Jul 09 2013

شارلاتانیزم اسهال طلبی حد و حساب نمی‌شناسد

نوشته:     :::       5 پیام

وزیر کشاورزی که معنی واژه کشاورزی را نداند باید گذاشت اش لای جرز دیوار! واقعا تو گویی این جماعت همگی دکترای خود را از توی قوطی تاید [*]پیدا کرده‌اند.
ایشان فرموده‌اند:

مردم را حيوان فرض کرده‌اند چرا که آمار توليد علوفه را هم در آمار توليدات کشاورزی می‌آورند

جناب عیسی کلانتری که گویا قرار است وزارت کشاورزی را بدهند به دستان بی کفایت شما به عرض ملوکانه برسانم که بنا به تعاریف شناخته شده هر چیزی را که کشت و برداشت کنند از محصولات کشاورزی به حساب می‌آید! حالا فرق نمی‌کند جوی باشد که برای پدر شما تولید شده است یا علوفه‌ای که برای اسهال طلب ها به عمل آورده‌اند! اگر باور ندارید خودتان بروید از ویکی پدیا یاد بگیرید، بعدش هم لطف کنید مدرک دکترای خودتان را بگذارید سر کوزه آبش را بخورید.
ویکی پدیا:
کشاورزی به تولید مواد غذایی و کالا از راه زراعت و جنگل داری و دامداری است.
از همه جالب تر اینکه سایت کشت و زراعت علوفه (بالاخرین) هم چنان بدست نیروهای اسهال طلب و امنیتی افتاده که هرچه دلشان بخواهد تیتر می‌زنند. برداشته اند تیتر داغ زده‌اند به این شکل: “فلات ایران غیر قابل سکونت میشود، زندگی ملت ایران در حال تهدید است ! ”

خوب مردک شارلاتان این حرفها و چرندیات را چرا نیامدی قبل از انتصابات بگویی و حالا می‌گویی؟ مگر چنین اتفاقی امروز یا دیروز افتاده!؟ این روندی که توی شارلاتان می‌گویی، یک روند یک روز و دو روز و سه روزه یا حتی پنج و ده ساله هم نیست که!! این فلاکتی است که دکطرهایی مثل تو و روحانی این ملت را گرفتارش کرده‌اند. مردک خودش می‌گوید در ابتدای انقلاب سالیانه “صد میلیون متر مکعب” بیلان منفی برداشت آب داشته‌ایم و امروز شده “۱۱ میلیارد متر مکعب، يعنی ۱۱۰ برابر” خوب الاغ جان این چه ربطی به دولت هشت ساله احمدی نژاد دارد! مگر این اتفاق در این هشت سال افتاده! تازه احمدی نژاد هم مثل حسن روحانی منتصب رهبر بوده. این روند را تو و شرکاء در دولت هاشمی دزد هم در بوجود آوردنش شریک هستید! تو خودت 8 سال وزیر گشادورزی بودی مردک شارلاتان!
فلات ایران بیچاره تر از عربستان که نیست که! بی هویت! همان مملکت که به قول شما دارد غیرقابل سکونت می‌شود را بدهید دست صاحبان اصلی اش بعد ببینید در کمتر از یکی دو ده سال از بهشت توصیفی شما تهی مغزان بهتر خواهد شد.

این حرام زادگان با سیاه نمایی دوران 8 ساله احمدی نژاد می‌خواهند به مردم بگویند قولهایی که روحانی قبل از انتصابات داده بود غیر قابل دسترسی است، تا همان کاری را بکنند که آن شارلاتان دیگر مدام دارد توی بوق می‌کند، خاتمی از روزی که روحانی منتصب شده مدام می‌گوید، نباید سطح توقع مردم را بالا برد! آقای دکطر کشاورزی این چرندیات را در راستای همان چرندیات رهبر می‌گویند که گفته بود “توقعات را نباید زیاد دامن زد” حالا همه ماله کش‌های اسهال طلب شروع کرده‌اند به ماله کشی و همان حرفها را تکرار می‌کنند! اینها می‌دانند که کمبود مواد غذایی می‌رود تا پایه‌های حکومتشان را ویران کند به همین دلیل به ول‌وله افتاده‌اند.

گفته های عیسی کلانتری در راستای همان شارلاتان بازی آخوند روحانی است که چنین گفته است
آخوند روحانی قبل و بعد از انتصابات:
روحانی قبل از انتخابات: تمام مشکلات را 100 روزه حل می‌کنم/رییس‌جمهور منتخب بعد از انتصابات: مشکلات چند ساله، چند ماه حل نمی‌شود

[*]: تاید یک پودر رخت شویی است. در دوران پیش از انقلاب رسم شده بود توی قوطی‌های تاید جوایزی می‌گذاشتند تا خریدار را تشویق به خرید کنند. در همان دوران اگر کسی بی سواد مدرک تحصیلی می‌گرفت و بیسواد بازی در می‌آورد به او می‌گفتند که مدرکش را از توی قوطی تاید پیدا کرده!

نوشته: در ساعت: 10:45 am در بخش: اقتصادی,سیاسی

5 پیام  |           

5 پیام به “شارلاتانیزم اسهال طلبی حد و حساب نمی‌شناسد”

 1. « سند واگذاری ششدانگ سرزمین اسراییل به یهودیان توسط الله تا آخرت در قرآن » ۱- آیا مسلمانان حرف الله را هم قبول ندارند و می گویند الله اشتباه ک says:

  « سند واگذاری ششدانگ سرزمین اسراییل به یهودیان توسط الله تا آخرت در قرآن »

  ۱- آیا مسلمانان حرف الله را هم قبول ندارند و می گویند الله اشتباه کرده است؟
  ۲- آیا در قرآن سندی است که الله آنرا پس گرفته باشد؟
  ۳- آیا روحانیون مسلمان برای جنگ طلبی و ایجاد بحران برای سر کار ماندن بهانه دیگری هم دارند؟
  ۴- آیا مسلمانان نباید از روحانیون خود سوال کنند چرا آنها حرف قرآن را قبول ندارند؟
  ۵- آیا کشاندن ایرانیان که سابقه چند هزار ساله دوستی با یهودیان دارند به دشمنی بیهوده با یهودیان و اسراییل در جهت دشمنی با ایران و ایرانیان و منافع ملی ایرانیان نیست؟
  —————————————————————–

  ( متن قرآن سوره ۱۷: الإسراء )

  پس [فرعون] تصميم گرفت كه آنان را از سرزمين [مصر] بركند پس او و هر كه را با وى بود همه را غرق كرديم (۱۰۳)

  فَأَرَادَ أَن يَسْتَفِزَّهُم مِّنَ الأَرْضِ فَأَغْرَقْنَاهُ وَمَن مَّعَهُ جَمِيعًا ﴿۱۰۳﴾

  و پس از او به فرزندان اسرائيل گفتيم در اين سرزمين ساكن شويد پس چون وعده آخرت فرا رسد شما را همه با هم محشور مى‏كنيم (۱۰۴)

  وَقُلْنَا مِن بَعْدِهِ لِبَنِي إِسْرَائِيلَ اسْكُنُواْ الأَرْضَ فَإِذَا جَاء وَعْدُ الآخِرَةِ جِئْنَا بِكُمْ لَفِيفًا ﴿۱۰۴﴾
  ________________________________________________
  « کورش فردوسی » koroshferdowsi@gmail.com
  لطفا این متن را در سایتهای دیگر تکثیر نمایید.

 2. x says:

  درود خسن آقا

  شما متاسفانه اشتباه کردین!
  در کل مقاله شما درسته اما کشاورزی فقط تولید غذا برای انسان نیست و شامل :
  تولید غذا برای حیوانات
  تولید ماده اولیه پارچه و نخ
  و تولید سوخت برای ماشین ها
  نیز میشود!

 3. x says:

  شوخی کردم!

 4. گاینده امام علی (ع) says:

  خسن آقا در آستانه سال فاک امام علی (ع) هستیم. شله زرد یادت نره.

 5. دامون says:

  درود به خُسن آقا

  شما در باره وزیر کشاورزی نوشتید، خواهشمند است کمی هم در بارهء وزیر ارشاد در کابینه جدید بنویسید، از این گذشته از الان اسهال طلب ها میگن «وزارت ارشاد» تحمیلی بوده و از طرف مجلس به دولت انداخته شده؛ حالا اگر از بستن کافی نت ها، خلوت کردن ویکی پدیا هم بگذریم حتماً فردا میگن معضرت خواهی ها و اشتباه کردم ها هم تحت تحمیل بوده و خر اینها از کرهگی دم نداشته شیره.
  دامون

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی