Nov 03 2012

آقا ملوکانه خودشان خواستار مذاکره با شیطان بزرگ هستند!

نوشته:     :::       10 پیام

فیلمی از مناظره تلویزیونی “امروز دیروز فردا” بین اصغر زاده و شریعتمداری در بین ایرانیان در شبکه‌های اینترنتی بلوا بپا کرده و مجددا تو گویی خر دجال دیده‌اند…
باز مجددا رژیم یک فیل هوا کرد و عده‌ای آدم از همه جا بیخبر دراز شده‌اند و خوشحالی می‌کنند که ای ببینید چه نشسته اید که در ایران هم دارد انقلاب دموکراتیک می‌شود! توی تلویزیون دوتا نشسته‌اند و دارند از مذاکره با آمریکا دفاع می‌کنند و آقا ملوکانه هم قربانشان بروند! نشسته‌اند و سعه صدر دارند و نمی‌زنند تو پوز این اصغر زاده ننه مرده که خودش اولین کسی بود که از دیوار سفارت آمریکا بالا رفت!
اگر می‌بینید که آقای شریعتنداری و آقای اصغرزاده اجازه پیدا کرده‌اند بیایند در تلویزیون و به این راحتی در رابطه با آمریکا اظهار نظر کنند و دعوای مذاکره بکنند به این دلیل است که حضرت آقا (همون همایونی ملوکانه منظورم هست) درک کرده‌اند که جام زهر را باید حتما سر بکشند و همزمان می‌دانند که جام زهر سرکشیدن همانا و سرنگون و چپه شدن همانا! به همین دلیل این دوتا دلقک دست نشانده را فرستاده‌اند جلو برای اینکه افکار عمومی را آماده کنند، به قول معروف زمینه سازی بکنند تا بلکه بتوانند به ملایمت از این پیچ خطرناک عبور کنند! آخه فکرش را بکنید آقا که امیدوارم این دوتا الدنگ قربانشان بروند، همین چند مدت پیش فرمودند”عده‌ای‌ دم‌ از مذاكره‌ با آمریكا می‌زنند كه‌ این‌ افراد یا با الفبای‌ سیاست‌ و یا با الفبای‌ غیرت‌ آشنایی‌ ندارند” (منبع).

پس به این سادگی نمی توانند آقا ملوکانه همینطوری یک مرتبه بساط عیش و نوش با آمریکا راه بیندازند. آنوقت همین بسیجی‌ها و مافنگی‌هایی که تا امروز مرگ بر آمریکا می‌گفتند از فردا خواهند گفت مرگ بر آقا ملوکانه خدای نکرده!
حالا فکرش را بکنید اگر آقا ملوکانه این مذاکره و مراوده با آمریکا را نمی‌خواستند، یقینا آقای شریعتنداری آن یکی دیگر را می‌برد توی اتاق بازجویی یکی دو تا شیشه پپسی کولا می‌کرد آنجای نه بدتر اصغرزاده تا دیگه از این غلط ها نکند روی حرف ملوکانه حرف بزند و تقاضای مذاکره با شیطان بزرگ بکند!
خلاصه گفته باشیم این شامورتی بازی‌ها برای فرار از سرنگونی است ولاغیر! به قول معروف یک نوع فرار به جلو است! وگرنه ملوکانه می‌داند که مذاکره با آمریکا چه عواقبی دارد. آسد علی آقا همچنین می‌داند که اگر هر چه زودتر مذاکره نکند، و تحریم ها را متوقف نکند، جمعیت میلیونی گرسنگان راه خواهند افتاد و دیر یا زود به در منزل ملوکانه خواهند رسید و آنوقت دیگر نه توپ و نه تانک و نه بسیجی هیچ غلطی نخواهند توانست کردن!

نوشته: در ساعت: 11:50 am در بخش: سیاسی

10 پیام  |           

10 پیام به “آقا ملوکانه خودشان خواستار مذاکره با شیطان بزرگ هستند!”

 1. شمقدری says:

  با سلام یک غلط املایی چند بار در این پست تکرار شده بود و آن بکار بردن لفظ «آقا» بود بهتر است ایشان را «آغا» خطاب کنید که با مسما تر است

 2. صادقی says:

  بیشتر شبیه هذیون بود
  اسم وبلاگتو بذار از هذیونات یک مجنون،مشابه شمقدری ها هم که خوب تحویلت میگیرند بخت برگشته!!!

  • خُسن آقا says:

   خوب بی دلیل نیست وقتی ولی وقیح این همه هذیون می‌گویند چرا ما نگوییم!
   سلام ما رو هم به آغاتون بسونید!

  • شمقدری says:

   آقای صادقی شمقدر نام شتر امام نقی که جد بزرگ همین آغای شماست می باشد آخه ابله تو سایت یا وبلاگی که به آغات توهین میشه نیا تا دچار یبوست نشی

 3. صادقی says:

  جدا احوالات خوشی نداری بخت برگشته!!!

 4. roya says:

  صحیح است

 5. علی says:

  سلامی خدمت خسن اقوی گل

 6. سلامت باشی کاکو

 7. nima says:

  ba dorood be hasanagha.islamic republic of iran is US pupet.

 8. tanaz says:

  حسن آقا من از اونروزی که شنیدم این جوون مظلوم و بی پناه رو این حیونهای وحشی اینگونه
  دریده اند یک لحظه از ذهن و فکرم نمیره…نمیدونم چاره چیست .
  این اولی بار و آخرین بار نیست که این هیولا ها با جوانان ما اینگونه میکنند.
  از خدا میخوام ما ملت ایران بزودی زود ببینیم که تمام این عوضی های بی سروپا رو تک تک
  از سقف آویزان کردیم و هممون بی رحمانه با هر وسیله ای که دوست داریم اونارو شکنجه کنیم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی