Mar 04 2012

شکار لحظه‌ها

نوشته:     :::       7 پیام

اگر داوینچی، میکل‌ آنژ، رامبرانت، یا هر هنرمند نقاش دیگری زنده بود پریروز نمی‌توانست به این زیبایی این لحظه را نقاشی کند. هنرمندی که این تصویر را گرفته، افکار آقایان را روانکاوی کرده و در یک لحظه حساس دکمه شاتر را فشرده است، درست مثل شکارچی که در یک لحظه حساس ماشه را می‌کشد.
به چهره ها، فرم دهان ها و نگاه ها، به حالت سر و دست ها و خلاصه به همه اجزاء دقت کنید!
khamenei_va_khayelisan.png
بردگانی که چشم در چشم مالک خویش دارند. در چنین صحنه‌هایی تماشاگر این نمایش مسخره تنها می‌تواند برای این مفلوکین احساس ترحم یا تنفر داشته باشد.

نوشته: در ساعت: 10:21 am در بخش: انتخاباتی,سیاسی,ملای حیله‌گر

7 پیام  |           

7 پیام به “شکار لحظه‌ها”

 1. والد بمانعلی says:

  مرد: آقا به جدت ما نبودیم، این الدنگ کناری من که نیشش رو مثل الاغ وا کرده بود که صندوق رأی رو اینجوری رو به دوربین گذاشت و درزش رو هم، گلاب به روتون، عمود به مقام معظم رهبری.

  متهم: آقا خدا سر شاهده وقتی این صندوق رو از چاپخانه در آوردن، اتیکتش رو از اول همیجوری که می بینین اینوری زده بودن. تازه ملاحظه چپ دستی رهبر رو هم نکرده بودن و درزش رو هم راستکی گذاشته بودن، که برای مقام ولایت با آن تن علیل کارشکنی کنن. وقتی هم بهشون گفتیم برای تنها یک رأی عُظما چرا ایقده بزرگ ساختین، به ما افترا بستن که رأی رهبر رو میخوای دست کم بگیری … ضایع! منهم همونجور که فرموده بودین بهشون سیلی زدم.

  رهبر: آورین، ولاکن اگر فیلپ پادشاه مقدونی اینجا بود می گفت ای رهبر آزاده این صندوق برایت خیلی کوچک است، صندوق بزرگتری طلب کن!

  اسکندر: عظما جان، به حرف بابامون گوش نکن، به ترغیب ایشون که می گفتن مقدونیه برای تو خیلی کوچیکه چهارگوشه دنیا رو به آتش کشیدم، دیدی آخر چی به سرمون اومد.

 2. دامون says:

  در چشم بخیلان ِ این دیار ِ فراموشی، انتهائی نیست طمع را
  همآنان، که میخراشند، ناخن، به ناودان ِ خُشک و بی قطرهء باران
  در این فریضهء عصر
  *
  خاکی به صُولت رمل و حزن بیابان را باید، که پُر کند، چشم طمعکار سلم و تورشان

  دامون

 3. کافر says:

  خسن اقای عزیز سالیان سال است که وبلاگت را میخوانم چرا دیگه به بالاترین لینک نمیفرستی این جک و جانور های سایبری رژیم با ارسال دعوت نامه های فله ای برای همدیگه این سایت رو به گه کشیدن کم مونده عماریون و صالحات دوم بشه

  در ضمن این یارو کسخله پیرو رهبر نوشته بود شان استون مسلمان شده حالا من میگم ایوان استون هم قراره مسلمان بشه (ایوان استون ستاره مرد فیلم های پورنو در بلاد کفر با آلتی به بزرگی چیز خر) و بانوان صیغه ای وطنی هم بتوانند از این سوپرمن فیض ببرند باتوجه به قدرت جماع ایشان احتمال میرود استقبال نسوان صیغه ای بسیار بالا باشد البته ظرفیت پذیرش محدود است متقاضیان پس از مراحل مصاحبه گزینش و معاینه پزشکی به خدمت این برادر خواهند رسید

 4. kia says:

  قیافه های چندش اورشان حالت استفراق بمن دست داد وقتی این عکس در بلاوگت دیدم و هر بار میدهد وقتی به این عکس نگاه میکنم برای خود ازاری بد نیست خسن اقا این عکس امیدارم از روی این عکس بعدها این حرام زداه های مسلمان را بشود شناسایی کرد و به سراغ شان رفت

 5. مصطفا says:

  خیلی جالب بود و البته چندش‌آور!
  بعدش روی این آیکون بالاترین کلیک کردم کلی خندیدم!

 6. Ashkan says:

  خسن آقا جان
  داداش،تو این پیوندهات اون وبلاگه گردباد چیکار میکنه؟
  اینکه ماله یکی از همین اوبیای بسیجیه

  • خُسن آقا says:

   برادر جان این لیست متعلق به گوگل(بلاگر) است و مدتی است دیگر نمی شود چیزی به آن افزود یا وبلاگی را از آن حذف کرد به همین دلیل بعضی از این لینک ها برخلاف خواسته من اینجا هستند باید یک فکر اساسی برای این لیست بکنم که آن هم وقت می خواهد که من کم دارم!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی