Sep 28 2011

امتحان ریاضی!

نوشته:     :::       9 پیام

آقای احمدی نژاد در مباحثات مبارزات انتخاباتی خود اکثر دولت مردان گذشته را به شکلی دزد خطاب کردند و حتی از اشخاصی هم نام بردند و بعد ها هم حتی نامهایی که قبلا مطرح نکرده بودند با دخالت پالیزدار مطرح کردند. با شناخت این پیش شرط ها و داده‌هایی مثل:

سیدمحمد جهرمی رئیس بانک صادرات، همان بانکی که مسئولیت اصلی اختلاس 3 هزارمیلیاردی را بر گرده دارد.
باز هم سیدمحمد جهرمی داماد ناطق نوری همان کسی که پسرانش بوسیله احمدی نژاد متهم به اختلاص شده بودند
باز هم سیدمحمد جهرمی وزیر انتخابی محمود احمدی نژاد همآن کسی که پدر زنش بوسیله احمدی نژاد متهم به دزدی و اختلاس شده بود! (بابا خجالت داره یک کمی حداقل مراعات کنید، کمی لاپوشانی کنید! تبانی، کلاشی و وقاحت در روز روشن!؟)

باز هم توضیح بدهم!؟ والله نیاز به توضیح بیشتر نیست! شما نیز نیاز ندارید ریاضیدان باشید تا این همه را کنار هم بگذارید و به همان نتیجه‌ای برسید که من رسیدم.
جمله‌گی آقایان از چپ تا راست! از پائین تا بالا، از اسهال طلب و اقتدار گرا! تا مفتی و ملا! همگی دزداند و همگی با همکاری آسید علی آقا دستشان در جیب ملت فقیر ایران است و تا زمانی که کسی دست‌های دراز اینها را قطع نکند همین وضع ادامه خواهد داشت.
جالب اینجاست که شخصی مثل سیدمحمد جهرمی چنان وقیح است که دست احمدی نژاد را هم در وقاحت از پشت بسته و در مصاحبه ای همین یکی دو روز گذشته فرموده‌اند:

مسئولان چرا آدرس غلط به مردم می­دهند؟!
حق این بود که بنده پس از کشف این فساد بزرگ در شبکه بانکی که منشأ آن از سال 1388- قبل از حضور بنده در بانک صادرات ایران- با تبانی یک رئیس شعبه و مالک یک کارخانه شروع شده بود، از مردم عزیز عذرخواهی می­نمودم و استعفا می­دادم؛ اما دلایل زیر سبب انجام نشدن آن شد.

باید بگویم علی­رغم پیگیری­های انجام­شده توسط اینجانب و تماس با وزارت اطلاعات و قوه قضائیه برای دستگیری متهمان اصلی، کسانی­که پشتیبان اصلی این فساد بودند، موضوع را به نحوی در رسانه­ها مطرح کردندکه گویی تمام اتهام­ها و تقصیرها متوجه بانک صادرات ایران و مدیر عامل آن بوده است.

منبع شفاف

نوشته: در ساعت: 4:07 pm در بخش: دزدی های رژیم,سیاسی,ملای حیله‌گر

9 پیام  |           

9 پیام به “امتحان ریاضی!”

 1. کافر ایرانی says:

  برخلاف خواست ولی فقیه ارتجاع که سیاستتش بر بی خبری توده ها و عوام از فساد گسترده و زندگی گوسفندوار انهاست اینبار با شدت گرفتن اختلافات و جنگ قدرت پرده ها کمی کنار رفت و بخشی از فساد موجود بر ملا شد
  متاسفانه در اثر جو سنگین اختناق و سیطره کامل حکومت بر رسانه ها بخش عمده ای از توده ها خواب هستند
  این وسط یک مشت بچه سوسول با دست بند سبز و بوق زدن و قرارهای بچه گانه فیسبوکی خلاصه اینجور بچه بازی ها میخواهند حکومت را سرنگون کنند !!!!!!!!! بیخبر از انکه حکومت فعلی ایران یکی از مخوفترین و سرکوبگر ترین حکومتهای دنیاست و زمانی که موجودیتش در خطر قرار گیرد از ایجاد دریای خون هیچ ابایی نخواهد داشت

  • به قول معروف نگران نباشید این رژیم چنان گند زده که خودش مثل ان دماغی که خشک شده بدون دخالت دست خواهد افتاد!
   وقتی اختلاس و دزید سر به فلک کشید دیگر همان توده ها که می گویید خواب هستند بیدار خواهند شد آنگاه است که آخوندی زنده نخواهد ماند! همه را کنار خیابان سرشان را خواهند برید! یک هرج و مرج واقعی

 2. ملای حیله گر says:

  اقای خسن اقا سلام. من یک ملای حیله گرم. تازگیها دستم به پول و نفت و دارایی رسیده است . می خوا هم مملکت را بچا پم به شما چه . مگر تو مسئولی؟ مملکت ملک طلق اجداد نداشته ام بوده است به شما چه؟

 3. ملای حیله گر says:

  کافر جان تند نرو. معلومه چی میگی .جوانان وطن را خراب نکن عزیز من.

 4. زین العا بدین بیمار says:

  بابا اینقدر این حکومت را گنده نکنید. وقتش که رسید. مثل بر ف اب خواهد شد .باور نمی کنی امتحانش مجانی است.گر نمیرم نه پیرم. من که یک بیمارم اینرا می دانم شما نمی دانید؟

 5. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، این یارو همانی نیست که فیش حقوقی نجومی اش توی اینترنت می گردد؟ قدیمی ها می گفتند از دهان نخورده باید گرفت و در دهان خورده گذاشت! و آخوندها می اندیشیدند که یک جو از حیا کم کن و هرچه خواهی کن. شکم این قوم چپاولگر که بی آزرمی را از حد گذرانده اند سیری ندارد. آنوقت مهاجران (ی) اصلاحات چی حکومتی، در لندن کنار دست آن نگهدار نا فرخ (شوم) سابقا فدائی و تدارکاتچی صدیق حزب توده می نشینند و از پاکدستی رهبر می گویند! از ملا خور شدن سرزمینی که نیاکان به دست ما سپرده بودند و ما آسان از کف نهادیم جز این مگر می توان انتظار داشت؟

  • خُسن آقا says:

   والد جان این همان جهرمی است! ولی خوب خودت که بهتر می‌دانی که این آقایان یک پدر و دو پدر که ندارند که! بعضی شان هم اصلا پدر ندارند، تعداد زیادی شان هم بعد از وقوع استفراغ 1357 نام و نشانی خود را اسلامی کرده‌اند، به همین دلیل تشخیص هویت واقعی این آقایان کار ساده‌ای نیست.
   کسانی که تا قبل از انقلاب فری، سامی یا اسی نامیده می‌شدند یک شبه بعد از اَن‌قلاب همه اسامی را اسلامی کردند.
   داستانی برایت تعریف کنم بخندی!
   در یکی از دهات اطراف مرودشت روزی یکی از رفقا مرا برد خانه یک دهاتی. سر کرده خانه که تازه پدرش را از دست داده بود و املاک زیاد و اینجور چیزا به ارث برده بود، خواهر کوچکی داشت یک دفعه در بین بحث و گفتگو فریاد زد “الیزابت!” وقتی خواهر کوچکش آمد داخل اتاق نزدیک بود از خنده روده بر شوم. دخترکی بود ریزه میزه مفش آویزان و خلاصه همه چیز داشت بجز یک نام درست حسابی. جالب بود که الیزابت را هم همچی میکشید که نگو!
   خلاصه اینکه بعضی ها جایگاه خودشان رنجشان می‌دهد جایگاه دیگران را به نسیه می‌گیرند!

 6. سباستین says:

  جمهوری اسلامی پس از سی وچند سال فقط دزد تر بیت کرده است.انشاالله که خداوند تو فیقشان دهد و با علامه حلی محشورشان کند.

 7. شاپور says:

  خسن اقا جان شما که دستت به شو رای امنیت مرسد لطفا به انها بگو قا نونی تصویب کنند که هر ملتی با دست خا لی نتو انست ازادیش را به دست اورد وظیفه جا معه جها نی است که با همان وسیله ای که ان ملت را خاموش کر ده اند با همان وسا یل برای ان ملت احقا ق حق کنند. کشور لیبی مبنای خو بی است برای این کار.اگر جا معه جها نی این را قانون نکند پس جا معه جها نی چه معنی دارد؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی