Feb 26 2013

غازی که هنوز قابل سر بریدن نیست

نوشته:     :::       2 پیام

این غازی که منظور نظر بنده است همان قاضی سابق دستگاه خلافت سید علی آقا است.
عده‌ای خوش باور گمان می‌برند که چه خوب شد غازی به آشپزخانه غذایی برده شده و قرار است او را هم در پای رهبر فدا کنند.
چند دلیل ساده برای اثبات اینکه او به این مکافات گرفتار نخواهد شد.
توجه داشته باشید هر حکمی که برای او صادر کنند هر چه این حکم سنگین تر باشد دیگر غازها را بیشتر فراری خواهد داد. منظورم از دیگر غازها آنهایی هستند که هنوز در بارگاه غذایی سید علی آقا گوش و دست و پا و سر می برند، تا بلکه آقا بتوانند چند صباحی دیگر خلافت کنند. همین قضاتی که قرار است غازی مرتضوی را دادگاهی کنند اگر قرار باشد به عدالت رفتار کنند یقینا در قوانین ایران حکم مرتضوی بیشتر از چندین مرتبه اعدام است. خوب شما کلاه خود را قاضی کنید! آیا اگر این غازهای ولایت مدار مجبور شوند به عدالت حکم دهند دیگر حاضرند سر و دست و پا ببرند و بعدا خودشان مثل غازی مرتضوی به دام بیفتند! خیر عزیزان! اگر غازی سعید خان مرتضوی کوچکترین آسیبی ببیند این پایه‌های حکومت ظلم آسید علی آقا است که آسیب خواهند دید.
پس گمان مبرید که این غاز را هم مثل سعید امامی واجبی خور خواهند کرد. اگر چنین کنند دیگر هیچ یک از این پادوهای دارالخلافه آسد علی آقا حاضر نخواهند شد برای آقا مچ پا بگیرند، چه این سگ‌های ولایت تنها در صورتی حاضرند پاچه بگیرند یا پاچه خواری کنند که جان و مالشان در امان باشد وگرنه برای ولایت وقیح تره هم خرد نخواهند کرد. دلیل این هم که غازی مرتضوی به زیر چتر حمایتی احمدی نژاد خزید همین بود که احساس نا امنی کرد و دید که ممکن است سرش را زیر آب کنند به همین دلیل خود را به دار و دسته احمدی نژاد فروخت.
خلاصه اینکه اگر بنا باشد غازی مرتضوی و دیگر سگ‌های ولایت واجبی خور شوند، دیگر کسی دور ولی وقیح باقی نخواهد ماند تا از حکومت او نگاهبانی کند.
غازی سعید را قرار است فقط کمی اخته کنند، تا دیگر جرات نکند بر خلاف خلیفه مسلمین در بارگاه او بی ادبی کند و نمایش فیلم برادران گوش بفرمان دالتون را سکه یک پول کند!

نوشته: در ساعت: 4:41 pm در بخش: درگیری جناحی,سیاسی

2 پیام  |           

2 پیام به “غازی که هنوز قابل سر بریدن نیست”

  1. آرش says:

    حسین آقا مگر سرنوشت کاظم شریعتمداری-احمد خمینی-مجتبی قوامی-درویش شریفی-دوزدوزانی و صدهای دیگر برای جماعت حمال و دلال ایرانی عبرت شد؟خیر.
    دهها فرد در صفند که مرتضوی یقه شود و جایش را بگیرند. تحلیل شما درت است اما احتیاطی است بیمورد.

    • خُسن آقا says:

      آرش عزیز حق با شماست می‌کشند، ولی نه به این راحتی. وقتی راه فراری نباشد یقینا او را هم سر به نیست خواهند کرد. ولی تا آن روز فاصله زیادی است. درضمن فراموش نکن که دوران اقتدار خامنه‌ای سپری شده و حالا ثمره این اختلافها دارد هویدا می‌شود. به همین دلیل هم هست که مرتضوی رفته زیر چتر حمایتی احمدی نژاد. اگر قرار باشد او را سر به نیست کنند باید باج کلانی به طایفه احمدی نژاد بدهند یا احمدی نژاد را هم واجبی خور کنند و همچنین نوچه‌های او را. بعضی واجبی خور کردن ها بسیار هزینه دارد در نتیجه خامنه‌ای سعی می‌کند با کجدار مریض هزینه‌ها را کم کند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی