Jul 04 2012

دولت امام زمان به نفس نفس افتاده!

نوشته:     :::       3 پیام

تو گویی تحریم اروپا بدجوری ضربه زده به بیضه اسلام ناب محمدی! شاید هم ضربه کاری اصابت کرده به بیضه‌های نداشته آسد علی آقا. گویا ضربه چنان کاری بوده که وزیر نفت جمهوری آخوندی اعلام آماده باشد داده به کل قشون وزارت خانه! روزنامه شرق نوشته:

آماده‌باش در وزارت نفت
گروه سیاسی: «رستم قاسمی» وزیر نفت با صدور بخشنامه‌ای خواستار بسیج همگانی تمامی مدیران و کارکنان وزارت نفت برای مقابله با تحریم‌های نفتی اتحادیه اروپا شد

آدم از خنده روده بر می‌شود! با خودم فکر کردم این آقایان قرار است چه جوری بسیج بشوند! شاید منظور آقای وزیر این است که حضرات یکی یک دلی حلبی نفت ده لیتری بردارند پر نفت کنند، سوار هواپیما بشوند و به اروپا ببرند دم خانه ملت بفروشند!
خدا قوت بدهد! ما گمان می‌کردیم این یکی دولت، دولت امام زمان است! به گفته خودشان که قرار بوده دولت مموتی که منتصب خود نایب امام زمان است، دولت امام زمان باشد. حالا باید از حضرات پرسید چرا امام زمان خودش آستین بالا نمی‌زند با دوتا جادو جنبل نفت جمهوری اسلامی را ببرد به اروپا بفروشد! در چنین حالتی نیازی به بیمه اروپایی هم نیست، همان بیمه ابوالفضل کفایت می‌کند!
تو گویی آخوندها در بد هچلی افتاده‌اند که نه راه پس دارند و نه راه پیش!

نوشته: در ساعت: 12:49 am در بخش: اقتصادی,بحران اتمی، جنگ,سیاسی

3 پیام  |           

3 پیام به “دولت امام زمان به نفس نفس افتاده!”

 1. کاوه says:

  نوشتتونو اصلاح می کنم، گویا با توجه به قیمت دلار و وضعیت اقتصادی مردم و تحریم تبادلات مالی و حداکثر میزان پولی که میشه به کشور وارد کرد، هیئت دولت تصمیم گرفته که میشه حتی یک لیتر، یک لیتر نفت خرید و به شهروندان اروپایی فروخت

  در ضمن برای کسایی که به جای پول نفت، کالاهای خوراکی مانند مرغ یا گوشت هم وارد کنند، تخفیف در تعرفه گمرکی در نظر گرفته شده :))

 2. امین says:

  زمستان می رود روسیاهی برای ذغال می ماند
  هرچند می دونم یسیار وقیح هستید و این خان را هم که رستم ایران رد کرد راحت از کنارش رد میشید و دنبال سیاه بازیهای دیگری می روید
  ولی بگرد تا بگردیم

 3. yenafar says:

  منوچهر جمالی درگذشت.

  [ من، معبر رویاهای متفکّرین دیگر نیستم. افکار من، رویاهای من هستند. ]

  « منوچهر جمالی »، بامداد روز پنجشبه برابر با هفتم ژوئیه سال 2012 میلادی در شهر مالاگای اسپانیا، چشم بر جهان فروبست. هنگام مرگ، 84 ساله بود. او به جهان آمد، اندیشید و عاقبت مُرد. هر روز در این جهان پهناور، کثیری از انسانها، یک بار زاده می شوند و برای همیشه می میرند. ولی هستند انسانهایی انگشت شمار که یک بار زاییده می شوند و هرگز نمی میرند. « منوچهر جمالی »، یکی از شگفت انگیزترین متفکّرانی بود که مادر ایرانزمین به ایران و جهان هدیه کرد. هنوز سالهای سال باید بگذرند تا رفته رفته، ژرفای تکاندهنده ی افکار و ایده های او برای جویندگان و پرسندگان تاریخ و فرهنگ ایرانزمین، آشکار شوند. وی برغم سالخوردگی از تلاش و پایورزی برای کشف و شناخت و فراگستری بُنمایه های فرهنگ ایرانیان، تا آخرین دقایق حیاتش، لحظه ای واپس ننشست و با شور و شوق، یک تنه در بسیاری از میدانهای کارزار فرهنگی، دلاورانه اندیشید و راستمنش بر پرنسیپهای فرهنگ ایرانیان، مشعلداری کرد.
  درگذشت نابهنگام « منوچهر جمالی » را به تمام جویندگان تاریخ و فرهنگ ایرانزمین و همچنین خانواده و بستگان و آشنایان و دوستان وی تسلیت می گوییم. به امید روزگارانی که رویاهای او، واقعیّت ملموس ایرانزمین شوند. ایدون باد!.

  جمعی از دوستان نزدیک « منوچهر جمالی ». پنجم ماه ؤوئیه 2012 میلادی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی