May 03 2012

نیش عقرب نه از ره کین است…

نوشته:     :::       6 پیام

بچه ملا عاقبت بچه ملا است، هیچ کاریش هم نمی‌توان کرد.
به قول معروف نیش عقرب نه از ره کین است، اقتضای طبعت اش این است. آخوند زاده دست خودش نیست اگر دروغ می‌گوید اقتضای طبعت‌اش این است. این حرامزادگان نطفه هایشان را با دروغ بسته‌اند!
شعبده بازی که می‌گویند یعنی همین، طرف می‌رود زندان به گفته و مدعای خودش 64 روز یا بیشتر اعتصاب غذا می‌کند تو گویی که گاوی مشغول نشخوار بوده، وقتی که از اعتصاب غذا بیرون می‌آید فربه تر از قبل از اعتصاب غذا شده است! حالا هم آمده می‌خواهد به خیال خودش به پشتوانه آن اعتصاب غذای کذایی مردم را سرکار بگذارد و ببرد پای صندوق رای، تا دوباره سید علی چلاق رای دادن مردم را به حساب خودش واریز کند! ملت بیچاره را به بازی گرفته‌اند و مدام می‌خواهند از یک راهی ببرندشان پای صندوق رای! این بار آن هم به این استدلال مسخره که مطهری با دیگران فرق می‌کند باید به او رای داد! آدم نمی‌داند باید به این مدعا بخندد یا بگرید! مردک او و تو و کل طایفه آخوندیسم باید بروید تا ایران آباد شود و ملت ایران هم تا رسیدن به این خواسته از پا نخواهد نشست. شما را باید فرستاد پشت میله‌های زندان تا بلکه ایرانی بتواند روی خوش ببیند!
بعد از به اصطلاح شکستن اعتصاب غذا این آخوند زاده، عده‌ای متوهم در نوشته‌هایی این بچه آخوند را با بابی ساندرز مقایسه کرده بودند. نزدیک بود از خنده بمیرم! یکی نبود به این متوهمین بگوید اسکول‌ها! بابی ساندرز نماد خواسته‌ها و درد و رنج یک ملت بود، مهدی خزعلی پشگل ملت ایران هم به حساب نمی‌آید!

نوشته: در ساعت: 11:54 pm در بخش: انتخاباتی,سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “نیش عقرب نه از ره کین است…”

 1. پریسا says:

  والله اینقدر حرص خوردم وقتی بنده خدا در اعتصاب غذا بود که الان در دوگانگی گیر کردم نمی دونم چه خاکی از دست این خلق الله بریزیم سرمون =))

 2. خُسن آقا says:

  پریسای عزیز فقط تو نبودی فریب این شیاد را خوردی، اکثرا فریب او را خوردند. بسیجی خیبر! نجات دهنده مام وطن! و خلاصه اینکه اینها هزار و یک واژه زیبا برای فریفتن در چنته دارند! نگران نباش بار دیگر هم با حقه‌ای دیگر عده‌ای را خواهند فریفت! ولی می‌دانی چه؟ دیگر خُسن آقا را نمی‌توانند بفریبند، همین که مهر بر پیشانی داشته باشند مثل گاو پیشانی سفید برای من رازشان آشکار است!

 3. سوسمار says:

  خشن جان ملدم اژ خنده. ای نا قلا. دشت به قلم حلام ژاده ای دالی!

 4. David says:

  من با این گاو از طریق وب سایت شما آشنا شدم همینطور با گوساله ای بنام “گردباد”.
  من با خواندن نظرات دیگران مخالفتی ندارم ولی لینک دادن به اونها تبلیغاتی برای اونها میشه.

  • آخه برادر جان مگه قراره خوانندگان وبلاگ خُسن آقا بلا نسبت میخ تشریف داشته باشند! خوانندگان خودشان مغز دارند و فکر می‌کنند و قضاوت! تشخیص بد و خوب به عهده خواننده مطلب است نه به عهده نویسنده!

 5. پیمان says:

  من که دیگه حرص هم نمی تونم بخورم.یعنی دیگه خونی تو بدنم نمونده که از دست این عوام حرص بخورم……وقتی وبلاگ نویسهای مشهور و شناخته شده و دارای نظریه ما به راحتی گول شیادهایی چون خزعلی رو می خورند حساب بقیه که دیگه پاکه. در دورانی که این کره آخوند تو زندان بود مگه ندیدین چه محشری بود توی دنیای مجازی نت.کم مونده ملت مشک آب به دست برن زندان برای ……………..ولش کن بابا بیکاری مغز خودت رو برای کسانی که بعد از33 سال هنوز نفهمیدن چی به چیه خسته میکنی.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر