Jul 17 2012

افزایش تولید مرغ

نوشته:     :::       4 پیام

همه از درد گرانی مرغ می‌نالند، تو گویی که تحریم‌های غرب تنها بر قیمت مرغ تاثیر گذاشته. با توجه به اینکه علمای اسلام معمولا تمام وقت روی دشکچه و امثالهم نشسته‌اند و از جایشان تکان نمی‌خورند، می‌توان از این خاصیت(بی خاصیتی) علمای اسلام استفاده کرد برای افزایش تولید مرغ و با گذاشتن 20-30 تا تخم مرغ زیر ماتحت هر کدام از این علما و *جوجه علما، تولیدات مرغ را به حد خودکفایی رساند! با تعداد زیاد این مفتخورها در ایران یقینا می‌توان از مازاد تولید مرغ برای افزایش صادرات هم استفاده کرد. لطفا این پروژه را جدی بگیری و به آن به شکل طنز نگاه نکنید.


کاریکاتور از مانا نیستانی
* اینحا منظور از جوجه علما همان طلبه‌های ریز و درشت است!

نوشته: در ساعت: 11:37 am در بخش: سیاسی,طنز

4 پیام  |           

4 پیام به “افزایش تولید مرغ”

 1. کافر ایرانی says:

  خسن اقای عزیز به نقل ازhttp://www.alarabiya.net/articles/2012/07/20/227452.html
  گویا قاسم سلیمانی حرامی که بازوی اصلی ترور و سرکوب رژیم در خارج است در انفجار دمشق سقط شده

  پیشاپیش در صورت صحت خبر شادباش میگویم

 2. خُسن آقا says:

  نه کاکو به قول معروف بادمجون بم آفت نداره! این حرامی ها به این زودی ها سقط نمی شوند!

 3. morid says:

  ختنه دسته جمعی نمايندگان مجلس زيمبابوه

  عده اي از نمايندگان زيمبابوه در بخشي از برنامه مبارزه با گسترش ويروس اچ آي وي و بيماري ايدز براي آگاه سازي مردم زيمبابوه ختنه مي‌شوند.
  به گزارش شفقنا, عمل ختنه اين نمايندگان در درمانگاهي موقتي در محل پارلمان اين کشور در شهر حراره انجام مي‌شوداين نمايندگان در ملاء عام آزمايش اچ آي وي دادند، با ختنه خود قصد دارند مردان زيمبابوه اي را براي ختنه شدن تشويق کنند.تحقيقات سازمان ملل متحد نشان مي‌دهد که خطر آلودگي به ويروس اچ آي وي در ميان مرداني که ختنه شده اند، کمتر است.گفته مي‌شود که بيش از يک ميليون نفر در زيمبابوه اچ آي وي مثبت هستند که حدود نيمي از آنها تحت درمان قرار دارند.بلسينگ چبوندو، رئيس گروه”پارلماني‌هاي عليه ايدز” گفته است که بيش از 120 نماينده و کارمند پارلمان براي ختنه شدن اعلام آمادگي کرده‌اند.به گفته آقاي چبوندو اين احتمال وجود دارد که مقام‌هاي سياسي بيشتري از جمله رابرت موگابه، رئيس جمهور زيمبابوه در اين برنامه حضور يابند.“برنامه ختنه” در زيمبابوه بسيار جلب توجه کرده و واکنش‌هاي مختلفي را بر انگيخته است.نخستين بار اين موضوع در سپتامبر 2011 مطرح شد؛ زماني که توزوکاني خوپه، معاون نخست وزير از همکاران سياستمدارش خواست که براي ختنه شدن داوطلب شوند.در آن زمان اين درخواست با واکنش منفي نمايندگان مجلس رو‌به رو شد.

 4. sed ali says:

  تو خسته نمیشی اینقد خودتو تو سیاست جر میدی ؟ :))

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی