Oct 26 2013

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری

نوشته:     :::       7 پیام

دولت اعتدال آقایان که اینگونه باشد وای بر احوال ملت ایران اگر دولت غیر اعتدالی بر راس قدرت بیاید!
اینکه نوشتم البته بجز طنز تلخ چیز دیگری نیست. این حکومت برپایه اسلام ناب محمدی اداره می‌شود و در نتیجه از هر زاویه دیگر اگر به این رژیم نگاه کنیم خود را فریب داده‌ایم!
خبر بسیار کوتاه و وحشت انگیز است.

محمد مرزیه، دادستان عمومی و انقلاب زاهدان، روز شنبه، چهارم آبان، از اعدام ۱۶ تن در زندان زاهدان به عنوان «مقابله به مثل» با کشته شدن ۱۷ تن از مرزبانان ایرانی در مرز سراوان خبر داد.
منبع رادیوفردا

فکرش را بکنید پدر برادر یا کسی از اعضای خانواده شما در زندان هستند، حالا به هر جرمی فرق نمی‌کند. یک مرتبه آقای دادستان عمومی شهر می‌آید و خبر می‌دهد که آنها را اعدام کرده‌اند! آن هم نه بخاطر جرمی که خود آنها مرتکب شده‌اند، بلکه بخاطر جرمی که دیگران در جایی دیگر مرتکب شده‌اند. بی شرمی و وقاهت به این حد و مرز تنها از دست این حکومت بر می‌آید. در هیچ کجای دیگر دنیا سراغ نداریم که کسی را بخاطر گناه دیگری اعدام کنند. این درست مثل روزها و سالهای اول انقلاب است که بی‌گناهان را فله‌ای اعدام می‌کردند، حتی آنها که دوران محکومیت خود را پشت سر گذاشته بودند.
حالا هرچه ما برای جماعت رای دهنده به این رژیم توضیح می‌دهیم که بابا این رژیم فرق نمی‌کند کدام جناح اش سرکار بیاید! کل این رژیم جنایتکار است و ربطی هم به این یا آن آخوند ندارد. آخوند خوب، آخوند مرده است تازه آن هم اگر زیر خروارها گل و گه مدفون شده باشد وگرنه بوی تعفن اسلام از او بلند خواهد شد. حال آنهایی که به این رژیم رای دادند مسئولیت این قتل های فجیع را هم مجبورند به گردن بگیرند. بله برادر و خواهر نادان رای دادن شما به این رژیم مسئولیت جنایت‌های این رژیم را هم به گردن شما می‌اندازد.
برادر، خواهر، هموطن تنها یک راه برای نجات ایران باقی مانده آن هم آستین بالا زدند و ریشه کن کردن ریشه آخوندیسم از ایران است.

نوشته: در ساعت: 3:01 pm در بخش: جنایات رژیم,حقوق بشر,سیاسی

7 پیام  |           

7 پیام به “گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری”

 1. Goodarz says:

  خسن آقا گل کاشتی. دمت خیلی گرم.

 2. گیج says:

  با سلام به حسن آقا
  یادمه از همون اوایل انقلاب همه میگفتند که: “اینا دو ماه دیگه میرن”.
  اونوقتها هم مخالفان حکومت و هم آزاد اندیشان خیلی بیشتر از حالا بودند و اسلحه هم داشتند و دولت هم خیلی ضعیف تر بود. چی شد؟ همه به هم نگاه کردند و منتظر شدند که اون یکی دست بکار بشه. نتیجه این شد که دولت قوی تر شد و مردم هم امیدشون رو از دست دادن. حالا هم ملت مرده اند. روشنفکراشون پوچ شدن و همه اش پای اینترنت شعار میدن. مخالفانی که معتقد به جنگ مسلحانه هستند مثل سوریه با هم مخالفند و متحد نمیشند. اکثریت مردم هم که بدنبال نون بخور و نمیر هستند مثل گوسفند هستند و فقط رنگ پشمشون روعوض میکنند. سیاه، سبز، بنفش. همه غمباد گرفتند. در خیابانها به خواهران و مادرانشون بی احترامی و تجاوز میشه و اینا فقط فیلم میگیرن. اعدامشون میکنند و اینا به تماشا میرن. یکنفر باید سیلی خیلی محکمی به اینها بزنه تا بلکه بهوش بیان. باید توی مراسم اعدام بمب گذاشت، باید آخوندها رو توی کوچه تنها گیر آورد و کشت، باید خیلی کارها کرد. اون یکنفر من نیستم، تو هم نیستی، پس آخوندها هستند و هستند و هستند.
  گیج

 3. گاینده وزارت اطلاعاتی ها says:

  وقتی یک دین توسط اراذل و اوباشی مثل رسول الله و علی قداره بند بنیان نهاده شود حکومتش هم هم همین طور است که گفتی.
  محمد به بهانه حمله 10 یهودی کل بنقریظه را نسل کشی کرد و یهودیان دیگر را نیز به بهانه جرم یک یا دو نفر از آنان غارت کردند.
  در دین اسلام اینگونه توحشات مقدس هستند.

 4. کیرم تو کون بشرا خامنه ای says:

  این عدالت اسلام ناب محمدی است.

 5. درود بر نویسنده وبلاگ شمر says:

  درود خسن آقا. و همچنین درود بر شمر که از خوانندگان وبلاگ خسن اقا هست.

  شمر گرامی یاد طنزهای گزنده ات درباره امامان شیعه بخیر.
  بنظرم وبلاگی که قداره کش ها و جاکش های بنیانگزار دین اسلام را می کوبید از 1000 تا وبلاگ سیاسی ارزشمند تر بود. اگر می توانی بازهم وبلاگت را آپدیت کن. محرم نزدیک است.
  کیرت حواله حضرت زینب.

 6. nima says:

  ba dorood be hasanagha-death bar islamic republic of iran

 7. saman says:

  بله این از نقطه ضعف یک حکومت احمق است. این بلو چهای بد بخت چه گنا هی داشتند. گروگان بودند. من شخصا بارها به این حکو مت احمق گفته ام مثل ادمها عمل کنید. مثل الاغ عمل نکنید. ولی چه می شود کرد. مگر به حرف من است. اینها می گویند حرف حق از دهانه تفنگ در می اید. بگذریم. اینها ادم نمی شوند. شما به بزرگواری خودتان ببخشید. ضمنا دوستان خواهشا فحشهای رکیک ند هند. هیچوقت لحنتان را اخوندی نکنید. باید بین شما و انها فرقی باشد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی