Aug 02 2012

از انقلاب‌های مخملی تا انقلاب‌های خونین، خودشان می‌آورند خودشان هم می‌برند!

نوشته:     :::       8 پیام

تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید نیروهای آزادی بخش سوریه هستند! شباهت ها عجب زیاد است! دوران انقلاب 57 را می‌گویم! همین بلا را نیروهای به اصطلاح انقلابی و آزادی بخش در ایران به سر نیروهای ارتش و ساواک شاه آوردند. همین‌ها فردا الله و اکبر گویا مملکتی پی‌ریزی خواهند کرد نمونه جمهوری اسلامی تا فردای سرنگونی این رژیم جدید، کدام نیروی مزدور دیگری جان رژیم بعدی را بگیرد! این دور باطل تا ابد ادامه خواهد داشت تا زمانی که ما آگاه شویم و اجازه ندهیم بازیچه دست این و آن دولت خارجی شویم! راستی چرا این انقلابهای سریالی در کشورهای دوست آمریکا مثل عربستان، اردن، مراکش، کویت رخ نمی دهد! مگر اوضاع سیاسی اجتماعی در عربستان بدتر از همه این کشورها نیست! از نظر حقوق بشر چطور! سوریه بدتر است یا عربستان!؟
به همین سادگی از کشوری به کشوری انقلاب راه می‌اندازند و خودشان نیروی انقلابی تولید می‌کنند، خودشان روشنفکر تولید می‌کنند و فردای سرنگونی رژیم‌ها خودشان هم برایمان دولت تعیین می‌کنند. اینها مزدورانی بیش نیستند. هیچ نیروی آزادی بخشی حاضر نیست چنین توحشی را بکار بگیرید، حتی در برابر وحشی ترین حکومت‌ها. این نمونه‌ها که می‌بینید صحنه‌های مردم پسند آن است. بخش‌های خشن تر این سناریوی از پیش طراحی شده را به من و شما نشان نخواهند داد، مگر آنکه برای اهداف شان لازم بدانند.
نقشه جدید خاورمیانه که چندین سال است حرفش را می‌زدند حالا دارد یواش یواش تکمیل می‌شود، حتی دولت‌های پر قدرتی مثل چین و روسیه هم قادر نیستند جلو این پیشروی را بگیرند!

هشدار! این فیلم دارای صحنه‌های بسیار خشن و خونبار است. لطفا اگر تحمل دیدن چنین فیلم هایی را ندارید از دیدن آن جدا خودداری کنید!

نوشته: در ساعت: 3:36 am در بخش: اسلام و مسلمین,تروریزم,سیاسی

8 پیام  |           

8 پیام به “از انقلاب‌های مخملی تا انقلاب‌های خونین، خودشان می‌آورند خودشان هم می‌برند!”

 1. David says:

  پس چجوری مسلمون بودن خودشون رو نشون بدن؟
  وقتی که اسلام درب تفکر و دگراندیشی رو میبنده و مانع هر گونه پیشرفت و تکنولوژی میشه، گرگ هایی اینچنینی بوجود میاره که دیگران براحتی از حماقتشون استفاده میبرن.
  مگه چماقدارای خودمون کیا بودن؟ سینما رکس رو کی آتیش زد؟ کی به دخترهاو زنهای دگراندیش تجاوزهای وحشیانه میکرد؟
  از اسلام چه انتظاری دارید؟
  اینجور جونورها توی تمام ممالک یسلامی زیادن فقط مثل یک گله به اینطرف و اونطرف راهنمایی میشن.

 2. m says:

  پس بفرمایید که آمریکاییا به اسد و پیروان علویش گفتن که مردم را بکشه و بعد هم خودشان به مردم سنی مذهب گفتن در مقابل کشتارها از خودشون دفاع کنند . پس حتما آمریکاییها هم بودن که به امام حسین علویها گفتن که با یزید سنیها جنگ کنه تا هر کدام که برنده شدن اجازه حکومت بر گروه مقابل و چپاول آنها را داشته باشه؟ شما انگاری توی درس تاریخ همیشه صفر میگرفتی. نه. مسلمانها قرنهاست که همه جا فرهنگ اسلامی مشابه زمان پیامبر و امامشان را دراند. در سوریه به ظاهرمتمدن و آزاد مثل ایران زمان شاه تمدن فقط دز ظاهر بود و در قلب هر کس مسلمانی نشسته بودخونخوار و چپاولگر و بی فرهنگ و آماده نشان دادن باطنش.
  شورش در این کشورهای عربی را هم چپگراها اسمش را دموکراسی طلبی ! خواندند چون بر علیه مبارک و بقیه همپیمانان آمریکا و طرفدار اسلامگرایان بودند در حالیکه فقط شورش گرگهای ضعیف بر علیه گرگهای قوی بود که شاید نوبت قدرتشان برسد و با قوی شدن به گرگهای به قدرت رسیده قبلی را بدرند. در عراق و سوریه و ایران هم همینطور بود. جنگ وحشیهای قبیله آدمخورا برای خوردن بیشتر. عجیب نیست که در عرض این یکسال خونریزی به دست اسد مخصوصا هزاران کودک چپگراها حتی یکبار در حتی اروپا و آمریکا راهپیمایی و اعتراض راه نینداختند؟! و دیگر از مردم دموکراسی خواه این کشور دفاع نمیکنند؟

  • خُسن آقا says:

   برادر جان یک بار دیگر مطالب خودت را بخوان ببین از اول تا آخر آن چیزی بجز مغلطه نیست. آمریکایی ها نیازی ندارند امام حسین را بکشند و نیز اسد را به کشتن ترغیب کنند همین که نیروهای مزدور می فرستند و کمک های مالی لوجستیک می‌کنند کفایت می‌کند. درست همان اتفاقی که در لیبی و سوریه افتاد همین نقشه را هم در ایران می خواهند پیاده کنند خوشبختانه هنوز موفق نبودند ولی بعد از سرنگونی اسد یقین بدان همین راهکار را برای ایران برخواهند گزید!

 3. saman says:

  خُسن آقا جان،شما هم که حرف اخوندها رو میزنی!پس مردم اون وسط کشکن؟طبیعیه که امریکا و بقیه کشورها هم در جریان این انقلابها منافع خودشون رو دنبال کنن اما اینکه بگی نمیدونم اصلا این انقلابها نقشه اونها بوده و همه این کسایی که تو میدونن مزدور اجیر شدن،دیگه بی انصافی میفرمایید.

 4. فی فی says:

  نمیدانم ما ایرانیان تا چه زمانی باید فریب بخوریم و کی باید با مغز خو د بیاندیشیم و دوغ را از دوشآب با زبان خود مزه مزه کنیم و اینگونه مانند توتی گفته های رسانه های بیگانه را نشخوار نکنیم. رودکی نابینا بینا مغز در وصف اینان که از دموکراسی و آزادی و دین بازی و ایسم های مختلف وارداتی سخن میگویند زیبا سروده:
  هرکه نآموخت از گذشت روزگار
  هیچ ناموزد زهیچ آموزگار

 5. یک مسئول says:

  اصلا صحبت از دفاع از ج. ا. و آخوندا نیست، ولی‌ اونهایی که خارج از ایران زندگی‌ کردند و نه جزو ساده لوحان سبز و اسهال طلب هستند، نه مزدوران حقوق بگیر ج. ا.، و نه عتیقه‌های سلطنت طلب هستند میدونند که نه کشور‌های اروپأیی و نه آمریکا براشون نه مساله حق بشر مهم هست نه ایران اتمی‌ نه ملت ایران. اون چیزی که مهم منافعه کوتاه و بلند مدت خودشونه و در راهش حاضرند هرجور کلک و دو دوزه بازی در بیارند. اگه فردا منافعشون هم جور بشه، با همین حکومت کنونی‌ تاره دوستی‌ میرزند و از سلاح اتمیش هم حمایت میکنند. این وسط این ملت ساده‌لوح ما هستند که همیشه احمقانه با قضیه دیپلماسی خارجی‌ برخورد میکنند… چه اون روستایی الاغی که با بیل و کلنگ می‌خواد جلو اجنبی رو بگیره (فیلم گاو)، چون اجنبی ناموس اشو تهدید می‌کنه، چه اون آخوند دو زاری که همچین خودشو تو چرندیات صدر اسلام غرق کرده که تاریخ خودشو نمیشناسه، چه اون بچه شمال شهری که فکر می‌کنه فردا اگه آمریکا به ایران حمله کنه تهران می‌شه عینهو اروپا، همه مشکل اساسی‌ درک دیپلماسی خارجی‌ رو دارند.

 6. محسن says:

  جناب حسن آقا؛ این مطالبی که گفتید بیشتر در مورد انقلاب شوم 57 ایران صدق میکنه و در مورد انقلابهای عربی صادق نیست. ابرقدرتها دیگه الان به هیچ قیمتی نمیان به دست خودشون دیکتاتوریهای اسلامی رو باز تولید کنند. اون زمان چون ایران نفت داشت و شاه با غربیها در اواخر کارش خوب تا نمیکرد تصمیم گرفتند خمینی احمق رو بیارن سر کار تا نفت ارزون بهشون بفروشه.
  ولی سوریه نه نفتی داره و نه هیچی. الان دیگه منافع غرب ایجاب میکنه یک نظام دمکرات لیبرال در سوریه که همسایه اسرائیل هم هست و دیگر کشورهای عربی روی کاربیاد. در این مورد مطمئن باش.

  پرسیدین چرا این انقلابهای سریالی در کشورهای دوست آمریکا مثل عربستان، اردن، مراکش، کویت رخ نمی دهد!
  این درسته چون اینها فعلا دارن آمریکا رو در براندازی دیکتاتوریهای اغلب مخالف غرب کمک میکنن(مثل بشار اسد) و به این دلیل که اینها(عربستان،اردن…) آلترناتیو ندارن. مثلا در عربستان اگه رژیم فعلی بره کی باید سر کاربیاد؟ یک رژیم بشدت مذهبی(مثل طالبان) که باز بشه بلای جون ما ایرانها و هم خود غربیها؟ نه این منطقی و عملی نیست.اینقدر باید بگذره تا اپوزیسونهای لیبرال تر درون این کشورها بوجود بیان تا بشه یه کاری کرد.

  گقتین هیچ نیروی آزادی بخشی حاضر نیست چنین توحشی را بکار بگیره
  حق با شماست ولی باید چه کرد؟ باید گذاشت جمهوری اسلامی با درآمدهای نجومی نفتی تمام منطقه و جهان رو به آتش بکشه؟ بالاخره باید از یه جایی شروع کرد و این موازنه فعلی منطقه رو به هم زد که آمریکا الان داره به همین نکته عمل میکنه. ضمنا از کجا معلوم با بقای افرادی مثل بشار اسد انسانهای کمتری بخاطر خودخواهی و خودکامگی زیر شکنجه در سیاهچالها از بین برن؟ حالا چون الان این اتفاقها داره در انظار عمومی ثبت وضبط میشه ممکنه آدم دلش بسوزه{که باید بسوزه} ولی باید افق دید بلند تری داشته باشیم به نظر من.

 7. فی فی says:

  محسن گرامی شما فکر میکنید این حکومت های اسلامی در مصر و لیبی و تونس لیبرال دموکراتند شما می دانید دموکراتی(دموکراسی یا مردمبدی)چیست ؟! این وحشی هایی که با فریاد الله اکبر برادر کشی میکنند به کمک مزدوران غربی از اسد بهتر خاهند بود؟! که غربی ها خاهان آرامشند!نه روسیه و چین نه آمریکا و اروپا خاهان سربلندی و استقلال هیچ کشوری نبوده و نخاهند بود. در ضمن جمهوری اسلامی تولید همین کارخانه های اسلحه سازی آمریکاییست که شعله آتش جنگ را باید روشن نگه دارد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی