Dec 28 2011

گنه کرد در بلخ آهنگری      به شوشتر زدن گردن مسگری!

نوشته:     :::       6 پیام

وقتی که بیچاره ملت ایران بی سرپرست می‌شود اینگونه می‌شود که هر حرامزاده‌ای به خود اجازه می‌دهد از کیسه این ملت خرج اعطینای خود کند!
این حکم جدید
ی که در یک دادگاه در آمریکا صادر شده دیگر نمونه منحصر به فردی از عدالت آمریکایی است!
افسوس و صد افسوس که یک وکیل شیرپاک خورده ایرانی یا حتی یک تیم وکلای باغیرت ایرانی پیدا نمی‌شود لباس عدالت خواهی به تن کنند و درس درست و حسابی به این کابوی‌های بی شعور بدهند، که حتی اگر حکومت ایران یک حکومت جائر و بی منطق و تروریست است نباید رفتار آنرا به گردن و گرده ملت ایران گذاشت. همین شما کشورهای غربی هستید که بخاطر منافع کوتاه مدت خود باعث طول عمر این رژیم خیانت پیشه شده‌اید!
اگر کودتای آمریکایی شما در سال 1332 نبود ملت ایران هیچگاه گرفتار حکومت نکبت بار آخوندی نمی‌شد. ملت ایران مرض نداشت حکومتی مردمی را پایین بکشد و بجای آن آخوندیسم را مستقر کند. اگر شما آن پیر فرزانه را از مقام نخست وزیری به زیر نکشیده بودید، شاید امروز ایران در جایگاهی بسی رفیع تر از آمریکا قرار داشت. افسوس و صد افسوس که غیرت ملت ایران در این 33 سال حکومت آخوندی به فنا رفته و دیگر در هیچ ایرانی غیرتی نمانده که از مرز و بوم وطن خود دفاع کند.
اگر کودتاهای ریز و درشت و دخالت‌های ننگین و نابجای شما آمریکایی‌های جهان خوار در گوشه و کنار جهان نبود، شاید همین اتفاق 11 سپتامبر هم نمی‌افتاد. بطور کلی می‌توان ثابت کرد که همه بدبختی‌های خاورمیانه در این دوران معاصر به جهت سیاست‌های کوته بینانه غرب و خصوصا آمریکا ست که به خاطر منافع مادی کوتاه مدت خود و تامین منافع شرکت‌های فرا ملی خود با مداخلات گوناگون خون همه را در شیشه کرده و حالا هم با این آراء احمقانه خود باعث مسخر تر شدن سیستم‌های حقوقی جهان می‌شود. بر هیچ کسی این اوضاع نا بسامان سیستم حقوقی آمریکا پوشیده نیست، چه این سیتسم چنان مسخره خواص و عام است که برای اثبات آن نیازی به هیچ دلیل و توضیحی نیست.
حضرات شما که دست به کابوی بازی تان خوب است، چرا کماندو نمی‌فرستید ایران بروند آسید علی را کت بسته بیاورند به آمریکا!؟ چه شده نکند زور این سید چلاق بر شما گنده لات جهان خوار می‌چربد!؟ چگونه است، نکند زورتان فقط به آن پیرمرد دموکرات بیچاره استخوانی رسیده بود!؟ همین است ابر قدرت برتر جهان!؟ زورش به ملتی بی سرپرس می‌رسد تا از منابع مالی بلوکه شده آن خرج اعطینای خود کند! مملکتی که تا ورشکستی سیاسی اقتصادی کامل فاصله زیادی ندارد چگونه می‌خواهد مدعی ابرقدرتی جهان را داشته باشد!؟

نوشته: در ساعت: 12:11 am در بخش: تروریزم,سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “گنه کرد در بلخ آهنگری      به شوشتر زدن گردن مسگری!”

 1. مانی says:

  بازم شما حسن آقا, خیلی ها که نفرت جمهوری اسلامی چشمشان را کور کرده و هیاهودشمن دشمن خامنه ای را باور کرده و گمان میکنند این دشمن جمهوری اسلامی فرشته است.

 2. مصطفا says:

  خسن‌آقا جان،
  زنده باشی که خوب می‌دانی چگونه در میان هیاهوها صدای اصلی را تشخیص دهی.

 3. حسن آقای عزیز
  سال نو خارجکی بر شما و خانواده محترم مبارک باد

 4. پریسا says:

  ممنون عمو حسن آقا جون که اونچه رو که من به شخصه دقت نمی کنم رو میبینید و به اشتراک می گذارید.

 5. شاخ بز says:

  حسن آقا،
  آخه قربونت برم تو دیگه این حرفها رو برای چی میزنی؟
  اگر آمریکا اینکار را نمیکرد و اونکار را نمیکرد دیگه چه صیغه ای هست؟

  آمریکا و کشورهای غربی باید اینکارها رو بکنن تا به یک نون و آبی برسن. نگاه کن مثلا توی همین جریان پهباد آخری که معلوم هم نیست مترسک یک پهباد پیشرفته بوده و یا واقعا یک پهباد پیشرفته بود که به اصطلاح ایرانیها کشیدنش پائین.

  بعد از اون بلافاصله به عربستان سعودی گفتن که ای بابا چه نشستی که اون هواپیماهای قبلی رو که بهت فروختیم دیگه از کار افتادن و رقیب (یعنی ایران) دیگه داره کارهای بزرگ بزرگ انجام میده. نتیجه فروش درجای سی میلیاردی هواپیمای جنگی به عربستان. فرانسه هم که به قطر داره سلاحهای لیزری میفروشه. حالا از بحرین و کویت که حرفی نمیزنیم.

  ثانیا بعد از جریان صدام حسین و سلاحهای مخرب اتمی عراق (؟؟؟؟؟!!!!!) که هیچوقت هم پیدا نشدن حالا میشه راحت کشورهایی مثل ایران متهم به داشتن تکنولوژی پیشرفته مخرب کرد که بعد از حمله احتمالی هم حتما نباید نشون خبرنگارها و یا دیگران داد که آبروی حضرات حفظ بشه.

  این میون هم دولت و هم ملت شریف ایران دارن طبل خالی میزنن و خیالهای پوچ میکنند.
  جریانهای یازده سپتامبر و دوازده اکتبر و سیزده نوامبر هم که تا حالا صدبار گندش بالا آمده و زیر علامت سئوال رفته. فقط کو آدم پاسخگو از طرف غرب؟

  آقای بلر کجاست؟ آقای خلیلزاد کجاست؟ بوش دراومد؟
  بابا حسن آقو، تو دیگه چرا از این سئوالا میکنی که آدم مشکوک بشه که میدونی یا نمیدونی.

  زت زیاد
  باقی بقا

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی