Jan 17 2012

تفاوت‌های بسیار کوچک فرهنگی!

نوشته:     :::       6 پیام

خودتون رو سفت و سخت روی صندلی نگهدارید، بلکه ممکنه با خوندن این دو خبر از روی صندلی بیفتید! اگر روی زمین نشستید خطری نیست فقط زیاد نخندید.
چند روزی است در نروژ دو خبر در راس اخبار قرار دارند و دیگر خبرها را به قول معروف تحت الشعاع قرار داده‌اند
هر دو خبر هم به شکلی به ما خارجی های مقیم نروژ مربوط می‌شود.
خبر اول مربوط میشه به یک خواننده پاپ که در یک جشن موسیقی نروژی یک خواننده دیگر رو که خارجی الاصل است را کمی تا قسمتی نوازش نژاد پرستانه کرده. و باعث شده که عده زیادی به آن عکس‌العمل نشان دهند و خلاصه خواننده نروژی را نژاد پرست بخوانند و الخ.
دومین خبر اما بیشتر به ما ایرانی‌ها مربوط می‌شود و آن اینکه آقای معلمی برای شاگردانش فیلمی به نمایش گذاشته که در آن یک مرد با یک خر روابط نامشروع جنسی برقرار می‌کند.
معلم مربوطه همچنین مدعی شده که این فیلم را برای این برای دانش آموزان نمایش داده تا تفاوت‌های فرهنگی را به آنها آموزش بدهد. دیدم معلم بیچاره راست می‌گوید، به جدم قسم مگر این گونه آموزه ها را آخوندهای خودمان نمی‌دهند. مگر همین آخوندها نیستند که از افتادن روی عمه تا مجامعت با خر را با جزئیات برای همه روی منبر توضیح می‌دهند. اصلا چرا راه دور برویم مگر همین یکی دو روز گذشته نبود که آخوندی در برنامه تلویزیونی مدعی شد که عقرب سر دودول معاویه را زده و همین باعث بوجود آمدن یزید شده! خوب بیچاره معلم نروژی حق دارد وقتی که رابطه جنسی یک انسان با خر را به عنوان تفاوت‌های فرهنگی برای دانش آموزانش نمایش می‌دهد! حالا شانس آورده‌ایم که توضیح المسائل آخوندهای ما بدست این معلم‌های ملعون نروژی نمی‌رسد وگرنه آنوقت معلوم نبود از چه نوع فیلم‌هایی برای بچه‌های مدارس نروژ نمایش می‌دادند!

توضیح اینکه فیلم نامبرده برای دانش آموزان دوم دبیرستان نمایش داده شده و نام دبیرستان هم که در اسلو قرار دارد نوروف است

معلم مربوطه هم که فیلم رو در مدرسه نشان داده، مدعی است که این کار را برای این کرده که بچه‌ها را به فکر کردن بیشتر وادارد و باعث شود بحث جدی تری بین دانش آموزان بوجود آید. همچنین قرار بوده این فیلم سوژه یک مشق شب برای بچه‌ها باشد! مدرسه هم فعلا آقای معلم را از آموزش کنار گذشته تا بعد. با خودم فکر کردم شاید بد نباشد با معلم بیچاره که از کار بیکار شده تماس بگیرم و آدرس حوزه علمیه قم را به او بدهم یقینا در آنجا به روی او باز خواهد بود!

در ضمن اگر هفته گذشته کمی تا قسمتی کم کاری کردم به این دلیل بود که یک سفر کاری رفته بودم لندن و خلاصه سرم بسیار شلوغ بود.

نوشته: در ساعت: 11:25 pm در بخش: اجتماعی,اسلام و مسلمین,سیاسی,طنز,ملای حیله‌گر,نقد اسلام

6 پیام  |           

6 پیام به “تفاوت‌های بسیار کوچک فرهنگی!”

 1. مصطفا says:

  آقا این بی‌چاره‌ها یه انگلیس دارن تو هم هی برو اونجا خوابشونو آشفته کن! 🙂

  • خُسن آقا says:

   راستش آقا مصطفا این انگلیسی ها هستند دست از سر ما بر نمی دارند وگرنه تا قبر آ آ آ آ ما را چه به انگلیس!

 2. مخلص حسن آقای گل و گلاب

  • خُسن آقا says:

   آملا شرمنده می فرمایید. برادر چرا کمکار شدی حداقل می خواستی در باره دودل معاویه و یزید ملعون یک چیزی بنویسی. گویا از بس آخوندای ایران جوک زیاد می گن دیگه کار و کاسبی شما رو کساد کردند.

 3. کافر says:

  خسن اقای عزیز چند روز پیش در شیراز در میدانی که نامش را مطهری همان ملای ضدایرانی گذاشته اند و تندیس مسخره اش را هم در ان نصب کرده اند چند نفر را اعدام کردند این حرامزاده ها هروقت گندشون بالا میگیره برای ترساندن امت از این کار ها میکنند

 4. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان،
  پس خیال می کردی چه جوری بوده که یکی تا سرش رو از شکم مادرش در میاره به جای وق زدن مثل بچه آدم، به لسان پرحلاوت عربی میگه یاآآآ علی! و قابلۀ مؤمنه هم نه میذاره، نه ورمیداره، تندی میگه خاک عالم بر سرم، علیه السلامش رو یادت رفته … بلا؟!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر