Apr 11 2012

به اسب شاه گفتند یابو!

نوشته:     :::       3 پیام

ندای انقلاب یکی از این سایت‌های حکومتی است که مثل علف هرز هر روز ده بیستایشان روی نت سبز می‌شوند. این وب سایت برداشته و به تلویزیون سانسور شده حکومت آخوندی ایراد گرفته که چرا خمینی را کنار چند تا دیکتاتور دیگر نمایش داده! البته در خبر ذکر نشده که کدام دیکتاتور کنار دست حضرت امان نشانده بودند! دروغ چرا از برداشت های حقیر و از نتیجه‌ای که از خواندن خبر دست گیرم شده این است که در فیلم “سوسیس کانادایی” که فیلم مورد نظر ندای انقلاب است، از نام فیلم چنین به نظر می آید که در آن سوسیس‌های کانادایی نمایش داده می‌شده! الله اعلم ما که به چشم خودمان ندیدیم خبر هم که ناقص منتقل شده بود در نتیجه خودمان نتیجه گرفتیم که توهین باید در این باشد که امام را نشانده‌اند کنار دست یک قطعه سوسیس کانادایی! خدا این غربی‌ها را ذلیل کند که امام امت بیچاره را در آن دنیا هم رها نمی‌کنند و او را کنار دست این چیز و آن چیز می‌نشانند. خدا ذلیل تان کند حداقل می‌خواستید بجای سوسیس کانادایی که یقینا با گوشت خوک هم درست شده، امام امت عزیز ما را می‌نشاندید کنار دست یک فروند بادمجان! بادمجان هم شباهت بیشتری به امام امت دارد و هم از نظر اسلامی حجاب کامل دارد.

این هم اصل خبر:

مسئولین تلویزیون در خواب، توهین به امام خمینی(ره)در سیما

ظاهرا بقایای باند پورزند همچنان درتلویزیون جمهوری اسلامی فعال هستند!
سه شنبه شب شبکه نمایش با پخش فیلمی آمریکایی به نام “سوسیس کانادایی “توهین بیشرمانه ای به حضرت امام خمینی(ره)بنیانگذار انفلاب اسلامی ایران نمود.
به گزارش ندای انقلاب در صحنه ای از این فیلم تصویر حضرت امام(ره)در کنار دیکتاتورهای دنیا نمایش داده می شود!و بازیگر فیلم نیز سخنانی ناشایست را به زبان می راند!

یک مطلبی نوشته بودم در رابطه با یونان که فدای سوسیس کانادایی شد، خدا از سر تقصیرات ما بگذرد!

نوشته: در ساعت: 11:11 pm در بخش: سیاسی,طنز

3 پیام  |           

3 پیام به “به اسب شاه گفتند یابو!”

 1. پرویز says:

  “به اسب شاه گفتند یابو!” تیتری که زدی خیلی‌ باحاله:) حالا خوبه کنار سوسیس نشست نه روی سوسیس.

 2. پریسا says:

  معمولن این قارچی بالا اومده ها سبز هم هستند 🙂 که دوران طلایی امام رو با دنیا عوض نمی کنند.

 3. Irani says:

  به گزارش بی بی سی امین حیایی رسما اعلام پناهندگی خود را به دولت انگلیس اعلام کرد ..

  وی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار بی بی سی گفت که من به علت نداشتن آزادی اجتماعی و نداشتن امنیت کاری مجبور به ترک ایران شدم
  و تقاضای پناهندگی خود را رسما به دولت انگلیس اعلام کرده ام .

  شایان ذکر است وی از تمام مردم ایران طلب بخشش کرده و اعلام کرد به زور و تهدید مجبور به بازی در فیلم قلاده های طلا شده است .و هیچگاه قصد بی حرمتی به جنبش سبز ملت ایران را نداشته است ..
  امین حیایی راجع به سوالی که در مورد محمدرضا شریفی نیا از وی شد، فقط سکوت کرده و گفته است در جایگاه قضاوت نیستم ….

  شایان ذکر است با اینکه فیلم قلاده های طلا هم اکنون بر روی اکران هست، بازتاب این خبر میتواند اثر منفی در فروش فیلم داشته باشد …

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر