Nov 06 2013

رئیس شوربای امنیت ملی!

نوشته: خُسن آقا    :::       7 پیام


در خبری می‌خوانیم که وزیر کشور “رحمانی فضلی، رئیس شورای امنیت کشور شد” کمی با خود فکر می‌کنیم در بایگانی مغز دنبال این نام می‌گردیم ببینیم قبلا جایی خبر چیزی از او نشنیده بودیم که نام او این همه در خاطرمان مانده!
گشت و گذار در پستوخانه این مغز معیوب ثمر می‌دهد، پرونده او را از بایگانی مغز خاک خورده مان بیرون می‌کشیم! بفرمایید نتیجه:

کشف دستگاه شنود در اتاق خواب وزیر کشور
منبع: دیگربان

جل الخالق این دیگه چه حکومتی است که حتی به رئیس آینده شورای امنیت ملی‌اش هم اطمینان ندارد و بی رحمانه در اتاق خوابش شنود می‌گذارد!
بعد یک مرتبه چشمانمان چهارگوش می‌شود. آره بابا سخت نگیرید! چشمان خُسن آقا هر وقت چیزهایی عجیب از این دست بشنود این هوا مثل یک مربع چهارگوش می‌شود!
چی می‌گفتم یادم رفت از بس که به ما چپ چپ زل می‌زنید!
آری می‌گفتم! حکومتی که به “رئیس آینده شورای امنیت ملی‌اش هم رحم نمی‌کند”!
خیر اصلا چنین چیزی نبوده! حکومت به ایشان اطمینان کامل داشته وگرنه اصل خبر را از این آدرس پاک نمی‌کردند! یقینا خود آقای “رئیس آینده شورای امنیت ملی” به چیزی مشکوک بوده، به همین جهت دوربین و تشکیلات گذاشته توی اتاق خواب خودش!
دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ گمان کنیم که در این قضیه دست انگلیسی‌های ملعون هم در کار باشد!

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 3:58 pm در بخش: سیاسی,طنز

7 پیام  |           

7 پیام به “رئیس شوربای امنیت ملی!”

 1. Goodarz مى گویند:

  خسن آقا ممکن است نظرت را در مورد ایرج مصداقی بگویی؟

 2. مطلع از نرمش رهبری مى گویند:

  بسمه تعالی
  حضرت امام حسین (ع) حداقل 72 یار داشت که جنگیدند و خواهر و مادر همگی شان توسط یزیدیان ظالم گاییده شد. اما امروز مقام معظم رهبری یک یار کربلایی هم ندارند پس باید مثل حضرت امام حسن (ع) نرمش قهرمانه کنند تا از گاییده شدن همسر محترم مقام رهبری توسط یزید زمانه ممانعت شود.

 3. گاینده حزب الله مى گویند:

  با عرض دسته تبر خدمت مقام رهبری و عرض سنده خوک تو کس ننه همه حزب اللهی ها و بسیجی ها و سپاهی ها و وزارت اطلاعاتی ها اعم از جاسوسهای کوچک و بزرگ.
  مقاله جالبی بود.

 4. Goodarz مى گویند:

  خسن آقا مگه الان همین کارو نمیکنی؟
  حالا تا ما یه سوال کردیم و ازت تحلیل خواستیم دریغ کردی؟

 5. خُسن آقا مى گویند:

  دریغ نمی کنم گودرز عیزیز وقتی من در باره دیگران چیزی می نویسم به این دلیل است که از آن مساله آگاهی دارم هر چند کم ولی در باره آقای مصداقی اطلاع چندانی ندارم بجز بعضی از نوشته های ایشان چیز دیگری درباره او نمی دانم

 6. Goodarz مى گویند:

  متشکر خسن آقا

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر