Sep 30 2012

دلار به سه هزارتومان رسید، مبارک است انشاالله!

نوشته:     :::       7 پیام

خوب چند هفته پیش خودی‌هایشان گفتند که دلار به 3 هزار تومان هم خواهد رسید! آن هم بطور علنی اعلام کردند! تو گویی از بس که آقایان دروغ گفته‌اند دیگر وقتی هم حرف راست می‌زنند کسی باورشان نمی‌کند. همان داستان چوپان دروغگو شده! وقتی چوپانی که دولت امام زمان باشد از صبح تا شام یک پشت دروغ بگوید دیگر کسی باورش نمی‌کند.

حالا دارد اوضاع درست می‌شود.
اگر یک حساب سر انگشتی بکنیم، این قیمت 3 هزار تومانی دلار یعنی کسی که یک میلیون تومان حقوق ماهیانه می‌گرفته در عرض کمتر از هشت ماه ارزش حقوقش از یک میلیون سقوط کرده به چهارصد هزار تومان. این را من نمی‌گویم این بر اساس نرخ دلار در اوایل سال 2012 است که از آن زمان تا حالا دلار 60 درصد رشد داشته(یعنی تومان سقوط کرده تبدیل شده به پشکل!).
یواش یواش ملت برای خریدن نان شب باید یک فرگون (فرغون) اسکناس امام نشان ببرند در مغازه نانوایی چند عدد نان ناقابل بخرند!
اگر برای علت یابی این اقتصاد شکوفا دنبال دلیل و مدرک می‌گردید برگردید نگاهی به عقب بیندازد و بیاد بیاورید که امام امت خمینی ملعون علیه اوایل انقلاب شکوهمندشان(!) فرمودند “اقتصاد مال خَرَ”.
بی خیال تا همه چیز خراب نشود هیچ چیز درست نخواهد شد. حالا داریم نزدیک می‌شویم به آن مرحله! منظورم خراب شدن همه چیز است!

پ.ن.:
هر دم از این باغ بری می‌رسد تازه تر از تازه تری می‌رسد
ساعت به وقت اسلو 8:30 دلار شد 3250 تومان
ساعت 15:30
به وقت اسلو دلار 3450 تومان
آخرین شاهکار اقتصادی حکومت امام زمان به سرکردگی سیدعلی آقا خامنه‌ای

نوشته: در ساعت: 9:09 pm در بخش: اقتصادی,سیاسی

7 پیام  |           

7 پیام به “دلار به سه هزارتومان رسید، مبارک است انشاالله!”

 1. تايتان says:

  هواپيماي نق 14

  اولين هواپيما ، به دست امام نقي ساخته شده است طبق مدركي كه در عكس ميبينيد نه ويبل رايت!!! ، مطمئن باشيد امام مان اسرار ساخت اين هواپيماي مافوق صوت ، را از قرآن استخراج نموده و سپس غربيها ششصد سال بعدا اين رمز راز را از مام نقي ربوده اند
  اين عكس توسط ابولاشي گرفته شده است ..اما بر فراز ابرها توسطهواپيماي نقوي يا همان نق 14

  http://sarzamineazad.blogspot.com/2012/09/emem-jafar-tayar.html

 2. صادق says:

  تا همه چیز خراب نشه هیچ چیز درست نمیشه؟!
  خب گفتنش برای شما اسونه،نشستین اونوره اب با خیال راحت از پشت مانیتور اظهار فضل میکنین،این وسط ما ملت داخل کشوریم که داریم به گا میریم.من که چشمم اب نمیخوره از این جهنم نجات پیدا کنیم،همین الان که من دارم این کامنتو مینویسم بالا دستا دارن نقشه تجزیه کشورو میکشن تا این محدوده تا صد سال دیگه تو هرج و مرج به سر ببره!

  • خُسن آقا says:

   خوب برادر اگر ملت دست روی دست بگذارد فلاکت که گریبان گیرش که می شود هیچ تجزیه هم که می شود هیچ جنگ داخلی هم تا مدتها خواهیم داشت. این ملت باید یاد بگیرد و مثل بز دنبال هر ننه قمری راه نیفتد! ببین هنوز بعد از این همه جنایت آخوندی هنوز عده ای بزغاله دنبال اسهال طلبی هستند خوب عاقبت این همه خریت می شود همان که شما گفتی و همان که من می گویم. من و شما هم دست تنها نمی توانیم کاری بکنیم چه از پشت مانیتور اینور آب چه در بطن جامعه در ایران. دست تنها نمی شود آن بزغاله هایی که پشت این و آن آخوند راه می افتند باید درک کنند هروقت آنها درک کردن اوضاع درست خواهد شد.

 3. fifi says:

  مال خر هم دست رهبر است.

 4. سوسمار says:

  اولا که من می گویم اقای امام خاکمنه ای هر وقت این اخبار را می شنو ند می گویند وکیرم. دوما جناب صادق خان خسن جان درست می گویند باید در همه چیز ریده شود تا حتی ملت ابلهی که هنوز دور کون اینها موس موس می کنند از اینها دست بکشند و ملت هم اخرش هر کسی با هر چیزی که می تواند در خانه پیدا کند بیل چاقو زنجیر تبر چماق چه می دانم یک چیزی بیرون بیایند و بجان جما عت کیری اخوند بیفتند تا یا دشان برود که معنی حکو مت داری چیست.

 5. هميد says:

  ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  ملت قيور ايران توجو فرمائيد
  من هميدرزا اهمد آبادي هستم كه با شما تماس ميگيرم
  آخرين حشدارم را به مديران و معاونين اين وب ثايت كه اض كافرون و بي دينيان هستن اعلام ميكنم
  اين ثايت خسن اغا كه هزينه آن هزران ميليلرد دلار ميباشد توسط رجيم سهيونينيستي پرداخت ميشود و زد جمبوري اثلاميست را، جم كنيد وگرنه ميام خونه همتون هتي اگه تو فرنگ هسنيد و علي وار سر همتونو ميبرم
  در ظمن وزع اغطصادي ايراني بسيار خوب است هتي اگه اغتصاد مال خر باشه همه همينو تعييد ميكنه!!
  شما كث خانومم بي بي حرزت فتمه را هم نميتونيد بليسيد

 6. قدیمی says:

  تو هنوز زنده ای ، پیر خرف ؟ … :))

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی