Sep 17 2013

سخنان سید حسن روحانی معروف به حسن کلیدساز

نوشته:     :::       6 پیام

در سیاست دخالت نکنید ولی در عوض هرچه خواستید بدزدید و بچاپید نوش جانتان.
این جمله بالا لب کلام شیخ شیاد حسن کلید ساز است. این مردک آمده تا گه کاری‌های چند سال گذشته حکومتچیان را لاپوشانی و به قول خودش شبهه زدایی کند. وگرنه کیست که نداند از آخوند مفت خور و تنه لش کار مثبت بر نیاید.

گفته‌های شیخ کلید ساز جهت اطلاع:

«سپاه سياست را خوب بفهمد ولی وارد آن نشود چون سپاه به کل ملت ايران تعلق دارد.»
او همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را «محبوب دل‌ها» توصیف کرده و خواستار بر عهده گرفتن چند پروژه‌ بزرگ ملی توسط سپاه شده است.

عرض نکردم لب کلام این سید کلاش همان است که در بالا گفتم: سپاه سیاست را به آخوندها وا بگذارد و در عوض در چپاول ملک و ملت شرکت فعال داشته باشد.
اگر شما چیز دیگری از این سختان برداشت کرده‌اید لطفا بفرمایید ما هم بدانیم!

نوشته: در ساعت: 12:05 am در بخش: دزدی های رژیم,سیاسی,ملای حیله‌گر

6 پیام  |           

6 پیام به “سخنان سید حسن روحانی معروف به حسن کلیدساز”

 1. بیژن says:

  آقا خسن لاستیک حسن روحانی سفید هست که نشان می دهد که او سید نیست

  • خُسن آقا says:

   آقا بیژن این آخوندها از نظر من جملگی سید هستند آن هم نه به معنای آقا بلکه به معنای ریده خاندان محمد و علی و تک و طایفه او

 2. gjlodd says:

  برداشت من:

  دست خدا بر سر ماست

  سید علی رهبر ماست

 3. سگ کن! says:

  دلم بهت میسوزه که تو و امثال تو از دستتون چیزی بر نمیاد و فقط صبح تا شب پای اینترنت عقده گشایی میکنید. تو و سگهای ولگرد ضد نظام و توله هایتان تا جان دارید زیر قدرت ما هستید. و فقط در فضای مجازی عر میزنید. ایمیلم رو گذاشتم بدم نمیاد با یه سگ ولگرد ور برم میتونی بیای به آدرس ایمیلم واق واقتو بکنی و شک نکن استخون جلوت میندازم و نمیگذارم دست خالی بری. منتظرم سگ ولگرد کثیف…

 4. ساسان says:

  خسن جان بابا تو هم که عصبی شده همه چیز از قلمت برون می تراود.ادم دانشمندی مثل تو حیف است فضای اینترنت را با کلماتی این چنین اندکی نا مطبوع نماید. این پیا مبران خوب یا بد پیروان زیادی دارند و صر فنظر از مسایل تاریخی و انچه که گذ شته نبا ید لحن را به این سمت برد. نتیجه ان کامنت هایی بد است. که چیز های جالبی نیستند. بله اخوند ها حق مردم را خورده اند. ازادی ها را سرکوب کرده اند تن به حقا یق و وا قعیات نمی دهند و با فرهنگ اسف بار خود جامعه را به ورطه سقو ط کشا نده اند. ولی همه اینها دلیل بد زبانی و… نباید بشود. به هر حال اندکی ترمز…..

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی