Dec 01 2011

وحشت خامنه‌ای و عکس‌العمل‌های انتحاری

نوشته:     :::       3 پیام

شنبه ۲۱ آبانماه ۱۳۹۰ [12 نوامبر]:خبرآنلاین

دو انفجار تهران را لرزاند/انبار مهمات بیدگنه ملارد منفجر شد
پیش از این مطرح شده بود که انفجار یک پمپ گاز در قلعه حسن خان، واقع در جنوب غرب تهران، باعث این لرزه ها شده بود.

دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ [28 نوامبر]:تابناک

اخبار ضد و نقیض از انفجار مهیب در اصفهان
رییس کل دادگستری استان اصفهان با تایید اینکه صدای یک انفجار حوالی بعد از ظهر در اصفهان شنیده شده است، گفت: گزارشی در این زمینه دریافت نکردیم.
به گزارش مهر در حوالی ساعت 14:40 امروز توسط برخی از شهروندان صدایی مهیب شنیده شده که برخی از رسانه ها با انتشار خبری مبنی بر گفتگو با محمدمهدی اسماعیلی معاون سیاسی استاندار اصفهان این صدا را مربوط به انفجار پمپ گاز در دولت آباد اصفهان اعلام کرده بودند.

روز 29 نوامبر سه شنبه هشتم آذرماه: نیروهای بسیج به سفارت بریتانیا حمله کردند.

این خبرگزاری اضافه می کند که مهاجمان پس از ورود به ساختمان سفارت بریتانیا شیشه‌های این سفارتخانه را شکسته و «برخی از مدارکی که در طبقه اول ساختمان بوده» را بیرون آورده و به آتش کشیده‌اند.

حمله به سفارت بریتانیا در تهران وقتی می‌دانیم که پلیس و نیروهای امنیتی در تهران قادرند یک جمعیت دو تا سه میلیونی را کنترل و سرکوب کنند، امری بسیار بسیار بعید به نظر می‌رسد که نتوانسته باشند جلو چهارتا و نصفی بسیچی ریغو را بگیرند!؟ در تصویرها هم دیدیم که پلیس و نیروهای امنیتی عملا هیچ مخالفتی با اشغال سفارت نداشتند و بیشتر نظاره گر بودند تا مامور حفاظت!
در چنین شرایطی تنها می‌توان نتیجه گیری کرد که دستور حمله از بیت رهبر صادر شده! حال باید از خود پرسید به چه علت سید علی آقا در چنین شرایطی ترجیح داده وارد چنین چالشی شود وقتی که می‌دانیم، درگیری او با احمدی نژاد و دولت کودتایی منتخب خودش به مرز طغیان نزدیک می‌شود.
راستی چرا سید علی که که این روزها پیرمردی 72 ساله است وارد چنین چالش‌هایی می‌شود!؟
پاسخ را باید در انفجارهای تهران و اصفهان جستجو کرد! منطق بی منطق سید علی آقا به ایشان گفته است که آمریکا، اسرائیل و انگلیس در این انفجارها دست داشته‌اند و این دولت‌های متخاصم قصد دارند با این انفجارها جلو دستیابی سید علی آقا به بازیچه اتمی‌اش را بگیرند. توجه داشته باشید که اینکه رژیم مدعی است درگیری با بریتانیا به علت تحریم ایران بوده را نباید جدی گرفت چه دیگر کشورها از آن جمله فرانسه هم در این تحریم ها نه تنها شرکت داشته که حتی پیش قدم هم شده است. فرانسه حتی اولین کشوری بود که تحریم نفت ایران را پیشنهاد داد و خود دست به کار شد. پس می‌توان نتیجه گرفت که این درگیری سیاسی فرا تر از مساله تحریم‌ها است.
آمریکا و اسرائیل که سفارتخانه‌ای در تهران ندارند به همین دلیل هم سید علی آقا فرمان حمله به سفارت بریتانیا را صادر کرده تا به خیال خودش به مدارک محرمانه انفجارها در سفارت انگلیس دست یابد، تا شاید باز هم به خیال خودش با آن مدارک بتواند خود را در پیش چشم جهانیان مظلوم جلوه دهد، غافل از اینکه بعد از حمله قبلی به سفارت آمریکا و دیگر حملات بسیجی‌ها به دیگر سفارتخانه‌ها دیگر هیچ سفارتخانه‌ای پرونده‌های محرمانه را در سفارت نگهداری نمی‌کند که چهارتا و نصفی بسیجی بتوانند به آنها دست یابند. دوما دنیا دیجیتال شده و اطلاعاتی از این دست مستقیما در دیتا بیس‌های (database) وزارت خارجه انگلیس نگهداری می‌شود نه در سفارتخانه در تهران.
خلاصه اینکه این سفارت گیری و دیگر چالش‌های منتج شده از آن، بیشتر به این مربوط می‌شود که پای لشکریان غرب برای تصرف خاورمیانه به پشت بیت آقا رسیده، به همین دلیل هم آقا بدجوری به وحشت افتاده‌اند و به همین دلیل هم دست به خودکشی و عملیات انتحاری از این دست، دست می زنند!

فقط جهت کنجکاوی: راستی چرا هر دو خبر انفجار تهران و اصفهان اول رژیم مدعی شد که پمپ گاز منفجر شده!؟

نوشته: در ساعت: 2:30 pm در بخش: روابط خارجی,سیاسی

3 پیام  |           

3 پیام به “وحشت خامنه‌ای و عکس‌العمل‌های انتحاری”

 1. هشدار جدي به جامعه!
  کيت هاي آزمايش بيماري ايدز در ايران ساخت چين است و جواب ها را درست نشان نمي دهد!
  اين يک اخطار جدي به جامعه است. دولت ايران به جاي وارد کردن کيت هاي تست ايدز از آلمان و آمريکا، اين کيت ها را از چين وارد کرده و اين کيت هاي چيني بيماري ايدز را در بدن افراد نشان نمي دهند! اخيرا اين موضوع زماني کشف شد که يک بيمار کرمانشاهي که چند سال مبتلا به ايدز بود، براي دريافت دارو به يک درمانگاه در تهران مراجعه مي کند و از طرف درمانگاه براي تست ايدز معرفي مي شود و مشاهده مي کند که جواب آزمايشش منفي است! دوباره آزمايش مي کنند و باز هم منفي مي آيد! تا اينکه اين مورد را به يک دکتر متخصص که آزمايشگاه او دستگاه تست ايدز ساخت آلمان دارد گزارش مي دهند و او بيماري اين فرد را تاييد مي کند.
  در اينجا مسئولين درمانگاه تهران متوجه مي شوند که چرا 6000 نفري که مظنون به بيماري بوده اند و به اين درمانگاه معرفي شده اند همگي جواب آزمايش آنها منفي بوده است! و هم اکنون اين افراد با خيال اينکه بيماري ايدز ندارند در جامعه در حال پراکندن اين بيماري خطرناک هستند!
  اي مردم ايران شما داريد تاوان سياست هاي غلط جمهوري اسلامي در درافتادن با غرب و نزديکي با چين فريبکار را مي دهيد! به هوش باشيد و به هيچ وجه به جواب هاي آزمايش پزشکي که با دستگاه هاي چيني داده مي شوند اطمينان نکنيد! جهت سکس با افراد هم از کاندوم استفاده کنيد حتي اگر جواب آزمايش شريک جنسي شما منفي آمده است به آن اطمينان نکنيد! اين خبر مهم را پخش کنيد تا جامعه آگاه شود! به دليل اينکه جمهوري اسلامي با اين پديده برخورد سياسي-امنيتي مي کند از ذکر نام درمانگاه مورد نظر به دليل حفظ سلامت کارکنان آن معذوريم. ما وظيفه خود دانستيم اين خبر را منتشر کنيم، ظلم بسيار بزرگيست به آينده سلامت مردم ايران اگر اين خبر را در بين مردم اطلاع رساني نکنيد! در ضمن 100 درصد وزارت بهداشت از روي پدرسگي اين خبر را تکذيب مي کند، اما شما فريب جواب کيت هاي چيني تشخيص بيماري ها را نخوريد و به فکر سلامت خود و اطرافيان باشيد!
  http://img193.imageshack.us/img193/729/chinakit.jpg

 2. ب says:

  من الان پای پست وبلاگ گمنامیان دیدم که شما نوشته‌ای از فرستادن نوشته‌هایتان به بالاترین راضی نیستید. پس لطفاً دو کار انجام دهید: 1. پیغامی در ستون سمت چپ وبلاگ خود در این رابطه بگذارید. 2. آن دکمه اشتراک‌گذاری در بالاترین را از سیستم وبلاگ خود حذف کنید.

  • خُسن آقا says:

   اون دکمه اشتراک گذاری نیست اگر روی آن تقه بزنید خواهید دید که دقیقا همین که شما گفتید نوشته شده.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی