Jan 22 2012

نرخ برابری سرگین ولایت در بازار ارز تهران

نوشته:     :::       9 پیام

به میمنت و شادی به اطلاع امت همیشه در صحنه می‌رساند پس از تصمیم مهم مقام مزخرف رهبری و اعلام سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادی و با عنایت و پشتکار دولت با بصیرت امام زمان. دولت خدمتگزار موفق شد ارزش ریال را تا سرحد پهن و حتی سرگین ولایت افزایش داده و ایران را در صدر کشورهایی با اقتصاد قوی قرار دهد!
امروز به عنوان نقطه عطف در اقتصاد ولایی در تاریخ ایران ثبت شد و با همت و عنایت مقام مزخرف رهبری نرخ برابری تومان با پهن و سرگین برابر شد، به همین جهت از امروز واحد پول ایران به سرگین ولایت تغییر نام خواهد داد.
بانک مرکزی با عنایت امام زمان و نایب برحق اش سید علی آقا چلاق، نرخ برابری پول جدید دولت اسلامی را به سرگین ولایت تغییر نام داد و نرخ برابری ارزهای جهانی با سرگین ولایت را به این صورت اعلام داشت!

1 دلار آمریکای جهان خوار برابر است با 2000 سرگین ولایت
1 یورو برابر است با 2500 سرگین ولایت
1 پوند انگلستان 3000 سرگین ولایت

نوشته: در ساعت: 11:23 pm در بخش: اقتصادی,سیاسی,طنز

9 پیام  |           

9 پیام به “نرخ برابری سرگین ولایت در بازار ارز تهران”

 1. آرش says:

  به عنوان کسی که در ایران زندگی میکنم و همه مسائل رو از نزدیک لمس میکنم فقط میتونم بگم اوضاع اقتصادی ایران به حد مضحک و شرم آوری درآمده ، نمی دونیم گریه کنیم یا بخندیم

 2. آرش says:

  سن ما که قد نمیده ولی شاید شما یادت بیاد: دلخوش نباشید که تنها مسکن میسازیم ، آب و برق را برای طبقه مستمند مجانی میکنیم اتوبوس را ….

  کاش وقتی این حرفها رو میزد 4 تا اقتصاد دان جواب میدادن پیشرفته ترین حکومت ها قادر به مجانی کردن آب و برق نیستند چطور شما این وعده ها رو میدی؟، طرف از درس فقه و پای چپ و راست اومده بود مملکت داری کنه! نتیجه اش شد همین ویرانه ای که شاهدش هستیم.

  • خُسن آقا says:

   بنی صدر ملعون دکترای اقتصاد داشت ولی برای کسب قدرت وقتی خمینی این چرندیات رو بهم می‌بافت سکوت کرد تا بعدا پست ریاست جمهوری را تصاحب کند. چیزی که این احمق نمی‌دانست این بود که به زودی خودش هم گرفتار همین آخوندهای ملعون خواهد شد. تازه شانس آورد نگرفتندش وگرنه همان بلایی که سر قطب زاده آوردند سر او هم می آوردند.

 3. مصطفا says:

  خسن آقای عزیز،
  از شما که دریای فضل و کرامات هستی بعید بود چنین پیشنهادی. پهن و سرگین بس خاصیت دارد و بسیار قیمت شما می‌بنید در دیار فرنگ آنچه مهر اورگانیک خورده باشد بس قیمتی است و محصولات اورگانیک به دست نمی‌آید مگر با همین کود پهن و سرگین در عوض در کشورما چیزی هست که کاملا بی‌ارزش و بی‌خاصیت است و آن آقازاده است به همین دلیل تصور می‌کنم حال که همه‌ کاره‌ی مملکت آقاست بهتر است نام واحد پول را هم بکنیم «آقازاده»!
  دلار آمریکای جهان خوار برابر است با ۲۰۰۰۰ آقازاده! 🙂

  • خُسن آقا says:

   آقا مصطفا من سرگین گاو و خر و اسب را که نگفتم! منظور همان سرگین حاج آقا است آن هم که قربانش بروم با این همه گه های زیادی که ایشان می‌خورند توجه داشته باشید که سرگین شان هم نتیجه و عصاره ای است از همین گه گندها!

 4. دكتر لائيك says:

  خُسن آقاي عزيز
  سالهاست بر سر شرايط فرهنگي ويرانيها متن نوشتيم و نوشتيم.. هر كس هم خواند از كرد كافر مسلمان ترك ! ، رگ نژاد پرستانه ايرانيش متورم شد و گفت كه اصولا ،هنر نزد ايرانيان است و بس!!
  افعي هيچگاه كبوتر نمي زايد..از دولت آخوندي اسلامي ايران چه انتظاري بود !؟ كه باعث رشد و آرامش و فرگشت شود !؟؟! نه!
  بلكه مردمي خود بزرگ بين ايراني بودند كه با همه ادعاي كوروش داريوش و تخت سليمان راه منفعت پرستي و زر سالاري و فقط نجات خود را به سان گله اي خوك پيش گرفته اند ..
  من به ماهيت وبگاه بالاترين كاري ندارم و با همه رويكردهايش ..معدلي از سطح ايستائي ذهن مردم را منتشر ميكنه كه نتيجه كاركردهاي ذهني آدما با نگاهي ساده قابل دريافت ولييي مسستر است!!

  اگه آرشيو 3 ماه اخير بالاترينو ببنيي متوجه ميشي مردم خيلي خوشحالن كه دلار طلا ميره بالا !!!!!! در ضمن من تو اين خراب شده دارم زندگي ميكنن ، مردم حقيقي از دانشمند و گدا خركيف شدند كه آخ جون ! دلار داره ميره بالا و مقداري معادل چندر غازي را زير فرش بصورت طلا و يا در كانال كولر بصورت طلا ذخيره كرده تا حاشيه امنيت احمقانه اشان تامين شود!
  چون احمق نميدادند انبار كردن پولها به صورت ارز ضمن اينكه ارزش دارائيشون را بالا نميبره تثبيت هم نميكنه بلكه بواسطه حس فراگير بورژوازي ، به قهقرا ميبرشون ….

  من ميدونستيم كه اسلام يعني فساد يعني فقر يعني اختلاف طبقاتي يعني مهر نفقه شير بها يعني وطي يعني جزيه و حق امام چيزه ديگه اي نيست – ولي بايد اين مردم با بلائي كه داره به سرشون مياد بفهمند كه فقط خودشان مسئول روي كار آمدن چنين حكومت دژخيمي هستند ……!

 5. دكتر لائيك says:

  بسيار خوب نظرمرا پاك كردي….
  بنابراين ثابت كردي يك ايراني پارسي شيرازي اصيلي
  من 5 سال هست كه براي حس تشريك مساعي با افراد در حال تجربه رنج زندگي در ايران..به فكرتنوير افكار وتبو شكني هست…مقالات زيادي را نوشتم در خصوص اسلام زدائي و…كه اگه دكتر لائيك را سرچ كني وقتهاي زيادي كه براي نوشتن گذاشتم را در همين مامن خواهي ديد

  از اينكه سالهاست مشغلول تفرج لاس زني با نظر گزاران موئنثي ، نه قضاوتي ميكنم و نه نظري دارم ..
  اما احساسم اينه كه الان وقتم را اينجا در اين مامن تلف كردم…!!!! اين آخرين باري بود كه به اين وبگاه آمدم …لطفا اين نظر را سريعا هم پاك كن !
  اما بدان مسئوليت يك پديده است و هيچكجاي وب حريم شخص نيست .. اصلا اينترنت نگاهي جهان بدون مرز است پس تامين احساس مالكيت ايرانيتو بزار براي خريد زمينهاي فيروز آباد شيراز…..

  • خُسن آقا says:

   شما باز داغ کردی برادر لائیک! آخه من کی نوشته کسی را سانسور کرده ام که این دومین بار آن باشد؟ برادر جان اگر همیشه یک آدرس میل یکسان وارد کنی بر اساس همان آدرس میل اگر قبلا تایید شده باشد بدون دخالت من پیام شما تایید و منتشر خواهد شد. حالا اگر هر بار یک آدرس میل جدید وارد کردی باید منتظر باشی تا من آنرا تایید کنم و آن هم معمولا کمتر از یک شبانه روز وقت می‌برد، البه اگر در مسافرت یا نمرده باشم!

 6. پیرو خط رهبر says:

  بسمه تعالی
  این پولهای بلاد کفر ثبات ندارد و دائم قیمتش تغییر می کند. بهترین رویکرد معاملات تهاتری هست که در زمان حضرت رسول الله (ص) رواج داشت و ما مسلمین اگر به اصل اقتصاد اسلامی مراجعه کنیم دیگر بحران عدم ثبات ارزهای بلاد کفر بر ما تاثیری نخواهد داشت.
  نصر من الله و فتح قریب

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر