Oct 06 2013

حکومت گاوی

نوشته:     :::       9 پیام

جمهوری اسلامی در این زمینه هم مثل همه زمینه‌های دیگر مثل گاو شیرده چموش عمل می‌کند. حتی وقتی هم که یک سطل شیر می‌دهد با پایش لگد می‌زند و آن شیر را می‌ریزد.
آخوندها پیش تر هم نشان داده‌اند که در هیچ زمینه‌ای شعور کافی ندارند. شما توجه داشته باشید که ایران تنها کشوری است که چنین پتانسیل توریستی را مفت و مجانی از دست می‌دهد. تنها چهار میلیون ایرانی در خارج از ایران زندگی می‌کنند. اگر اینها تنها دو سال یک بار هم به ایران سفر کنند، می‌شود به قرار 2 میلیون توریست سالیانه و اگر هر کدام از این توریست‌ها حتی هزار دلار هم با خود به ایران ببرند چیز می‌شود حدود 2.000.000.000 دلار! جل الخالق! فقط آخوندهای الاغ قادرند چنین سرمایه‌ای را به فنا بدهند!
من خودم سالیانه چهار تا پنج مسافرت توریستی می‌روم . اگر به خاطر این حکومت آخوندی نبود یقینا نصف آنرا می‌رفتم ایران!

نوشته: در ساعت: 10:12 pm در بخش: اقتصادی,سیاسی

9 پیام  |           

9 پیام به “حکومت گاوی”

 1. دیوید says:

  شدیدن با شما موافقم. گرچه
  $1000X2,000,000=$2,000,000,000
  ولی اگر واقعی فکر کنیم، یک مسافرت دو هفته ای از امریکا به ایران برای من و همسرم بالای ده هزار دلار تمام میشود که این پول و خیلی بیشتر از آن را هر سال و سالی چهار بار صرف سفرهای اروپایی و داخلی امریکا میکنیم. بگذریم از سفرهای لاس و گاس.
  ولی هرچه بیشتر فکر میکنم به این نتیجه میرسم که اگر این احمقها عقل داشتند که کارشان به اینجا نمیرسید.
  گرچه مقصرین واقعی گوسفندان بنفش هستند که حاضر به دیدن جلوتر از دماغشان را ندارند. آخوندها هم چاره ای بجز سو استفاده از این گوسفندها ندارند. بقول دوستم: “مردم دولا شده اند و میگویند بفرما. خب این حشری های رساله امامی هم د بکن.” تقصیر از کیه؟

 2. مرسی از اصلاح عدد! دیوید عزیز می دانی که عدد که گنده شد ما آدم های یک لا قبا حساب از دستمان در می رود!

 3. ملا حسنی says:

  من اگر آخوندها هم بروند لخ ابران نمبروم. تا کوبا و پاناما و اسپانیا و فرانسه مانده مگر خل شده ام که بروم آنجا. توریست میرود جایی که آرامش پیدا کند نه اینکه سرش را کلاه بگذارند و آش و لاش برگردد سر زندگی اش.
  حسن آقاجون
  این آخوندا ریدند توی این مملکت. آنجا دیگر درست بشو نیست. خلاص

  • گل گفتی ملاحسنی says:

   درود بر حسن آقا و ملاحسنی

   حقیقتا درست گفتی. 30 ساله که ملا ها ریدن در فرهنگ مردم و ارذل اوباشی چون ملایان و آل علی تحویل مملکت دادند. فرهنگ ملت بیمار شده و حتی ضد انقلابیون هم در فرهنگ به ملاها و آل علی رفته اند! اگر امروز ملایان سقوط کنند باید تا 100 سال کاربشه این مردم اصلاح بشن. ویروس ملا کار خودش را کرده.

 4. طاها says:

  خُسن آقا جان

  اول این‌که دلم برایتان کلی تنگ شده بود. آمدم این‌جا که تجدید دیداری بود و بعد هم به چنچنه سری زدم که چیز جدیدی بیاموزم.

  خُسن آقا خیلی ها معتقدند سرِ این پتانسیلِ توریسمِ ایران. یعنی حتا بیش‌تر از آن‌چه شما محاسبه کردید، استعدادِ توریسمِ ایران آن‌قدری هست که رقیبِ بزرگی برای در‌آمدِ نفتی‌اَش شود. اما افسوس که باید تا ابد افسوس خورد برای همه چیز. بحث لیاقت هم دیگر گذشته. یعنی حداقل ما که در این بوم زیست می‌کنیم حرفی برای گفتن نداریم. عادت کرده‌ایم انگار به بی‌لیاقتیِ متولیانِ این مبحث.

  زنده باشید

 5. طاها مهربان بحث لیاقت ما ایرانی‌ها اصلا نیست، چرا که ایرانی‌ها وقتی از ایران خارج می‌شوند همگی نشان می‌دهند که یک سر و گردن اگر از دیگران بلند تر نباشند کوتاهتر هم نیستند. فقط مزدورانی که بر ما حکومت می‌کنند هستند که باید مسئولیت این همه فلاکت را بپذیرند. البته این یکی را مسئولش خود ما هستیم که حاضر نیستیم با هزینه دادن این رژیم را سرنگون کنیم. ببین فقط کافی است یکی دو انتخابات مردم شرکت نکنند تا جهانیان بفهمند و بپذیرند که این حکومت مشروعیت ندارد. خوب وقتی عده‌ای می‌روند و رای به یک ملا می‌دهند چه توقعی می‌توان از جهانیان داشت، بفرما آمریکا هم دست دوستی به سوی ملاها دراز کرد.

 6. مجید says:

  خسن جون خوبی داداش؟
  ایران درست شدنی نیست.
  یه وبلاگ نروژی بزن که به دنیا خدمتی کرده باشی آخر عمری.
  ایران رِ باس رید توش سیفونم نکشید.

 7. حسن آقا
  دمت گرم. منهم یک چیزی نوشتم ولی کو خواننده؟
  🙂

 8. saman says:

  کونشان هم کون هستا. لامروتها نمی دانم اینها چه جور کونی دارند. که طی 30 سال اینهمه ریده اند. لابد کونهایی سلطنتی است. که نظیر شان در میان اخو ند های اهل سنت به هیچ وجه من الو جوه پیدا نمی شود . باری شوخی نیست. این کونها را باید پرستید. و کپی نقش بر جسته انها را موزه تاریخ طبیعی به رایگاه در معرض دید عموم گذاشت.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی