Dec 03 2011

“عاشورا شام غریبان همراه شو هموطن” چه ربطی به جنبش تحریم انتخابات دارد!؟

نوشته:     :::       12 پیام

گند و کثافت محیط های ایرانی را گرفته. اگر به کسی اعتماد کردی هیچ اعتمادی نیست که فردا از پشت به تو خنجر نزنند یا آبرو یا حتی مال تو را نبرند.
این را که می‌گویم بارها به تجربه به من ثابت شده وگرنه به این سادگی اتهامی به این سنگینی نمی‌زدم.
بارها برایم اتفاق افتاده که از این یا آن گروه سیاسی بخاطر ایده‌های درست و منطقی شان حمایت کرده‌ام ولی درست سر بزن‌گاه یا وسط‌های راه یک مرتبه خنجر را در پشت خود احساس کرده‌ام.
این گروه‌های فیس‌بوکی که دیگر نگو و نپرس تو گویی مثل سمندر (Salamander) دقیقه‌ای یک بار رنگ عوض می‌کنند و یک آدم درست و حسابی نمی‌توانی پیدا کنی که پدیده‌ای را تشویق و تبلیغ کند و فردا یک مرتبه با جمع شدن جمعیت زیادی دور ایده اولیه، کل ایده را عوض کنند و به شکلی همه طرفداران را به بیراهه بکشند.
بگزارید یک مثال بزنم برای اینکه منظور خودم را روشن تر بیان کنم.
دوران سربازی یکی از هم سربازی‌های ما شب کور بود ما چند نفری بودیم که این موضوع را می‌دانستیم. هر از گاهی زمانی که مانور شبانه یا همان رزم شبانه داشتیم، این بیچاره شب کور را جلو می‌انداختیم و تمام شب را به خنده و مسخره بازی می‌گذراندیم. بیچاره بخاطر شب کوری هیچ چیز را در شب نمی‌دید در نتیجه همه را به بیراهه می‌برد، تا اینکه گروهبانی یا مسئولی این موضوع را متوجه می‌شد و گروه گم گشته در صحرا را به مسیر اصلی باز می‌گرداند.
کار بیشتر این گروه‌های سیاسی فیس‌بوکی هم همین شکل شده! یک کوری می‌افتد جلو و بقیه را به راه کج می‌کشاند.
چند مدت پیش یک گروهی برای تحریم انتخابات راه اندازی شد، من هم که همیشه از تحریم انتخابات در این رژیم استقبال کرده‌ام عضو این گروه شدم (لایک زدم)، حالا پس از گذشت مدتی و جمع کردن عده‌ای پشت این ایده، این گروه برداشته در لوگوی صفحه اول خود نوشته “عاشورا شام غریبان همراه شو هموطن”.
ترکمون به خودتان و ترکمون به ایده‌های سیاسیتان! یا شما از هیچ چیز خبر ندارید، در نتیجه بهتر است خفه خوان بگیرید و دیگر مردم را به بیراهه نکشید، یا می‌دانید و از قماش اسهال طلب‌ها هستید و سعی دارید مردم را در بزنگاه به راه اسهال طلبی بکشانید!

ای کاش میشد همراه با لایک (Like) زدن بر روی ایده‌های فیس بوکی دیس لایک (Dislike) هم می‌شد زد تا مشخص شود که این ایده‌های ترکمان گرفته چقدر طرفدار و چقدر مخالف دارند!
خُسن آقا از همین جا اعلام می‌کند که این ایده ترکمان گرفته اسهال طلبی را دیس لایک می‌کند!

نوشته: در ساعت: 1:50 pm در بخش: انتخاباتی,سیاسی

12 پیام  |           

12 پیام به ““عاشورا شام غریبان همراه شو هموطن” چه ربطی به جنبش تحریم انتخابات دارد!؟”

 1. Sarukhan says:

  یکی از دلایلی که من خودم توی این وب سایت مزخرف (فیسبوک) فعالیت نمی کنم همین مسائل هستش، سایت هایی مثل فیسبوک و بالاترین و دنباله و … مردم رو به یه مشت افراد منفعل و پیزوری تبدیل کرده که فقط از پشت کامپیوتر هاشون شیر هستند و فکر می کنند می تونن با چهار تا کلیک دنیا رو عوض کنن.
  تا وقتی که افسار مردم نادون در دست این رسانه های خارجی باشه اوضاع ملت های بدبخت جهان سومی همینه.
  مرگ بر اسلام و مسلمین و دشمنان ایران.

 2. nana says:

  hasanaga joon

  welcome to the road
  you about to lose your virginity

  nanazola

 3. NoOne says:

  Hasan Jan,

  The facebook has “tahrim.sabz” as name. By now you must know better that “sabz” means es-hal-talaban hokomati. Ya haman “sabze lajani. a

  sahd Bashid

 4. آزادی says:

  دوست عزیز حسن آقای گل و بلبل
  اگر همه پستهای این گروه را با دقت !! خوانده باشید ، به این مساله پی خواهد برد که این پیچ در راستای اتحاد و هماهنگی تمام گروه های سیاسی مخالفان کار میکند .یاد بگیریم عوض اینکه کسی را بکوبیم،در پیشبرد اهداف کسی کوشا باشیم ،به امید آزادی ایران و احیای کرامت آز دست رفته ایرانیان
  جنبش تحریم انتخابات

  پیش به سوی تحریم همگانی انتخابات

  انتخابات فرمایشی رژیم دیکتاتوری اختلاس و دروغ و جنایت و تجاوز برای مجلس شورای اسلامی قرار است در اسفند امسال برگزار شود. عناصر و ایادی رژیم از همین الان تمام تلاشهای خود را به کار بسته اند تا این انتخابات ( به ظاهر هم که شده )ابرومندانه برگزار شود. بار دیگر بنا را بر این گذاشته اند تا با به صحنه کشاندن مردم، ظاهری از دموکراسی را به نمایش بگذارند و در پشت پرده، انانی را که خود می خواهند به نمایندگی مردم منصوب کنند. تیغ شورای نگهبان همچنان تیز و برنده است و آمادگی آن را دارد تا هر کس را که کمترین زاویه ای از جریان غالب دارد، حذف کند. چنین انتصاباتی به هیچ عنوان نمی تواند دموکراتیک باشد و کسانی که گمان می کنند با شرکت در این انتصابات می توانند اهدافی دموکراتیک را تحقق بخشند خیالی خام در سر می پرورانند و راه به سراب خواهند برد.
  رژیم چمهوری اسلامی و نظام دیکتاتوری اختلاس و دروغ و جنایت و تجاوز طی این دو سال پر ماجرایی که با ظلمهایی دو چندان به مردم ایران از سوی حاکمیت همراه بود نشان داد که قصد تسلیم شدن و سر فرود آوردن به خواست مردم را ندارد. اکنون واژه دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی جزء واژه های ممنوعه محسوب می شود و شما به عنوان مثال نمی توانید کتابی را با عنوان دموکراسی به دست چاپ بسپارید. در چنین شرایطی خام اندیشی است اگر جریانی احساس کند می تواند از راهکار انتخابات به اهداف خود دست یابد. بنابراین بهترین اقدام در مقابل این رژیم، تحریم کامل و فراگیر است.
  تحریم انتخابات ساده ترین کاری است که ملت ایران می تواند انجام دهد و در واقع نوعی رفراندم معکوس و منفی تلقی می شود. از طریق تحریم می توانیم نشان دهیم که چقدر از مردم این رژیم و سیاستهایش را قبول ندارند. در عین حال تحریم انتخابات فاقد تبعاتی مانند اعتصاب و امثال اینهاست. رژیم دوست دارد این واهمه را در دل مردم بیفکند که اگر در شناسنامه شما مهر انتخابات نخورد با مشکل روبرو می شوید. ولی باید مردم را توجیه کرد که چنین چیزی هیچگاه اتفاق نمی افتد و تازه هنگامی که هیچ کس شرکت نکند چه کسی را می خواهند مجازات کنند؟
  از اصلاح طلبان معتدل نیز می خواهیم فریب حکومت را نخورند و بدانند در صورت شرکت در این انتخابات صف خود را از ملت ایران جدا کرده اند
  طرح استفاده از روزهای تبلیغات قبل از انتخابات و بهره برداری از این برای شروع اعتراضات استفاده برده و تظاهرات را شکل میدهیم و این باعث امنیتی شدن بیشتر فضا میشود در حالی که رژیم تمایل ندارد در این روز خشونت ایجاد کند و از خارج شدن و تجمع مردم جلوگیری کند. اطلاع رسانی هم آسانتر است، زیرا بیشتر قسمت فراخوان را خود حکومت انجام میدهد و تمام مردم در جریان این روز قرار میگیرند ، ما فقط به جای شرکت در انتخابات ، به تظاهرات دعوت میکنیم ! در روزهای تبلیغات برای انتخابات شهرها را در دست میگیریم .
  پس از هم اکنون اطلاع رسانی را آغاز کنید
  دوستان و هموطنان آزادیخواه هدف ما از براه اندازی این صفحه جمع آرای شما عزیزان برای تصمیم گیریهای آینده و چگونگی برخورد و موضع گیریهای در رابطه با انتخابات پیش رو و واکنش جنبش سبز و تمامی هموطنان از هر طیف خاصی میباشد ما خود برای خود تصمیم میگیریم و با اتحاد و یکپارچگی تمامی خواستهای خود را مطرح میکنیم و به تک تک آرای شما عزیزان احترام میگذاریم در این صفحه نظر خواهی های انجام میگیرد که از شما دعوت به شرکت در آن مینماییم و در آینده نزدیک جلسات هفتگی برای به اشتراک گذاشتن نظرات و پیشنهادات شما برگزار خواهد شد ….. هدف ما اعمال نطر ماست ما پیرو اندیشه آزادیخواهانه خود هستیم ما خودمان برای خودمان تصمیم میگیریم… بزودی اطلاعیه شماره 1 جنبش منتشر خواهد شد. این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • خُسن آقا says:

   پاسخ به آزادی که بجز در بند کشیدن دیگرا هدفی را دنبال نمی‌کند!:
   شما گمان می کنید خیلی زرنگ تشریف دارید نه!؟ ما 33 سال پیش گرفتار این حقه شدیم! “همه با هم” یادتان هست!؟ بعد وقتی می‌رسیم به مقصد می‌بینیم همه با شما بوده ایم! اگر قرار است همه با هم باشیم دقیقا شما نباید از این گه کاری‌های مذهبی بکنید، چونکه دقیقا ما میخواهیم ملت را از چنگال مذهب شما نجات بدهیم. پس لطفا گمان نکنید که با کورها تلیت می‌خورید و تنها تنها به قاضی نروید! یا به قول معروف پیاده شوید با هم برویم.

 5. darushafshar says:

  برایم جالب است که یک عده با نام ضد تقی و ضد نقی برای وزارت اطلاعات ایران کار میکنند و این آقاین یا مستقیم از این وزارت خانه حقوق میگیرند یا بخاطر … حمال مفت هستند . و این دلقک صفتان مزدور خود فروخته وطن فروش تنها قصدشان بر هم زدن اتحاد ایرانی و نابودی آرمانهای ایرانیان است.و به کوری چشم دشمنان آزادی ایران من در انتخابات شرکت نمیکنم. من تنها میخواهم بدانم این نقی و تقی با شما چه کردند. شما کجایید و بجز ایجاد شکاف و انحراف برای ملت ایران چه کرده اید

  • خُسن آقا says:

   جناب darushafshar شما دوست داری با روش خمینی “همه با هم” رفتار کنی بکن این به خود شما مربوط می شود. ولی اگر به دیگران انگ زدی آنوقت حسابت را خودم کف دستت می گذارم.
   پفیوز اگر تو حقوق می گیری تا برای اسهال طلب‌ها چرندیات بنویسی بنیوس، ولی دیگر نیا حرفه حقوق بگیری خودت را به دیگران تهمت بزن!

  • پرویز says:

   جناب darushafshar تقی‌ و نقی‌ همان کاری را ادامه داده‌اند که هشت تا امام قبل از خودشون و پیامبر پدوفیل اسلام کرده بودند، یعنی‌ به خاک سیاه نشاندنِ ایران، در ضمن شما از آرمانهای ایرانیان و اتحاد ایرانی‌ حرف میزنید که هیچ سنخیتی با تقی‌ و نقی‌ و دیگر متجاوزان به خاک ایران نداره، با این صحبت شما مشخص شد که دلقک صفت مزدور خودفروخته وطن فروش کیه.

 6. kia says:

  darushafshar

  از این شکر خوری ها اینجا نکن حرام زاده مسلمان من یکی حاضر نیستم با کسی که به این دین جهل و جنایت باور دارد و افکارکثیفی مثل محرم و از چرت و پرت را در اینده در ایران هم برگذار کند همقدم بشوم خسن اقا گرامی من هیچ وقت گروهی که از قبل نظر خود را درباره این دین اهریمنی بیان نکرده باشد like نخواهم کرد

 7. nima says:

  حسن اقای گرامی : با تمام حرف های شما موافق هستم و این افراد و گروه های فرصت طلب و مزدور را بخوبی می شناسم و به جرات میتوانم بگویم که در هیچ دوره ای از تاریخ ایران این همه ایرانی مزدور و خائن و چابلوس و فرصت طلب وجود نداشته است!. بنابراین تنها راه چاره این است که اگر کسی میخواهد عضو گروه وسازمانی شود ویا در تظاهراتی شرکت کند و یا در جلسه سیاسی شر کت کند و یا در کنسرتی حضور یابد و یا بیا نیه ای امضا کند باید با افراد ویا گروه ها و یا هنرمندان و یا فعالان سیاسی همراه و هم پیمان شود که این افراد و گروه ها رژیم جنایتکار و فاشیستی جمهوری اسلامی را با تمام جناحها و دستجاتش نفی میکنند و خواهان نابودی کامل این ننگ تمام تاریخ ایران و بشریت هستند.

 8. مصطفا says:

  خسن‌آقای عزیز،
  با شما موافق هستم «همه با هم» زیر یک چتر کار نادرستی است ولی همه با هم با حفظ اختلافات در عملی مشخص کار نادرستی نیست. تحریم انتخابات عملی مشخص است. می‌توان حول این عمل مشخص افراد و گروه‌ها و سازمان‌ها و احزاب و بی‌خدایان و خداباوران با هم متحد شوند. ضمنا به نظرم نباید فراموش کنیم «مسلمانان» واقعیتی از واقعیت‌های جامعه امروز ایران هستند. تا جایی که من نوشته‌های شما در دنبال می‌کنم این‌گونه تصور می‌کنم که شما به درستی مخالف دخالت دین در حکومت و قانون‌گذاری هستید وگرنه تصور نمی‌کنم قرار باشد مسلمانان یا مسیحیان و یهودیان و بهایی‌ها یا هر دین و بی‌دینی دیگر مراسم و مناسک خود را اجرا نکند.

  • خُسن آقا says:

   آقا مصطفا من هم با شما موافقم، یقینا با حفظ تفاوت‌ها و اختلافات می توان با شهروندان اسلامی یا مسیحی یا هر دین دیگری همکاری کرد، ولی اینکه عده‌ای با پرچم همگرایی بیایند وسط میدان و یک مرتبه پرچم حسین یا سید علی را وسطهای کار بلند کنند، آن دیگر هیچ ربطی به همکاری ندارد! این مدلی درست می‌شود مثل خمینی ملعون که یک شبه بعد از فتح ایران همه را از دم تیغ گذراند!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر