن جهت است که وقتی عده‌ای هولیگان فوتبال به رفتار هولیگانیسم روی می‌آورند عده‌ای از همه جا بی‌خبر هم آنرا به کل ملت ایران نسبت داده و آنها را بی فرهنگ و بی جنبه و هزار کوفت زهر مار دیگر می‌نامند.
پس لطفا این پدیده ایرانی حمله به صفحه فیس‌بوک لیونل مسی و یا دیگر صفحات اینترنتی یا دیگر اوباش‌گری‌ها را پدیده‌ای فقط ایرانی و مختص ایرانی‌ها نپندارید! و خصوصا اینکه آنرا به علت بی فرهنگ بودن ملت بیچاره ایران منظور نفرمایید! لطفا کمی پدیده‌های از این دست را با دید باز تر بنگرید گاگول های تحلیل گر!

[*] واژه برادران مکتبی را اینجا از روی تنفر و تمسخر بکار برده‌ام و منظورم کسی نیست بجز آدم‌های نادانی که برای همه چیز یک حکم ثابت صادر می‌کنند و همه ملت ایران را با یک چوب میرانند! درست مثل غازی‌های حکومت آخوندی که هر کس با رژیم مخالف باشد از نظر آنها یا برانداز است، یا کافر و یا تشویش کننده اذهان!

پ.ن.:
این گفته خانم فرناندا لیما است
هر فردی محصول فرهنگی است که در آن زندگی می‌کند در نتیجه من همانگونه که یک زن غربی در یک برنامه عظیم بین‌المللی لباس می‌پوشد، لباس پوشیدم. باهیا هم جایی است که دمای هوای آن غالبا بالا است.
جدا هم همین گونه است نباید از جوانان ایرانی که در فرهنگ آخوندیسم گرفتار آمده اند توقع بیشتری داشت. فرهنگ آخوندیسم چیزی نیست جز آنچه در این ماجرا به نمایش گذاشته شد!

نوشته: در ساعت: 2:20 pm در بخش: اجتماعی,سیاسی

13 پیام  |           

13 پیام به “این همه به ملت بیچاره ایران ایراد نگیرید گاگول های تحلیل گر!”

 1. Goodarz says:

  خُسن آقا صحبتهات درسته.
  منم با اجازت اینو اضاف کنم که یه عده عیرانی کم-شعور هم راه میفتن عذرخواهی میکنن بدون اینکه لزومی باشه.مصداق داروغه بیا منو بگیر…
  شما نگا کنی میبینی صد نفر مثلا به مسی فحش دادن هزار نفر اومدن عذرخواهی! کردن.دیگه خایه مالی
  نمیخاد که….
  کاش اون بی شعورا تحلیل داش خسن رو میخوندن خفه خون میگرفتن.چقدر اخلاقشون شبیه اصلاح طلباست….اه اه

 2. nima says:

  down with islamic republic of iran and its football

 3. شرمنده از متولد شدن در ایران says:

  خیلی رو می خواد همچین چیزی گفتن!
  تنها کشور دنیا که تو وسط مسابقه هندبال! سنگ می اندازند وسط زمین ایرانه بعد می گن بهترین تماشگرای دنیا!!!
  هرسال تو آسیا فوتبال داره گند می زنه می گن ایران همچنان بر بام آسیا!!!
  هنر نزد ایرانیان است و بس!!!
  فارسی بهترین و شیرین ترین زبان دنیا!!!!
  از بس جلو آینه قربون صدقه خودشون رفتن باورشون شده خیلی …..
  مثل مستر بین واسه خودشون کارت تبریک می فرستن!!!
  هر غلطی خواستن می کنن بعد می گن یه اقلیت محدودی بودن!!!
  نگین ایرانیا اینجورینا!!!! بعد کافیه یه آمریکایی یه کاری کنه داد و قال که بیاین ببینین آمریکایی ها چه وحشین!!!!
  یه اقلیتی هم پیدا میشن که شعور دارن و بابت این کارها عذرخواهی می کنند متهم می شن به خایه مالی!!!!
  این چیزا به سیاست ربط نداره! فرهنگ بوگندوییه که بجای از بین بردنش دماغمونو دو دستی چسبیدیم!

 4. Goodarz says:

  تو کلا از متولد شدن شرمنده باش.

 5. شرمنده از متولد شدن در ایران says:

  خوشم میاد که جوابی برای حرفهای من نداری و گیر دادی به یه چیز دیگه!
  آتفاقا” افرادی مثل تو هستند که باعث می شوند از متولد شدن در ایران شرمنده باشم!
  حقیقت تلخه نه؟!

  • خُسن آقا says:

   آقا یا خانم شرمنده از متولد شدن! شما یک نگاه به جمله های خودت بینداز بعد کلاه‌ات را قاضی کن و در مورد خودت یک حکمی چیزی صادر کن ما ببینیم نظر شما در باره خود شما چیست.
   آقا یا خانم محترم این همه توهین حتی به دشمن‌ات هم روا و جایز نیست آن هم بدون دلیل و مدرک. برادر یا خواهر من، شما حکمی صادر کردی برای 75 میلیون ایرانی! در بین این افراد یعنی آن 75 میلیون یقینا انسانهایی پیدا می‌شوند که من و شما باید برویم خاک کفش شان را مُهر سجده خود کنیم تا شاید از این دنیا چیزی درکمان بشود، بعد شما بدون شک و تردید بدون هیچ دلیل و مدرکی این چنین به آنها توهین می‌کنید!؟ و آنها را با هولیگان‌های فوتبال هم ردیف می‌فرمایید! آخه برادر حالا متوجه شدی وقتی در متن نوشتم حق داشتم!
   “آدم‌های نادانی که برای همه چیز یک حکم ثابت صادر می‌کنند و همه ملت ایران را با یک چوب میرانند”

 6. شرمنده از متولد شدن در ایران says:

  شما که خودت نظر من را با دقت نخواندی..
  اولا” من شرمنده از متولد شدن نیستم! شرمنده از متولد شدن در ایرانم!
  دوما” من توهین نکردم! واقعیت رو گفتم! روزنامه ها را بخوانید بد نیست!
  http://www.shabestan.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=111720&Mode=
  این یکی اسم استاد هم داره!!!
  واسه اینکه ایرانیها جمله “هنر نزد ایرانیان است و بس” رو می گویند مدرک می خواین!؟؟؟
  شکر شکن شوند همه طوطیان هند زین قند پارسی که به بنگال می‌رود
  این بالایی هم حتما” من گفتم! نه؟؟؟
  فوتبال ایران بر بام آسیا را من گفتم؟!!!
  این خود برتر پنداری اکثر ایرانیهاست که باعث میشه نتونند بهتر از خودشونو ببینند! وقتی نتونی از پس مسی تو زمین بر بیای بهش فحش می دی! وقتی رفتار احترام آمیز مردم کشورهای دیگرو می بینی و خودت گند می زنی به اونا می گی بچه مثبت! بعد صبر می کنی تا یه نفر از یه کشور یه کاری کنه کل اون کشور رو وحشی بدونی!!!
  من کی گفتم همه ایرانیها! اتفاقا” گفتم یه اقلیتی شعور دارند و بجای ماستمالی کردن و “اینها اقلیتی بیش نیستن” و “مشکل از سیاسته” گفتن سعی می کنند متفاوت باشند و بجای پز 2500-7000 سال تمدن! رو دادن بخاطر کار نادرست عذرخواهی می کنند.
  در ضمن من جلوی هیچ آدمی سجده نمی کنم شما می خوای بکنی مختاری
  مردمی که شیوه رانندگی شون! سرهم کلاه گذاشتنشون! دروغ گفتنشون! مترو سوار شدنشون به هرچیزی شبیهه جز تمدن، هولیگان فوتبال نیستند آقا! مردم ایرانند!

  • خُسن آقا says:

   “شرمنده از متولد شدن در ایران” جان من در یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا زندگی می کنم. اینکه می گویم پیرفته منظورم نه از نظر ثروت یا مکنت یا تکنولوژی است ها! منظورم از نظر اجتماعی است.
   به جدم قسم یکی دو مرتبه رفتم بازی فوتبال نزدیک بود بالا بیاروم از بس که لات بازی در آوردند. باور بفرمایید من خودم یک پا لاتم، ولی توی زمین فوتبال لنگ می اندازم حتی در همین نروژ.
   پس توقع نداشته باشید مملکتی که 30 سال بوسیله آسید علی آقا و شرکاء اداره شده توی زمین فوتبالش بهتر از نروژ باشد!
   خلاصه اینکه برادر من، ملت ایران به اندازه کافی صبح تا شب حکومتگران توی سرشان می‌زنند و تحقیرشان می‌کنند لطفا شما دیگر نیازی نیست تحقیرشان کنید!

 7. Goodarz says:

  شرمنده خان گیرنده ات درست کار نمیکنه معلومم نیست اصلا حرف حسابت چیه.چون شک دارم سهوی باشه فقط اشاره میکنم که آدم برای کاری که نکرده عذرخواهی نمیکنه.اگه صفحه لیما یا مسی رو زحمت بکشی ببینی واضحه که تعداد خیلی معدودی رفتن زرت و پرت کردن اما هجوم انفجاری جمعیت علاف و بی فکر ایرونی به اونجا سبب شد که مساله بزرگ بشه.همون عذرخواهی بیمورد.اینکار فقط باعث ارضای روانی اون اندک سادیستایی میشه که فحش دادن چون کارشون حسابی تو چشم میاد.حالت میانه ای هم هست بین فحاشی و خایه مالی،بین جوزده بودن و بی تفاوتی به اسم تعادل که زمینه تبلور ارزشهاست و متاسفانه اکثرا غایبه.

 8. سامان says:

  توقف. حرف اضافی موقوف! کلام اخر کلام خسن اقای خودمان است.من از اصل مو ضوع و مسی و پسی چیزی دستگیرم نشده اما کلام خسن اقا حجت است. درست می فرمایند 36 سال است که در ایران فرهنگ سازی نشده بل سیاست ضد فرهنگ اعمال شده انوقت توقع چی را دارید. هان؟

 9. بسمه تعالی says:

  اصولا تفرق از ریسمان خدا انحطاط به دنبال دارد. اینترنت و فیسبوک جوانان را منحرف کرده و شاهد چنین وقایعی هستیم. مثلا چرا جوانان حلیة المتقین نمی خوانند میروند فیسبوک؟
  چرا در استادیوم ها با خلاقند ولی در فیسبوک نه؟
  انشا الله با تعالیم اخلاقی سید اولاد پیغمبر اسلام حضرت آقا امام خامنه ای (صلوات3) بمرور اخلاق حسنه جایگزین خواهد شد.

 10. ایرانی says:

  خسن آقا من در همین محله خودمون که متوسط نشین تهرانه می بینیم همسایه هام دهنشون به فحش و غیبت و دروغ سازی و تهمت بسیار آلوده است بخصوص جوانانشان. ایران به نحو قابل توجهی هولیگان داره برخیشون موافق حکومت اسلامی هستند برخی شون مخالف.

  الیته می گویند در زمان شاه در استادیوم ها خبری از فحاشی نبوده و این فحش در استادیوم ها ثمره انقلاب اسلامی است.

  نظر شما درسته که فحاشی توسط حکومت اسلامی باب شده و از اول انقلاب ملایان و مداحان دهانشان به فحش آلوده بوده و الگویی برای برخی از جمعیت ایران بودند و هستند.

  همین سعید حدادیان نبود که به رحیم مشائی فحش های رکیک میداد؟ تربیت شده فرهنگ عاشورا و کربلا است.

 11. mehran says:

  After 34 years of the Islamic rule the fabric of the society is breaking up. Some people think once you attain civilisation, it will be there for ever more. That is not true, and the history can prove it. When you have one of the most uncivilised ideologies in the world (Islam) ruling a society for 34 years, civilisation starts to get eroded away and vahshigari begins to take hold. It is also a form of defiance and giving up- a nation giving up on itself??

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی