Oct 06 2011

هوا بس پس است تو گویی سید علی آقا در قفس است!

نوشته:     :::       4 پیام

در این چند روز گذشته آسید علی آقا جنب و جوش بسیار داشته و حرفها بلکه چرندیات زیادی به هم بافته و گفته، حتی زیر میزی هم به احمدی نژاد و شرکا چشمکی زده، آخه اگر این که گفته قضیه اختلاس را زیاد کش ندهید چشمک به احمدی نژاد نیست پس چیست!؟

مگه آقا همین چند روز قبل‌تر نفرموده بودند:

«اگر توصیه به مبارزه با فساد اقتصادی که چند سال قبل بیان شد جدی گرفته می‌شد و اگر به آن عمل می‌شد، این فساد بزرگ بانکی رخ نمی‌داد و اگر مبارزه می‌شد این چند هزار میلیارد سوءاستفاده پیش نمی‌آمد»

اصلا یکی نیست از این رهبر فرزانه بپرسد آقا مگر خود شما نبودی که چند روز پیش فرمودی: بگیرید و ببندید و دست اختلاس گرها را ببرید و الخ!؟ نکند خدای ناکرده مسیر اختلاس از بیت آقا هم گذشته که یک شبه جا زدی و فرمودی قضیه اختلاس را زیاد کش ندهید!؟
تازه نه تنها آقا قربانش بروم زیر میزی به مموتی چشمک می‌زند، بلکه به نوچه‌ها و سگ‌های ولایت هم که مقیم مجلس هستند دستور داده تا از گرفتن پاچه دولت دست بردارند! آخه اگر این دستور سید علی نیست پس دستور کیست که 11 سگ ولایت یک مرتبه بدون هیچ بحث و حدیثی شکایت خود از دولت را پس می‌گیرند!؟ باور بفرمایید بعید هم نیست که احمدی نژاد تعدادی از افشاگری‌هایی را که قرار بود برملا کند مستقیما به میل باکس آقا فرستاده و به همین جهت آقا یک شبه رام شده!
البته شاید هم این چشمک‌های زیر میزی از این سرچشمه گرفته باشد که مموتی نژاد و آقا قربانشان بروم! پیش تر با هم به این توافق و نتیجه رسیده‌اند که وضع خیلی بد است، یعنی به زبان لاتی مموتی به آقا گفته (نوکرتم چاکرت‌ام هوا خیلی پسه!) این شاید دقیقا جمله‌های مموتی به آقا نباشد ولی با شناختی که ما از مموتی داریم، یقینا یک چیزی در همین حدود به رهبر گفته! آخه وقتی می‌آید در ملا عام می‌گوید “والله پدر ما نان حلال داده خورده‌ايم!” با رهبر به زبان لاتی حرف نمی‌زند!؟
تازه مگر همین دو سه نشانه است که ما به این نتیجه رسیده‌ایم که اوضاع خیلی خیط است! نه خیر قربان! آقا خودشان یکی دوتا چیز دیگه هم گفته‌اند که ما را شدیدا نگران معده آقا کرده! آخه گرچه قبلا ها هم آقا از روی باد معده حرف‌های زیادی می‌زدند و جای هیچ نگرانی هم نبود، ولی این بار باد معده ملوکانه بدجوری بوی گند می‌دهد.
ایشان که قبلا هیچگاه تره هم برای صنعت ایران خرد نمی‌کردند، یک مرتبه طرفدار آن شده‌اند و در دستوری همین دیروز اکیدا فرمودند “دستگاههای دولتی مطلقا کالای خارجی خرید نکنند

باور بفرمایید ما که از خودمان این چیزها را در نمی‌آوریم که! اینها همگی با دلیل و مدرک ارائه می‌شود تا مبادا خدای ناکرده خوانندگان ما فکر کنند ما هم مثل مسلمین و طرفداران آقا تقیه می‌کنیم!!
نخیر فقط این درآفشانی‌ها نیست که ما را نگران آقا کرده! نگرانی ما از آن است که آقا این روزها بدجوری از روی باد معده اینگونه در افشانی‌ها را می فرمایند وگرنه همین دجال‌ها و پایچه گیرهای بیت و دور بر آقا هم می‌دانند که اگر به امر ایشان بخواهند جنس خارجی نخرند، فردا دیگر چین و ماچین و روسیه تزاری همین طوری در راه خدا در مجامع بین المللی از آقا و حکومت ولایتی‌اش دفاع نخواهند کرد! نکند فکر می‌کنید چین و ماچین و روسیه عاشق چشم و ابروی آقا شده‌اند که اینجوری در مجامع بین المللی خود را برای آقا سکه یک پول بکنند!!؟ خیر جان من! باور ندارید که اوضاع بدجوری خراب است؟ بروید سخنان مموتی پرزیدنت مورد وثوق آقا را بخوانید که همین دیروز فرمودند: “سه ماه به یارانه‌ها دست نزنید” دِ! مگه میشه پرزیدنت!؟ پس نیمرو رو با چیچی درست کنند ملت بدخت!؟ باور بفرمایید این نگرانی ما از نیمروی ملت هم الهام گرفته از این نوشته است و گرنه به نظر ما این امت همیشه در صحنه آقا که ما میشناسیم نیازی به نیمرو هم ندارد! کوفت بخورد! جان و مال آبروی آن امت فدای رهبر!

خلاصه از ما هشدار دادن بود!

نوشته: در ساعت: 1:29 pm در بخش: اقتصادی,سیاسی,طنز

4 پیام  |           

4 پیام به “هوا بس پس است تو گویی سید علی آقا در قفس است!”

 1. dr.john says:

  گردین ندارید لااقل پارازیت ول نکنید!

  حاجیه خانوم (لبخند زنان) – حاج آقا! امشب شب جمعه است ها!
  حاج آقا (آه عمیقی میکشد)- آره میدونم ولی برنامه بی برنامه. برو بخواب!
  حاجبه خانوم – ولی هفته گذشته هم همین رو گفتی! اصلا معلومه چه ات شده؟ نکند خدای نکرده زبانم لال پای یک زن دیگه ای در میونه؟
  حاج آقا- زن! این حرفا چیه که میزنی؟ مگر خبر نداری دولت داره پارازیت ول میکنه توی هوای تهرون؟
  حاجیه خانوم- واسه چی؟
  حاج آقا- آخه دولت دلش نمیخواد مردم کانالهای ماهواره ای رو نگاه کنند و از راه راست منحرف بشن. بخاطر همینه که داره پارازیت ول میکنه توی هوا.
  حاجیه خانوم – خب. این چه ربطی داره به برنامه شب جمعه ما؟
  حاج آقا – میگن این پارازیتها باعث عقیم شدن مردها میشه! اون ها رو سست و بی حال میکنه! مال ما هم پارازیتی شده!
  حاجیه خانوم (بغض میکند) – اوا خدا مرگم بده! این که نمیشه بخاطر بهشت رفتن یک عده شبهای جمعه ما بشود جهنم! ایشالله خدا ذلیل شون کنه که اینقدر به مردم ظلم میکنن.میگم حاج آقا! حالا نمیشه تشکیلاتت را استتار کنی یا زاویه آنرا یکخورده مثل دیش ماهواره تغییر بدی تا پارازیت کمتری به آن بخوره؟
  حاج آقا – میخواهی ما را بیندازی توی دردسر؟ فردا ممکن است بیایند ما را بخاطر همین که سرش را یکخورده کج کرده ایم را بگیریند و بیاندازند توی هلفدونی بجرم مبارزه نرم علیه نظام! ولش کن بگذار در جهت حفظ نظام باشد

 2. خشایار says:

  خسن افای عزیز پاینده باشی

  متاسفانه با خبر شدیم دکتر مشایخی از فعالین ضد رژیم درگذشت جای بسی تاسف است که فعا لین سیاسی را در اثر ترور یا بیماری در غربت از دست میدهیم اما فسیلهای چند هزار ساله رژیم (جنتی نوری همدانی و…)کماکان به حیات ننگین خود ادامه میدهند

  • خُسن آقا says:

   خشایار عزیز تا بوده همین بوده، کسانی مثل آخوندها مصداق همان ضرب المثلی هستند که می‌گوید:
   بادمجان بد آفت ندارد!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی