Aug 22 2012

برگ چقندر بجای وزیر!

نوشته:     :::       4 پیام

مدت زیادی است که حکومت ملایان برای اینکه مردم ایران به رادیو تلویزیونهای برون مرزی گوش ندهند و خدای ناکرده بداموزی نشود! دست به دامن پارازیت افکنی بر سر عرب و عجم شده‌اند و کورکورانه هر چیزی سر راهشان می‌آید را سانسور می‌کنند. همین سبک را هم برای روزنامه ها در پی گرفتند. برای وبلاگها هم به همین شکل یعنی فله‌ای، همه چیز را خرکی با هم می‌بندند، کور و کر می‌کنند! حالا گویا وضع پخش کردن پارازیت‌های رادیویی روی سر مردم چنان حاد شده که صدای خودشان هم در آمده و وزیر مربوطه یعنی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم فرموده:

وزیر ارتباطات در گفتگو با سایت رسمی مجلس: آثار و عواقب پارازیت‌ها بسیار سوء و متعدد است

رضا تقی‌پور٬ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هشدار نسبت به عواقب بسیار «سوء» پارازیت‌ها اعلام کرد وزارت ارتباطات منشاء این پارازیت‌ها نیست و این وزارتخانه درصدد کشف منشاء ارسال آنها است.
«خانه ملت» همچنین نوشته که تنها نهاد متولی مدیریت، نظارت و هماهنگ کننده فضای فرکانسی در ایران، سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی است که مسئولان این سازمان نیز می‌گویند منشاء ارسال پارازیت‌ها را نمی‌دانند.

راستش را بخواهید من اگر جای آن خبرنگار بودم از ایشان می‌پرسیدم پس شما باید “برگ چقندر” باشید که خبر ندارید منشاء پارازیت از کجاست! یکی نیست به این عمو بگوید خوب پدر سگ پس آن پسوند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را برای چی یدک می‌کشی!

به عرض مبارک این وزیر “برگ چقندر” باید برسانم که یقینا اگر عبای آسد علی آقا را بالا بزند حتما منشاء پارازیت را پیدا خواهد کرد!
یک نکته دیگه باید به این وزیر “برگ چقندر” گوشزد کرد و آن اینکه پدرسگ مگر حکومت شما در همه زمینه‌ها مدعی نیست که پیشرفت‌هایش چشم استکبار را کور کرده! خوب پدر سگ‌ها چرا نمی‌توانید با آن همه پیشرفتهای علمی تان پرتقال فروش را پیدا کنید!

تو گویی پارازیت زده چهره این بدبخت برگ چقندر را هم بدجوری کج و معوج کرده!

پ.ن.:
شاهد از غیب رسید!

نوشته: در ساعت: 12:06 am در بخش: آزادی بیان,سانسور,سیاسی

4 پیام  |           

4 پیام به “برگ چقندر بجای وزیر!”

 1. بابک says:

  همین آقای دروغگو زمانی که رییس صاایران بود تجهیزات پخش پارازیت با تایید و امضای خود اقا از چین خریداری شد و در صاایران تست و سپس در جاده کرج کیلومتر 11 به سپاه پاسداران تحویل داده شد عجب حرامزاده هایی هستند این نوچه آخوندها.

 2. wertyjm says:

  درود

 3. گاینده فاطمه زهرا دختر محمد رسول الله says:

  اصل حفاظت از بیضه اسلام ناب محمدی است سرطان زایی امواج پارازیت در راه الله عددی نیست.

 4. توجه: امامان شیعه همگی زنازاده اند says:

  80 درصد مسلمانان جهان سنی اند. طبق شریعت سنی امامان شیعه زنا زاده اند. زیرا در مذهب سنی صیغه و متعه معادل زناست. امامان شیعه همگی بجز چند امام ازدواج دائم نمی کرده اند و کنیز باز بوده و فرزندانشان کنیز زاده اند لذا سنی ها آنها را زنا زاده میدانند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی