May 19 2012

خورشت قیمه، سپاه و مقاومت وا رفته!

نوشته:     :::       5 پیام

مدتی است این بانک جرسی ها با آب و تاب مرگ و میر ناگهانی و بی دلیل بعضی از سرداران سپاه را در بوق می‌کنند! و یقینا به خیال خودشان می‌خواهند با این ترفند دیگر سرداران را از این بترسانند که، ببینید ماندن در کنار سدعلی از این عاقبت‌ها را دارد. و ممکن است روزی ایست قلبی به سراغ شما هم بیاید! چیزی که آقایان یادشان می‌رود برای خواننده تعریف کنند این است که مرگ در سنین 50 به بالا آن هم در بین مردها و خصوصا وقتی که طرف از سکته قلبی می‌میرد امری است بسیار عادی!
نگرانی و ناراحتی اصلی جرسی‌ها از این موضع سرچشمه می‌گیرد که چرا از این همه سردار جان برکف کسی به یاری جرسی‌ها نمی‌آید تا زودتر سر سدعلی را زیر آب کنند تا بلکه آقایون جرسی‌ها برگردند سرکار و زندگی خود در ایران!

جالب اینکه یک چیزی در همین حدود را هم سد علی آقا در نطقی بیان کرده‌اند البته با فرمول بندی متفاوت.
ایشان هم از وا دادن بعضی گویا نگران شده‌اند می‌فرمایند:

ما با ایستادگی و حرکت درست، جامعه را هم تشویق می کنیم و البته باید بدانیم این حرکت ملت ایران با خستگی و بی حوصلگی برخی افراد دچار تزلزل و انحراف نمی شود.

اینکه ایشان از “خستگی و بی حوصلگی برخی افراد” سخن گفته‌اند به این معنی است که ایشان هم نگران هستند که آن جوانان سابقاً سلحشور و امروز مردنی و ریغو یکی یکی بمیرند و یا از خستگی از میدان بدر بروند و سدعلی آقا را با ملت آماده قیام تنها بگذارند. چیزی که آقا یادشان رفته این است که این خستگی و مرگ بزودی گریبان خود حضرتش را هم خواهد گرفت. و اینها همه چیزی نیست بجز آثار آن همه خورشت قیمه نذری که آقایان چه سپاهی و چه آخوند و ملا و مفتی در این سالها (33 سال) شبانه روز خورده‌اند و حالا نوبت تقاص پس دادن این همه خورشت قیمه است!

پس می‌بینید که هر دوی این جریان چه جریان بانگ جرسی‌ها و چه جریان رهبر فرزانه هر دو بی دلیل نگران وادادن و خستگی و مرگ و میر بی دلیل هستند! چه اینها همه دلیل دارد و دلیل آن هم چیزی نیست بجز خورشت قیمه زیاد خوردن و رودل کردن، ایست قلبی و عاقبت هم مردن!

نوشته: در ساعت: 8:35 am در بخش: سیاسی,طنز

5 پیام  |           

5 پیام به “خورشت قیمه، سپاه و مقاومت وا رفته!”

 1. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  عوامل استکباری می خواهند تبلیغ کنند که فرماندهان سپاه اهل کوفه هستند که مولایمان آقا امام خامنه ای را تنها بگذارند.
  ضحی خیال باطل.
  ظهور نزدیک است.
  وای اگر سید خراسانی حکم جهادم دهد.

 2. سوسمار says:

  خسن جان مشام سوسمار حساس شده بو های تازه ای استشمام میکند.دو حالت دارد. یکی گندیدگی حکومت جما عت اخوند است. که بوی تعفنش بد جور بلند شده. درست مثل حکومت اعلی حضرت در پایان سال وی. اما اگر این لاشه بد بو و متعفن نا بود نشود. خدای نا خواسته در سنوات اینده ایران را چنا ن بوی متعفنی بگیرد که ادمهای متحجر و عقب افتاده ان هم مثل حاجی بالایی روی ساقه نخلی سوار و به تا خت به سمت امارات متحده الفرار….حکومت اجنه که می گو یند اینجاست.اخر خط هم همین جاست.از این که در این مصیبت کده نفس های بد بد می کشم متا سفم.

 3. پيرو خطوط رهبر says:

  علی، این مردی که ولادتش روز پدر است و الگویی برای مردان ما! چند روز پس از مرگ فاطمه دوباره زوجه اختیار کرد؟؟؟ عزیزان سه روز پس از مرگ همسرش ازدواج کرد! و مردی که اینگونه رفتار کرده باید الگوی مردان ما باشد.

  معرفي بخش از منش ولی امر مسلمانان علی ابن ابی طالب

  1 کشتار قبیله بنی قریظه:
  علی پی از پیروزی بر قبیله بنی قریظه تعداد 900 نفر از مردان قبیله را در مقابل گودال هایی که از پیش کنده شده بود سر بریدند( تاریخ طبری ج3 ص1088)
  2 کشتار خاندان ازد:
  علیو یارانش در یک روز تعداد 2500 نفر از خاندان ازد را سر بریدند بنحوی که کسی زنده نماند تا دیگری را دلداری دهد(مروج الذهب ج1 ص729)
  3 کشتار خوارج:
  در نهم صفر سال 38 هجری در محلی واقع در دشت نهروان جنگ خونینی بین لشکریان علی و خوارج روی داد که در این جنگ حدود 1800 نفر از خوارج به قتل رسیدند
  4 نبرد لیله الحریر:
  علی در نبرید به نام لیله الحریر در حدود 500 تا 900 نفر را از دم تیغ گذراند. (منتهی الامال ج1 ص153)
  5 کشتار عبدالله خرمی و یارانش:
  آنانکه دست رنگ کرده بودندو شادی وشعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند علی و خالد بن ولی همه را بکشتند و اجسادشان را در اتش سوزاندند( تاریخ طبریج 4 ص1380.1464-طبری ج6 ص2420.2265)
  نقش علی در ترور مخالفان:
  1 ترور شاعری بنام حویرث بن نقیذ:
  وی شتر دختران محمد فاطمه و ام کلثوم را رم داده بود به فرمان محمد و توسط علی در جریان یک توطئه به قتل رسید.(سیره ابن هشام. ج2 ص273
  2 سر بریدن مغیره:
  پیر مردی بنام مغیره که پس از فتح مکه از ترس محمد گریخته بود بوسیله علی دستگیر و سر بریده شد( زنان پیغمبر. ص316)
  3 علی شاه- رگ مردانی را برید و بمانند مرغان نیم بسمل انان را در بیا بان ها رها کرد تا با شکنجه بمیرند(امام علی-عبدالفتاح. ج5 ص27)
  4 سر بریدن نضر و عتبه:
  پس از شکست ائیل محمد به علی دستور داد که نضر پسر حارث را سر ببرد. همینطور در منطقه ای دیگر به نام الظیه از میان اسرا عتبه پسر ابی معیظ بدستور محمدو بدست علی سر بریده شد( منهی الامال. ج1 ص57)
  5 سربریدن عتبه:
  مردی به نام عتبه که بخاطر عدم پخش مساوی غنایم بین لشکریان اسلام به صورت محمد تف کرده بود بوسیله علی سر بریده شد(تاریخ طبری. ج5 ص1103)
  در زمان اما علی مردم استخر چندین بار قیام کردند. اما علی در یکی از ان موارد عبالله بن عباس را در راس لشکری به انجا گسیل داشت و شورش توده ها در سیل خون فرو نشاند( فارسنامه. ابن بلخی. ص136)
  در مورد دیگر که مردم استخر شورش کردند امام علی زیاد ابن ابیه که خون خواری و ادم کشی به انوشیروان دوم لقب گرفته بود به انجا گسیل داشت تا به سرکوبی قیام بپردازد. در مورد کشتار مردم استخر توسط زیاد ابن ابیه کتب زیادی نوشته شده ( نگاه کنید به کتاب مروج الذهب. ج2 ص29)
  در سال 39 هجری مردم فارس و کرمان سر به شورش گذاشتند و حکام ستمگر علی را از شهر بیرون راندند امام علی مجدادا زیاد ابن ابیه را به انجا گسیل داشت و لشکریان وی از هیچ جنایتس فرو گذار نکردند( تاریخ طبری. ج6 ص2657و فارسنامه ص136)
  مردم خراسان نیز در زمان علی برای چندین بار قیام کردند و چون چیزی ند اشتند که به عنوان باج و خراج بپردازند از دین اسلام برگشته و به مقاومت سخت و جانانهای دست زدند امام علی جعد بن هبیره را بسوی خراسان فرستاد او رمدم نیشابور را محاصرهع کرد تا مجبور به صلح شدند(تاریخ طبری ج6 ص2586 و فتوح البلدان ص29)
  در زمان امام علی نیز مردم شهر ری نیز سر به طغیان زدند و از پرداخت خراج خود دار کردند. علی ابوموسی را با لشکری زیاد به سرکوب شورش فرستاد و امور انجا را به حال نخستین باز گرداند( فتوح البلدان ص1599)
  به روز گار خلافت علی بن ابی طالب چون پایان سال 38 و اغاز سال 39 بود حاث بن سره به فرمان علی لشکر به خراسان کشید و پیروز شد غنیمت و برده ی بسیار بدست اورد تنها در یک روز هزار برده میان یارانش تقسیم کرد لکن سر انجام خود و یارانش جز گروهی اندک در سرزمین قیقان سرحد خراسان کشته شدند( فتوحالبلدان. بلاذری)
  علی ابن عبی طالب عبدالرحمان بنی جز طائی را به سیستان فرستادو لکن حسکه حبطی وی را بکشت پس علی فرمود: باید چهار هزار تن از حبطیان را به قتل برسانیم وی را گفتند حبطیان پانصد تن هم نشوند.( فتوح البدان. بلاذری)
  علی ولایت اذربایجان را نخست به سعید بن ساریه خزاعی و سپس به اشعث بن قیس داد یکی از شیوخ اذربایجان نقل میکند که ولید بن عقبه همراه با اشعث از ولید طلب یاری کردو ولید برای یاری وی سپاهی از کوفه به انجا گسیل داشت اشعث جان به جان خانه به خانه فتح کرد و پیش رفت و پس از فتح اذربایجانگروهی از تازیان اهل عطا را بیاورد و در انجا ساکن ساخت و انان را فرمان داد تا مردم را به اسلام فرا خوانند( فتوح البلدان)
  حالا باز هم ماله کشان اسلامی به ماله کشیدن خودشان ادامه دهند !

 4. پریسا says:

  حسن آقای عزیز همشهریِ گرام غیبت نوشتاریتون طولانی شده آقا جان 🙂 انشالله که سلامت هستید

  • خُسن آقا says:

   مرسی پریسای عزیز. سر حال سر حالم! فقط از این همه دروغ و نیرنگ وشارلاتانیزم همراه با بیخبری قشر بزرگی از ملت ایران، انسان را گاهی اوقات از همه چیز نا امید می‌کند. در نتیجه در چنین شرایطی روی به باقچه می‌آورم و دستی به سر و روی گل و گیاه می‌کشم! باور کن بیل زدن و نوازش گل و گیاه هم برای روح روان انسان خوب است و هم فیض دنیوی دارد!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی