Nov 20 2012

آسد علی آقا خودت را برای سطل زهر آماده کن!

نوشته:     :::       14 پیام

جنگ ایران و اسرائیل می‌رود که به پایان برسد. درست خواندید جنگ اخیر اسرائیل و حماس به دستور ایران و با منابع مالی نظامی ایران انجام شد. آتش بس بین اسرائیل و حماس به این معنی است که جنگ فعلا متوقف شده و نتیجه آن هم این شد که مصر در این بازی سیاسی نقش آفرینی کرد و خود را در منطقه مطرح کرد.
موشک‌های ایران هم نشان دادند که تنها بدرد شکار گنجشک می‌خورند. نتیجه جنگ هم شد 3 بر صد به نفع اسرائیل(تعداد کشته های دو طرف). من گمان نمی‌کنم بعد از این درگیری دیگر حماس جرات کند با طناب پوسید آسد علی آقا ته چاه اسرائیل برود!

یقینا از این به بعد باید منتظر کمی امتیاز دادن سیاسی اسرائیل به فلسطینی‌ها آن هم نه به حماس و نوکران حکومت آسد علی بلکه به دولت خودگردان و محمود عباس. به زبان ساده کار حماس تمام شد با این جنگ. حسن نصرالله هم که معلوم نیست توی کدام پستو از ترس مخفی شده. می‌ماند رژیم بشار اسد که آن هم با به رسمیت شناخته شدن نیروهای مخالف او بوسیله کشورهای اروپایی می‌رویم تا آخرین میخ تابوت این یکی هم کوبیده شود. تا تمام شدن ترقه‌های حکومت اسلامی و پایان جنگ سوریه و غزه اقتصاد ایران هم چنان از هم پاشیده شده، که عاقبت تنها یک تکان جزیی برای کشیدن دندان پوسید اسلام از دهان ایران راه زیادی باقی نمانده. در بهترین حالت یا بهتر است بگویم در بدترین حالت انتصابات سال آینده بزنگاهی است که آسد علی آقا باید جام زهر که چه عرض کنم سطل زهر را تا ته سر بکشد!
ای کاش مردم ایران کمی فعال تر عمل می‌کردن و اینگونه منفعل در برابر مسائل نبودند. بیچاره آنهایی که جانفشانی می‌کنند. بیچاره پرستو فروهر هر سال از آلمان می‌آید ایران بلکه داد پدر و مادرش را بستاند و تحرکی ایجاد کند، ملت بی بخار ایران هم که انگار نه انگار! هیچ کس اهمیت نمی‌دهد. فعلا هم که همه مشغول آش و پلو خوری محرم هستند و سینه زنی و دیگر خریت های اسلامی!

نوشته: در ساعت: 11:07 pm در بخش: سیاسی

14 پیام  |           

14 پیام به “آسد علی آقا خودت را برای سطل زهر آماده کن!”

 1. Irani says:

  جمهوری اسلامی رو چند چیز زنده نگه‌ می‌داره:

  1- محرّم… محرم که می‌رسه مردم همه چیزو فراموش می‌کنن و همچین می‌چسبن به مراسم نذری‌پزون و تکیه‌روون و چگونه سِت کردن لباس سینه‌زنا و باقی‌قضایا که انگار تو این مملکت هیچ اتفاقی نیفتاده.

  2- رمضون… از یه ماه قبل مردم همچین‌ می‌رن فروشگاه‌ها رو غارت می‌کنن که انگار در زندگی هیچی نخوردن و تمام فکر و ذکرشون می‌شه صبح‌ها برای سحری چی بخورن و عصرها برای افطاری کیا رو دعوت کنن و سفره از کجا تا کجا با انواع اطعمه و اشربه بچینن به‌طوری که چشم بقیه پُلُقی بترکه… در تمام طول روز دهن‌اشون بو می‌ده و حال هیچکاری رو ندارن، معتقدن بوی دهن روزه‌دار هزاران ثواب اخروی داره براشون. و همه‌ش در یه حال روحانی بویایی به سر می‌برن.

  3- صفر… در این ماه چون سالگرد فوت امام حسن و امام رضاست و چهلم حضرت محمده(من نمی‌دون تا چندسال می‌شه برای یکی مراسم چهلم گرفت)، هنوز همه باید سیاه بپوشن.
  چون دوماه در مملکت برگزاری هرگونه جشنی ممنوعه، همه مشغول رتق و فتق امورند که تا ربیع‌الاول شد به صورت ام‌پی‌تری جشن‌های عروسی و تولد و سالگرد ازدواج و خلاصه هر نوع جشنی رو تند تند برگزار کنن.

  4- تعطیلات نوروز… مردم از ماه بهمن شروع میکنن خونه تکونی و خرید مایحتاج عید، و از حدودای 20 اسفند مثل اسفند رو آتیش می‌شن، کار و زندگی و تحصیل و سیاست رو بالکل تعطیل می‌کنن و می‌رن به گوشه‌ای که غم‌هاشونو فراموش کنن…
  در این ماه هزار نفر هم زندانی و اعدام بشن کسی ککش نمی‌گزه.. بالاخره عیده و نباید این روزا رو به خودمون زهر کنیم! این‌قدر از این‌ور و اون ور می‌زنیم که تعطیلی معمولا تا 20 فروردین طول می‌کشه… در تعطیلات همونایی که احترام محرم و رمضون و صفر رو به شدت رعایت می‌کردن تو مهمونیا فحش می‌دن به اعراب سوسمار‌خوار و درمورد خوبی‌های تعطیلات نوروز و کوروش و داریوش و کلا سلسله‌ی هخامنشی سخنرانی‌ها می‌کنن.

  خوب تاحالا اینجوری پنج شش‌ماه از سال (با احتساب مقدمات کار)گذشت…

  5- جنگ در کشورهای دیگه…
  معمولا تا فتیله اعتراض مردم کمی بلند می‌شه یهو ناغافل یه جای دنیا یه ناحقی در حق مسلمونا می‌شه. یا مثلا راکتی می‌خوره به لبنان، یا عراق یا افغانستان یا غزه. و نمی‌دونم به چه علت همیشه جای انگولک جمهوری‌اسلامی در این ماجراها پیداست.

  اونوقت صبح تا شب و شب تا صبح صدا و سیما با خوشحالی هی صحنه‌های جنگو تکراری نشون می‌ده. احتمالا کارت تبریکی چیزی هم برای پرتاب‌کننده راکت می‌فرستن.

  6- اگر این وسط مسط‌ها چند روزی مردم خواستن به سیاست فکر کنن یهو یا گیر می‌دن به حجاب خانوما یا تعدادی اراذل خودجوش از دیوار سفارتی بالا می‌رن یا زلزله‌ای چیزی می‌شه و…

  7- اینه که مردم به فکر اعتراض به اینا نیستن،‌ واقعا وقت ندارن…

 2. گیج says:

  این ملت کودن پرور و بی غیرتی که من میبینم، در ایران هیچ تغییر سیاسی ای انجام نخواهد شد.

 3. ف.پ says:

  تقاضای ارسال دعوتنامه عضویت دربالاترین
  لطفاًاین راهم ببینید
  http://1yekzanetanha.blogfa.com/post/13

 4. ارام says:

  احساس من اینه که از بیماریه نادر ولا علاج داری رنج میبری
  درون دردت پیروزی مسلمانان رو هم ببین

 5. حزب فقط حزب الله says:

  محرم بزرگترین عزای ملی ایرانیان

  ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر است. در این ماه هر ایرانی اصیل و آزاد اندیش فرهیخته هر شب در مراسم عزاداری سیدالشهدا شیر صحرای کربلا آقا ابا عبدالله الحسین و قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس و یارانشان شرکت کرده ایرانی بودن خود را اثبات می کنند.
  سالهاست کفار و مشرکین به سرکردگی صهیونیستها و بهائیان و فراماسونرها می خواهند مردم را از غیرت میهن دوستی دور کرده و بجای آقا امام حسین و ائمه اطهار و قرآن و حدیث آنان را به سوی عروسکهای پوشالی خیمه شب بازی فرهنگی نظیر کوروش! (روشنگری های تاریخ نگاران نوشته اند که او …) و هخامنشیان و زرتشت (پیامبر دروغین و پوشالی) سوق دهند ولی شکست می خورند.
  عشق به امام حسین حتی پسرها و دختران آن چنانی را به عزاداری می کشاند که نشان دهنده عظمت مقام آقا امام حسین است.
  در حقیقت ایرانی منهای تشیع به معنی بیگانه بوده جایی در ایران نخواهد داشت.

  شما چطور آیا در مراسم شرکت می کنید (فرهیخته اید؟) یا دشمن ایران و ایرانی هستید و در مراسم حسینی شرکت نمی کنید؟

 6. lpsk says:

  ایرانی منهای تشیع به معنی بیگانه بوده جایی در ایران نخواهد داشت؟ ای خود فروخته به بیگانه عجب استدلال لجنی کردی… بوی کثافاتی که به عشق امام در محرم به هم میزنید عالم را برداشته، شده بساط بخور بخور و چشم چرانی

  کافی است شله زرد و قیمه پلو و شربت این ماه را بردارند تا تعداد عشاق واقعی روشن شود.

  در ضمن عمه ات عروسک است دهنت را موقع صحبت از کورش آب بکش عشق عرب.

  • حزب فقط حزب الله says:

   عمه خودت عروسکه کافر… نوکر استکبار

   • lpsk says:

    می‌بینم که به عمه بسیار حساسی. بی‌خیال… خواستم تکانی بخوری وگرنه عمه هردوتامان عروسک بودند بهتر از این است که لولو بوده باشند.

    نوکر و عامل استکبار و استعمار کسی است که ژنتیک و هویت یعنی همه چیز خودش را فراموش کرده و روح و جسمش را تقدیم کسانی کرده که اجدادش را قتل عام کردند.

    خیانت طایفه مداح و آخوند و نوکر انگلیس و روس بودن آنها واضح است. وظیفه این قوم مشغول کردن ملت به خرافاتی همراه اشک و آه است تا از ریشه خود بریده شود.

    ملتی که بی ریشه شد دیگر به هر فشار و خفتی تن میدهد. نتیجه اش این است که صد ها کودک، والدین به ناحق زندانی شده خود را همین حالا نمی‌توانند ببینند ولی ملت خودباخته برای کودکان مسلم در 1400 سال قبل حلق خود را می‌درد.

    این که حسین و کربلا را ناموس ملت معرفی کنیم نتیجه اش این است وقتی ناموسمان را در زندانها هتک کردند بیخیال و بی‌عمل بودیم و گرنه این اتفاق مثلا در هند یا فرانسه
    افتاده بود همین کفار پدر جد هتاک را در می‌آوردند.

    این بر سر وسینه زدن برای انحراف تو از آن چیزی است که جلوی چشمت روی می‌دهد
    تا خشم خودت را برای موهومات خالی کنی و وقتی ظلم جلوی چشمت روی داد بی حال و بی عمل باشی.

 7. خُسن آقا says:

  حزب فقط حزب خران رهبر فقط روح الله.
  آخه جاکش احمق حسین و طایفه او بجز نابودی ایران و ایرانی چیز دیگری طالب نبودند حالا تو بی شعور مدعی این چرندیات می شوی آدم می‌ماند چه جوابت را بدهد. به قول معروف آنکه خواب است را می‌شود بیدار کرد، ولی انکه خود را به خوابی زده نه!

 8. ایران دوست says:

  ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما
  ایرانی ها هستند. روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر و بالاتر و هر ایرانی از
  دشمنان ما هم بدتراست. ایرانیهارا باید دستگیر کرد و به مدینه آورد، زنانشانرا
  بفروش رسانید و مردانشانرا به بردگی و غلامی اعراب گماشت.

  (حسین بن علی، امام سوم شیعیان، سفینه البحار و مدینه الاحکام و الاثار، نوشته حاج شیخ عباسقمی، صفحه ۱۶۴)

 9. Irani says:

  سرانجام به مدينه فاضله رسيديم!

  سال ها بود كه دلسوزان نظام آرزوی رسيدن به مدينه فاضله را داشتند، همان مدينه ی فاضله ای كه پيامبر اكرم در زمان حيات گرانقدرشان ساخته بودند. خدا شاهد است كه در راه رسيدن به اين رويا از هيچ كوششی فروگذار نكردند، سختی ها كشيدند، مرارت ها ديدند، تهمت ها شنيدند و چه خون دل ها كه نخوردند اما سرانجام همانطور كه خداوند سبحان در قران كريم وعده داده؛ مزد زحمات شان را گرفتند و ايران عزيزمان را تبديل كردند به همان مدينه ی فاضله ای كه سی و سه سال پيش، خمينی كبير وعده اش را داده بود.

  شكر خدا رهبر فرزانه ای داريم كه در دزدی و غارت همچون جد بزرگوارش ماهر و چيره دست است. البته در نظر داشته باشيد كه ايشان فاقد یک دست است و اگر دو دست داشت چه ميكرد؟

  در قتل و كشتار مخالفين كه به حمدالله همچون سيره نبوی عمل كرده ايم و نگذاشته ايم حتی یک مخالف نيز جان سالم به در برد.

  در تجاوز به عنف كه كارنامه درخشانی داريم و بی شک اين يكی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  در تهی كردن جامعه از رحم و مروت و عطوفت و جوانمردی فوق العاده استثنايی عمل كرده ايم به طوريكه برادر به برادرش رحم نميكند.

  از رخت بر بستن اخلاق و معنويات از فضای جامعه كه ديگه هر چی بگيم كم گفته ايم. ماشاء الله همين طور دروغ و غيبت است كه از دهان ها بيرون می آيد.

  در اجرای احكام الهی كه بسيار عالی ظاهر شده ايم چنانكه مقامات عربستان نيز به ما رشک ميورزند. خوشبختانه آمار قطع دست و پا، اعدام، سنگسار، شلاق و زندان روز به روز در حال افزايش است.

  در خوار و پست كردن زنان نيز گرچه با دشواری هايی مواجه بوديم اما شكر پروردگار بسيار خوب عمل كرده ايم و خبرهای خوشی از بازار صيغه و ازدواج مجدد به گوش ميرسد.

  در ايجاد فقر و فساد و فحشا و تن فروشی كه بنابر روايت اسناد و مدارک با اختلاف فاحشی از صدر اسلام جلوتر هستيم.

  و البته با تمام اين پيشرفت ها بايستی اذعان كرد كه در زمينه های كشور گشايی، صدور اسلام، تصاحب زنان كفار و مهم تر از همه، هم آغوشی با طفل شيرخواره و ازدواج با دختر شش ساله بسيار ضعيف عمل كرده ايم كه انشاءالله اين نقيصه نيز با تدبير و رهنمودهای حكيمانه ی مقام معظم رهبری بر طرف خواهد شد !

 10. شمقدری says:

  آسد علی آغا

  داداش خسن نوشته شما در نت بازتاب دارد لطفن از آغا استفاده کنید

 11. مغر بی says:

  برادرجان سیاست یعنی ترفند اماان اقای کامنتی که به محرم توهین میکند حالی نیست که درمحرم مردم بیادجانفشانیهامیافتند منتهی رهبرحسابی نهضت نیست بدون اجازه رهبرکسی جرات ندارد به خانواده هاشمی توبگیدمگرهاشمی کشک است که هرکس برسدانگولک کنداین ترفندسیاسی است که ازسال 84 شروع شد بدستوررهبرکه یک مخالف بزرگ تراشیده میشد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی