Jun 24 2012

اگر بیچاره شاه می‌دانست!

نوشته:     :::       10 پیام

اگر بیچاره شاه می‌دانست که رانده شدگان عراقی پس از ورود به ایران این چنین ایران را به گه خواهند کشید و حتی حکومت خودش را هم سرنگون خواهند کرد، یقینا آنها را دم مرز سر به نیست می‌کرد یا چه می‌دانم شاید هم به صدام باج می‌داد تا در همان عراق آنها را یک جوری سر به نیست کند.
ببینید این بی پدر و مادرها چقدر پرور هستند که بعد از این همه چپاول و به گه کشیدن ایران، حالا با پررویی کامل یکی از این رانده شدگان با وقاهت کامل می‌گوید: “اگر پرونده‌ای دارید بدهید قوه قضائیه“! همان قوه قضائیه‌ای که برادر بی پدرش مثل بختک افتاده روی آن!
ای شاه ملعون، ای نور به قبرت ببارد! ای بی خرد! چرا همان روزها این مادر قحبه‌ها را دم مرز به درک واصل نکردی! و خود و ملت ایران را به این دردسر بزرگ گرفتار کردی!؟

نوشته: در ساعت: 11:49 am در بخش: دزدی های رژیم,سیاسی

10 پیام  |           

10 پیام به “اگر بیچاره شاه می‌دانست!”

 1. bita says:

  اینها باباشون خودش رفته نجف و این تحفه هارو اونجا پس انداخته رانده شده نبودند
  http://www.hawzah.net/FA/magart.html?MagazineID=0&MagazineNumberID=4772&MagazineArticleID=39072

  • خُسن آقا says:

   بیتا خانم اینها رو بهشون می گن رانده شده چونکه قبل از انقلاب در اوایل سالهای 40 صدام حسین عده ای شیعه را از عراق به ایران اخراج کرد. این جانوران دوپا از آن جنس هستند!

 2. دربدر says:

  خسن آقا در مورد این رانده شده گان و راه دادن اونها توسط شاه توضیح بده لطفا. من در جریان نیستم

  • خُسن آقا says:

   این اراذل شیعیانی بودند که به خواست خود به مرور زمان کوچ کرده بودند به مناطق جنوبی شیعه نشین عراق و دور و بر قبور امام های شیعه زندگی می‌کردند و مثل مور و ملخ در ملخ زارهای عراق زندگی می‌کردند. یک مرتبه صدام حسین بخاطر درگیری با شاه اینها را از عراق اخراج کرد و جملگی آمدند و در ایران مستقر شدند. اینها همان هایی بودند که زمینه انقلاب خمینی ملعون را مهیا کردند. اکثر این اوباش امروز یا سردار سپاه هستند یا یک پست امنیتی و سیاسی مهم در حکومت آخوندی دارند و اکثرا هم سید و آخوند زاده هستند! گاهی اوقات فکر می کنم صدام حسین بعضی نیروهای امنیتی و جاسوس های خود را در لباس رانده شدگان عراقی راهی ایران کرد تا حکومت شاه را سرنگون کند.

 3. پیرو خط رهبر says:

  خواست الله بوده.
  با یاری الله تمام دنیا را زیر بیرق اسلام میآوریم. اول کشورهای عربی بعد کشورهای اروپایی. باید مسلمین به اروپا پناهنده شده سپس هرکدام 14 فرزند به نیت 14 معصوم بدنیا آورده جمعیت مسلمین را زیاد کرده در اروپا نظام اسلامی برپا کنیم.
  نصر من الله و فتح قریب.

  • hamed says:

   doktore aziz moslemine 2tishe vagty be in keshvarha panahande mishan bachehayi ke unja bedonya mian ba farhange unja bozorg mishan.age dust dari chand ta nemune vasat beferestam ta bebini ke pedaro madare mosalmuneshun zinke bache hashun injuri bar umadan khun gerye mikonan,,,ye nemunash ye ranande taxi mosalmun az torkiye,,migoft dokhtaresh ba duste pesaresh tu otageshun vagty ke hatta unam khunast sex mikonanan va un majbure ke sedaye aho auheshun ro ham beshnave,,,,are aziz eslam kheyli vagte ke fucked up shode..pa sho az khab

 4. خسن آقا لینک پیامم را بخوان.
  حزب الله به هواپیمای اف 16 مجهز شده و با یاری آن تنگه هرمز را بسته آمریکا را فلج خواهیم کرد. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و در صورت تحریم ها اقتصاد ایران به بالندگی خواهد رسید.

  • خُسن آقا says:

   پیرو خط الاغ جیش داری اون یک فروند هواپیمای آمریکایی رو که
   چاوز منگول در اختیار شما گذاشته را آمریکا در ثانیه اول جنگ سرنگون خواهد کرد و داغ اش را به دل تو رهبر و امام زمان خواهد گذاشت آنوقت شما باید بروید یک قل دو قل بازی کنید!

 5. Ashkan says:

  ای داد که هرچه میکشیم از دست ان کمر بسته امام رضا،حاج ممد رضا شاه است.
  انقدر کوس کلک بازی دراورد که در نهایت مملکت نازنین ما افتاد دست این اخوندهای مادر قحبه،حالا هم ما باید جورشو بکشیم.

 6. پیرو خط رهبر says:

  بسم الله قاصم الجبارین.
  سربازان گمنام آقا امام زمان طی عملیاتی متهورانه پدر یکی از نویسندگان ضد اسلامی را گروگان گرفته و بدین وسیله مشت محکمی بر دهان دشمنان ولایت آقا امام زمان زده اند.
  نصرم ن الله و فتح قریب.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی