Oct 23 2012

خیزش آسد متی برای صدارت و قدرت!

نوشته:     :::       2 پیام

این آسد متی بدجور خیز برداشته! غلط نکنم پیش خودش گفته، وقتی یک آدم یک لا قبا مثل مموتی که نه آقازاده است و نه جنگ رفته و نه زندان، قادر باشد بشود رئیس جمهور! چرا من نتوانم که آقا زاده هم هستم!؟ زندان هم رفته‌ام و به گفته خودش جنگجوی خیبر هم بوده! حالا ببینید چطور برای خامنه‌ای و شرکاء دارد روش چپه کردن مموتی را توضیح می‌دهد.

مدتی است که جناح دولت و به تعبیر جناح حاکم، جریان انحرافی، بازی انتخاباتی را آغاز کرده است، او می خواهد ضمن شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت رسوایی اقتصادی و سوءمدیریت، با ایفای نقش اپوزیسیون، در انتخابات 92 ظاهر شود.
جناح حاکم که ریشش در گروی اوست و نگران رسوایی بیشتر است، مثل پدری دارد با این ولد چموش یا با این فرزند ناخلف مدارا می کند، می خواهد او را تا انتخابات بدرقه نماید، اما این مدارا می تواند به قیمت سقوط او و فروپاشی مملکت تمام شود، اگر آبروی خود را با خدا معامله کند و یکبار برای همیشه بگوید که غلط کردیم که چنین کسی را استخدام نمودیم و حالا گریبانگیر خودمان شده است، لااقل از دست او رهایی می یابد و مستقیم با رقیب خود سر میز مذاکره می نشیند، مثل کسی که شرخری را استخدام نماید و نهایتاً خود گرفتار زورگیری شرخر شود،حذف شرخر از معادلات بین الجناحین، ضررش کمتر است، می توانند به مصالحه ای برسند و با تقسیم منافع جلوی ضرر و آبروریزی را بگیرند!

ایشان بعد از نشان دادن راه و چاه چپه کردن مموتی، یک پیشنهاد دیگری هم دارد و آن اینکه چگونه جناح خامنه‌ای بیاید بنشیند به قول آسد متی سر میز مذاکره، می‌فرمایند: “لااقل از دست او رهایی می‌یابد و مستقیم با رقیب خود سر میز مذاکره می نشیند“. به سخن دیگر ایشان خودی‌ها که همان اسهال طلب‌های سابق باشند را رقیب اصلی آسد علی آقا می‌داند! چیزی که آسد متی یادش رفته این است که از قدیم گفته‌اند کینه سید ها شتری است. و کینه شتری هم قابل چشم پوشی نیست. درضمن آن همه پاسدار قلچماق که جملگی خیز برداشته اند برای کسب قدرت را هم نباید فراموش بفرمایید که بازی قدرت بسی خطرناک خواهد شد. پس از من به شما نصحیت آسد متی خان خزعلی زیاد روی این میز مذاکره تق و لق که فرمودید حساب باز نکنید یک مرتبه دیدی پایه‌های این میز که بسیار کهنه و فرسوده شده طاقت شما و این همه ادا و اطوار را نیاورد و چپه شد و شما را هم با خودش چپه کرد که یک مرتبه دیدی دوباره بردنت توی اوین آب خنک خوری ها! از ما گفتن بود!

توضیح: آمار همراه با نوشته از سایت مهدی خزعلی به تاریخ دوم آبان کپی برداری شده است.

نوشته: در ساعت: 12:27 pm در بخش: انتخاباتی,سیاسی

2 پیام  |           

2 پیام به “خیزش آسد متی برای صدارت و قدرت!”

 1. تايتان says:

  مام صادق: پیامبر دهان فاطمه را زیاد می بوسید و زبان در دهانش فرو می کرد+تصویر کتاب

  امام صادق فرمود: عایشه [از روی حسادت] گفت: یا رسول الله میبینم دهان فاطمه را زیاد میبوسی و زبانت را در دهانش قرار میدهی. پیامبر اکرم فرمودند: بله، هرگاه مشتاق بهشت میشوم، فاطمه را میبوسم و زبان در دهانش میگذارم. من از فاطمه بوی بهشت را استشمام می کنم و بوی شجره طوبی را می یابم، زیرا او زنی آسمانیست.

  http://rahafree.blogspot.com/2010/10/blog-post_22.html

  امام صادق فرمود: عایشه [از روی حسادت] گفت: یا رسول الله میبینم دهان فاطمه را زیاد میبوسی و زبانت را در دهانش قرار میدهی. پیامبر اکرم فرمودند: بله، هرگاه مشتاق بهشت میشوم، فاطمه را میبوسم و زبان در دهانش میگذارم. من از فاطمه بوی بهشت را استشمام می کنم و بوی شجره طوبی را می یابم، زیرا او زنی آسمانیست. //برگرفته از کتاب احادیثی در مورد بوسه// نوشته داوود احمدی// انتشارات صلوات قم// ۱۳۸۸//// برای چاپ یک کتاب و پول درآوردن چی ها که به پیامبرشون نمی بندند

  از امام باقر (علیه السلام ) روایت آمده كه فرمود روزی عایشه به اتاق محمد وارد شد و ناگهان دید وی با فاطمه همبستری میکند پس عصبانی شد و فریاد برآورد ای فرستاده خدا این چکاری است که با دخترت میکنی! رسول خدا لبخندی بر چهره افروخت و دست عایشه برگرفت و بر روی زانویش نشاند و گفت ساعتی پیش جبرئیل بر من وارد شد و گفت خدا از تو و فاطمه نطفه ای خواهد ساخت که مردمانی از شهر ری قرن ها بعد بواسطه وجودش بر سر و صورت خود میزنند! عایشه آیا تو میخواهی امر الله را اطاعت نکنم و در عذاب شوم؟

 2. هميدرزا اهمد آبادي says:

  ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  من هميدرزا اهمد آبادي هستم كه با شما تماس ميگيرم
  اين ويديو هم آخرين پيام من بربوت به موزوع ثينما ركث آبادان است
  https://www.youtube.com/watch?v=JE7loA0JH_M&feature=plcp

  آخرين حشدارم را به مديران و معاونين اين وب ثايت كه اض كافرون و بي دينيان هستن اعلام ميكنم
  اين ثايت ضد جمبوري اصلامي كه هزينه آن هزران هزار ميليارد دلار ميباشد توسط رجيم سهيونينيثتي پرداخت ميشود و زد جمبوري اثلاميست را، جم كنيد وگرنه ميام خونه همتون هتي اگه تو فرنگ هستيد و علي وار ، سر همتونو گوش تا گوش ميبرم
  پص به آقوش گرم اثلام بازگرديد هر چند كه در اين ثورت هم ، خواهيد مُرد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی