May 11 2013

شارلاتانیزم اسلامی

نوشته:     :::       6 پیام


در طول مدت عمر جمهوری اسلامی، آدم‌های زیادی دیده‌ام که مثل آب خوردن رنگ عوض می‌کنند. آنها که از بی حجابی مفرط در دوران شاه به چادر چاقچور روی آوردند تا بلکه از حکومت آخوندی بهره ببرند.
چه آنها که با گذاشتن ریش برای خود نانی دست و پا کردند.
جالب اینجاست که همه این آدم‌های عوام فریب و منفعت طلب، اگر روزی این رژیم سقوط کند اولین کسانی خواهند بود که حجاب و ریش و ریا را با ریایی دیگر عوض خواهند کرد تا بلکه دورانی دیگر را مثل زالو زندگی ننگین خود را ادامه دهند.

کسی می‌تواند توضیح بدهد که با چه معیاری این آقای عارف خانم خود را در این بسته بندی جدید به مردم معرفی می‌کند!
آیا اگر قرار بود به دست بوس ملوکانه سید علی گدا بروند هم به این شکل شمایل زن خود را بزک می‌کردند!؟
گویا زن اردوغان که به نمایش گذاشته شد آقایان را هم برای نمایش خانم ها یشان تحریک کرد!

نوشته: در ساعت: 12:27 am در بخش: اسلام و مسلمین,انتخاباتی,سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “شارلاتانیزم اسلامی”

 1. رهگذر says:

  وای وای …وا مصیبتا…وا اسلاما
  و ما جذابیتی را در زنان بسته بندی شده قرار داده ایم که در مردان دست و پا بسته ننهاده ایم.
  و تو چه میدانی که چیست آن جذابیت؟!
  خوب خودش که جذابیتی نداره شاید ان گودی کمر و چش و چال به دل نگهبانان پل شورا خوش اید و مجوز عبور صادر شود.
  بعد از ان هم خدا کریم است. دختری..خواهری…به کمک اید و دل ملت الت به دست به نوشتن ترغیب شود و ایام به کام گردد.
  خلاصه از تو حرکت و از خدا برکت.
  ****************************
  چی بگم والله. یه روزی شاید.
  شاید یه روزی حد اقل امیدوارم یه روزی بیاد که مردم بفهمند که اشتباه برای این به وجود امده که از آن چیزی یاد بگیری نه اینکه هی تکرارش کنی.

 2. خاطره says:

  نمی دونم چرا شماخارج نشین هامهمترین مشکلتون شده حجاب خانم ها وفقط به اون گیرمیدین .شماهم دست کمی از سردار رادان ندارید اون با شیوه خودش شماهم باشیوه خودتون.من به عنوان یک دخترایرانی حجاب ایشون رو قبول دارم وازاون حمایت میکنم قرار نیست که همه مدونا باشند.همین اندازه که به عنوان یک زن حضورپیداکردند در نظام فعلی ایران خیلی هم هنره .مسلما کسی که میخواهد رای دهد به همه جوانب توجه میکنه نه فقط براساس پوشش همسر اون کاندیدا.

  • خُسن آقا says:

   از شما چه پنهان از خدای شما که پنهان نیست! باور بفرمایید خاطره خانم ما هم برایمان اهمیت ندارد زنها چه سر کنند و چه سر نکنند. مشکل ما با این همه ریاکاری است! حقیر یقین دارم که کسی مثل این خانم که یک جا برای منافع چادر سر می‌کند و یک جای دیگر خود را در این بسته بندی جدید به صحنه می‌آید! یقینا اگر روزی فرا رسید که مجبور شود کون برهنه هم بشود دریغ نخواهد کرد!
   این حزب باد بودن افراد است که من و امثال من را به عکس العمل وامی‌دارد.

 3. ali says:

  وقت آن رسیده است که همه مردم ایران بفهمند آنان که آنها را بعد از انقلاب استثمار کردند همانانند که آنها را قبل از انقلاب استثمار میکردند. همانانند که اعتقاد دارند خدا بقیه مردم را فقط برای خدمت به آنان خلق کرده است. همانان که خود را انسان و بقیه را حیوانات انسان نما مینامند. همانان که خوردن اموال مردم به باطل را صحیح میدانند. همانان که اکنون در تلاش برای نابودی نسل ایرانیان هستند.
  کتاب ذریه پیامبران و نقش ویژه ایرانیان در آخرالزمان را حتما بخوانید.
  aliahoseinzadeh1234.blogfa.com

 4. کارل مارکس says:

  این ها اگر منافعش ایجاب کند مادر و زن خود را می فروشند این چیزی که من 32 ساله بار ها از مردم شنیدم این هم نشانه اش امپریالیست و کاپیتالیست فقط برای سود خودش کار می کند برای پول جذب مشتری ریش میذاره ریش خود را میزنه یک روز کراوات میزنه یک روز عبا و عمامه میذاره یک روز چفیه میذاره یک روز چادر می پوشه یک روز لخت مادر زاد بیرون میاد من در بانک پاسار گاد کار میکنم کسانی که در جشن های 2500 ساله بمب گذاشتند و توسط ساواک دستگیر شدند و کورش پرسپولیس و پاسارگاد و آثار باستانی را تماد مرتد کافر مشرک نجاست و محاربه میدانست حالا برای ما بانک تاسیس میکنند به نام پاسارگاد حالا اگر برن بانک به نام المکاسب تاسیس کنند کسی پول نمی گذارد چون مردم ما عقلشان به چشمشان هست فردا میبینی همین ها اسم بانک شهر استان و دانشگاه را مارکس و شاهنشاه آریا مهر میگذارند

 5. ساسان says:

  خسن جان دستم به دامنت. می خواهی عارف جان را از علف چریدن بیندازی. این کار ها اخر و عا قبت ندارد. اجر کردن نان ملت خصلت خوبی نیست. ولی از شوخی گذشته یکی از مشکلات و گر فتا ریهای خا نمهای ایرانی بواسطه گهی که معذرت می خواهم معذرت می خواهم در سال 57 خوردیم همین بدبختی است که با هزار ارزو باید خود را در یک چادر ضخیم که به گونی شبیه است بپیچانند. هیچ کس مضمون این کار را هم نمی داند. این کار چه خاصیتی دارد و به چه دردی می خورد بر همه کسانی که پاره عقلی دارند پوشیده است. یکی نیست به این دکان داران بگوید بابا دیگه دست شما برای بچه های قد و نیم قد هم رو شده. این کار در زمان عبید زاکانی که مردم اندکی ساده بودند اخوندها برای شیطنت و حفظ ظاهر چادر را سفارش می دادند. در قرن 22 شما کی را می خواهید گول بزنید. وانگهی نه اینکه در این 35 سال ریشه فحشاه و بقول خود منکرات را از ریشه کنده اید. بابا رو که نیست . سنگ پای قزوین است. البته به سنگ پا توهین شد. المعذرت.! خلاصه گرفتاری در روستا کشوری که اخوند انرا اداره کند واقعا از توان افراد فهمیده خارج است. چه کنیم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی