Feb 19 2012

سرنگون طلب باید شد!

نوشته:     :::       10 پیام

میگه دیدی روز 25 بهمن هم کسی نیامد! می‌گویم خوب معلوم است کسی نمی‌آید! مگر مردم مرض دارند بیایند جان و مال و هستی خود را به خطر بیندازند برای آزاد کردن کسی که می‌خواهد همان مردم را به دوران طلایی امام بازگرداند!
تازه اگر قرار است مردم برای اعتراض به این رژیم بیایند چرا روز 25 بهمن انتخاب شده بود!؟ آیا بهتر نبود روز 23 بهمن روز بعد از 22 بهمن انتخاب می‌شد که از نظر استراتژیک بهتر بود، از آن جهت که رژیم روز قبل‌اش همه نیروهای خود را بسیج کرده بود تا مثلا جشن 22 بهمن بگیرد و در نتیجه همه نیروهای رژیم خسته از یک روز تظاهرات بودند و برای روز 23 بهمن نه انرژی و نه علاقه این را داشتند که تمام و کمال به میدان بیایند. تازه اگر هم نیروهای‌شان را به میدان می‌کشیدند بیشتر خسته می‌شدند و برای روزهای بعد تر فرسوده تر. اصلا چرا همین کار را هفته‌ای یک بار نمی‌کنند و هفته‌ای یک بار مردم را فرا نمی‌خوانند تا به خیابان بیایند تا هم هزینه رژیم را بالا ببرند و هم زمینه را آماده کنند تا یک روز که رژیم نیرو به میدان نیاورد کار را تمام کنند! ماشاالله ماشاالله به برکت دوران طلایی امام! آن قدر نیروی جوان برای این روزها تولید مثل شده که دیگر در این یکی دیگر هیچ کمبودی در مملکت نیست، تا دلت بخواهد جوان بیکار در مملکت وجود دارد، همگی هم مشتاق‌اند این رژیم را سرنگون کنند!
هر چقدر هم که رژیم نیرو داشته باشد در یک روند طویل المدت نمی‌تواند هر روز یا هفته‌ای یک بار نیرو به میدان بیاورد، اگر هم آورد نیروهایش خسته و درمانده خواهند شد و همین امر باعث خواهد شد تا زمانی در یک بزنگاه مجبور به عقب نشینی شود.

خیر قربان این آقایان اسهال طلب به هیچ وجه نمی‌خواهند این رژیم را سرنگون کنند، خودشان هم به وضوح می‌گویند که می‌خواهند آنرا اصلاح کنند! اگر هم دیدید بعد از انتخابات 88 یک مرتبه نیمچه قیامی شکل گرفت، چنین چیزی اصلا خواسته اسهال طلب ها نبود. آنها می‌خواستند مردم را آرام به خیابان بیاورند تا بتوانند به پشتوانه آن در پشت درهای بسته با رژیم بده و بستان بکنند و پست و مقام‌های ازدست رفته خود را پس بگیرند، اصلا هم خیال براندازی نداشتند وقتی دیدند اوضاع دارد از کنترل خارج می شود یواش یواش فتیله جنبش را پایین کشیدند!
حالا هم هر گروهی بخواهد رژیم را پایین بکشد باید مثل سوریه و دیگر کشورهای عربی که شاهدش بوده‍‌ایم عمل کند، هر روز و هر هفته فراخوان تظاهرات بدهد، هدف هم باید مشخص باشد و آن هم چیزی بجز سرنگونی نباید باشد. آنوقت خواهید دید که مردم به خیابان خواهند آمد یا نه.
اصل و اساس وجود اسهال طلب‌ها برای این است که مردم را سرکار بگذارند، یک نوع سوپاپ اطمینان رژیم! ببینید در همین انتخابات پیش رو هم باز عده‌ای با تابلو اسهال طلبی به میدان آمده‌اند و می‌خواهند در انتخابات رژیم شرکت کنند. این یعنی رژیم خودش این ابزار اسهال طلبی را می‌خواهد و از آن دارد برای سرکار گذاشتن مردم بهره می‌برد. یک بار برای همیشه ملت ایران باید به این درک برسد که این رژیم اصلاح پذیر نیست در نتیجه نباید بازیچه دست کسانی شود که خود را اصلاح طلب می‌نامند و در عوض باید کفش و کلاه کرد و پاشنه‌های کفش‌ها را کشید و رفت به سوی سرنگونی رژیم!

نوشته: در ساعت: 2:04 pm در بخش: اعتراض و تظاهرات,سیاسی,ملای حیله‌گر

10 پیام  |           

10 پیام به “سرنگون طلب باید شد!”

 1. dr.john says:

  لواط ملا درمسجد
  http://holycrime.com/CrimeDoc60.asp

  این آقای حجت الاسلام و المسلمین در خانه خدا مشغول لواط است . حالا آقای خدا کجا تشریف داشتند که اجازه دادند در خانه اش چنین بی ناموسی هایی صورت بگیرد داستان دیگری است .

  این آقای حجت الاسلام و المسلمین برای اینکه زانوی مبارک شان هنگام لواط خدای نکرده صدمه ای نبیند عمامه مبارک شان را پیامبر گونه در آورده اند و زیر زانوی خودشان گذاشته اند تا این عمل انقلابی – اسلامی شان را راحت تر انجام دهند .

  بعید نیست فردا پس فردا این آقای حجت الاسلام و المسلمین ؛ وزیری ؛ وکیلی ؛ استانداری ؛ نماینده مجلسی بشود و به مقام عظمای آیت اللهی هم ارتقا پیدا کند .

  این ویدیو را ببینیدو بر بیچارگی ملت ما بگریید .!

 2. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی

  امروز هالیوود به ندای اسلام لبیک گفته و بازیگر و کارگردان بزرگ هالیوود مغز متفکر و فیلسوف عالی قدر حضرت آقای شانعلی استون به اسلام ناب محمدی پیوسته است و به این ترتیب مشت محکمی برداهان آمریکا و لیبرالیسم زده است. آری اسلام دینی است که دربین متفکرین دیار کفر خواستار و علاقه مند بیشمار دارد.
  نصر من الله و فتح قریب

  • کافر says:

   این بچه کونی شان استون معلومه یا کسخوله یا خوشی زده زیر دلش یا دلش هوس سکس بانوان صیغه ای چرب و نرم وطنی را کرده

 3. خسن آقای عزیزم
  خانم پری صفاری ( http://www.psaffari.com ) در آخرین برنامه شان در ده دقیقه آخر این پست شما را به اسم خودتان خواندند

  این لینک برنامه آخر ایشان است

  http://bidaritv.masoudansari.com/02-19-2012.wmv

  ده دقیقه آخر را نگاه کنید

  پاینده باشی
  مانی

 4. محمد says:

  حسن آقا تا امروز در همه انتخاباتا شما اولین کسی بودید که تحریم می کردید حالا چرا امسال که همه تحریمی هستند شما نیستید؟

 5. والد بمانعلی says:

  ُسن آقا جان،
  این روزها فیلمی در باره کسب علم عُظما در دانشگاه پاتریس لومومبای شوروی در اینترنت می چرخه. اگه دلدادگی به شرق امامی که از سردسیر آمد راست باشه، ناقلا، دست کیانوری و ماکیاول رو از پشت بسته! امیر کبیر و مصدق به کنار، خدا وکیلی در این صدو شصت هفتاد ساله کی مملکت سرکرده ای داشته که دمش به جائی بند نبوده؟

 6. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، خُ مبارک شما افتاد، شرمنده، روی ما سیاه!

 7. خُسن آقا says:

  والد جان با خُ و بدون خُ پیام شما روی چشم حقیر جای دارد.
  در مورد سید علی آخوند باید بگویم که من از روزهای اولی که این حرامی در راس قدرت قرار گرفت شک داشتم که نکند این حرامی نوکر روسها باشد. آخه هر چقدر فکر کنیم نمی توانیم دلیلی پیدا کنیم که روابط یک کشور اسلامی باید با کمونیست ها بهتر باشد از کشور مسیحی مثل آمریکا و غرب. این پدر سگ روابط اش با روسها و چینی ها حتی بهتر از کشورهای عربی مسلمان است. آخه برای اینکه بپذیریم که این نامرد سر سپرده تر از کیانوری و حزب توده به روسیه است نیازی به دلیل و مدرک نداریم!

 8. ملا حسنی says:

  حسن آقا
  ببین این جنیفر خانوم چگونه با نوک ممه‌اش اسلام را به باد میدهد:

  http://mankindunplugged.com/wp-content/uploads/2012/02/Jennifer-Lopez-JLo-Nipple-Slip-Oscars-Twitter-7.jpg

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی