Sep 18 2011

ختنه سوران وبلاگستان!

نوشته:     :::       16 پیام

میگه وبلاگستان 10 ساله شد، تو که یکی از قدیمی‌ها هستی هچی در این باره ننوشتی!؟ میگمش دلت خوشه‌ها، جنازه که دیگه جشن تولد نمیخواد که. اصلا کسی که مُرد دیگه براش جشن تولد نمی‌گیرن که!
یک دوستی داریم برای همه چیز اطرافش جشن تولد می‌گیره، از سگش گرفته تا باباش که سالهاست مرده. دو سال پیش دعوت کرده بود رفتیم، دیدم جشن تولد 80 سالگی پدرش رو گرفته! تحمل‌ام تمام شده بود، گفتم مردک تو ما رو گرفتی ها! بابات حداقل پنج ساله مرده، براش جشن تولد گرفتی!؟ میگه آخه اگه زنده بود امروز هشتاد سالش میشد، با تمسخر میگم، اگه عمه من هم دودول داشت میشد عموی من!
دنبال توهم دویدن عاقت خوبی ندارد، آدم عاقبت می‌شود یک متوهمی مثل آسید علی آقا رهبر! به جدم قسم عاقبت ندارد!
همین چند روز پیش مشخص شد وبلاگستان، همان که برایش جشن تولد می‌گیرند به کجا رسیده! وبلاگستان که یک صدا برای دخت امت اسلام بخاطر شلاق خوردن سینه زنی راه می‌اندازد، همان بهتر که موت شود و نیازی به جشن تولد هم نیست. شاید اگر سالگرد مرگ‌اش را بگیرید من هم در آن شرکت کنم، ولی باز هم به جدم قسم در هیچ نوع جشن و سروری برای این مرده شرکت نخواهم کرد!
آخه برادر من! سینه دریدن برای کسی که مدافع اسلام ناب محمدی است، آن هم به خاطر اینکه به او بر اساس قوانین همان اسلام ناب محمدی شلاق زده‌اند دیگر آخر خط خریت است!
ایشان خودشان مدافع و ترویج کننده دکترین اسلام به روش موسوی و شرکا هستند، همان کسانی که دوران خمینی را دوران طلایی می‌نامند!
آخه خریت که فقط به پالان پوشیدن نیست که برادر من که! همین که بخاطر اسلام ناب خمینی سینه سپر کردی کفایت می‌کند!

نوشته: در ساعت: 11:43 am در بخش: اسلام و مسلمین,سیاسی,طنز,نقد اسلام

16 پیام  |           

16 پیام به “ختنه سوران وبلاگستان!”

 1. پرویز says:

  با حرف شما کاملا موافقم، متاسفانه خیلی‌ از مسلمانها قوانین اسلامی رو نمیدونند و چشم و گوش بسته دنبال نکبتی رفته‌اند که فکر میکنند راهِ هدایتِ ( به قول خودشون ). ظاهراً این خانم اسلام را بدون احکامش قبول دارند، مثل دوست داشتن یک صندلی بدون پایه هایش، به جرم این خانم ( در صورت محرز بودن جرم ) در قوانین اسلامی بغی گفته میشود.

  http://alcorana.blogspot.com/2011/06/blog-post_27.html

  http://www.rasekhoon.net/Article/Religion/Islam/Branches/Show-59311.aspx

 2. کافر کیفور says:

  این امت گوساله نفهم سالانه ملیونها دلار برای مراسم خرافی حج که ریشه در دوران جاهلیت دارد هزینه میکنند ایکاش کسی پیدا میشد به جماعت میفهماند چرخیدن دور این اتاقک مسخره هیچ دردی را درمان نمیکند

  از طرفی جنگ قدرت جدید باعث شده تا حدی پرده ها کنار رود و بخش بسیار کوچکی از فساد موجود عیان شود مدتی است پورمحمدی شدیدا به پر و پای اقا محمود و دار و دسته اش می پیچد

  • پویا says:

   من دو نفر را می شناسم که به ملت گوساله گفتند یکی شما و یکی احمدی نژاد. این همه شباهت خیلی عجیب است.

   • حاجی says:

    گوساله و نفهمفهمند که چهار صبح از ذوق تماشای دار زدن یک نفر جمع میشوند و نیششان هم تا بنا گوش باز است

 3. پویا says:

  پس به نظر شما با شلاق زدن مخالفت کنیم یا نه؟
  اگه طرفدار اسلام ناب محمدی بود شلاق بخورد اگه نبود شلاق نخورد؟
  اونوقت فرق بین تو و طرفداران اسلام ناب محمدی چیه؟
  دوست من، من با شلاق زدن به هر کسی مخالفم فرقی برایم نمی کند طرفدار اسلام ناب محمدی باشد یا نباشد.

  • خُسن آقا says:

   با شلاق زدن و خوردن مخالف هستیم برادر جان! ولی وقتی کسی خریت را برای جامعه تجویز می‌کند و رفته دکترا گرفته خیر سرش برای تجویز خریت! بهترین روش مقابله با او این است که از خریت خودش کمی به خوردش بدهیم تا بفهمد یک من آرد چقدر پرسم می‌برد!!

   • پویا says:

    پس خدا کند مملکت دست امسال شما نیفتد چون در آن صورت می خواهید کمی از به قول شما خریت هر کسی به خوردش بدهید و آنوقت چه خونی راه می اندازید. احتمالاً روی این حکومت را سفید می کنید.
    کمی به گفته ها و نوشته هایتان فکر کنید و الفاظ مناسب تری بکار ببرید.

 4. کل موک says:

  شما هم که! قربانت گردم, دارید از آن طرف بام, باکله ملق میشوید!. بی عدالتی از جانب هرکس , به هرکس و به هر منظور, مذموم و نکوهیده است . توحید لو , ویا هرکس دیگر, اعتقادات خودشان را دارند و این اعتقادات , تا جائی که حریم دیگران را نادیده نگیرند, بایستی محترم شمرده شوند. معتقدم که نباید از شکنجه’ سمیه و دیگر توحیدلو ها که معتقد به مکتبی هسند که ما از آن بیزاریم و به گروه خونی مان نمیخورد به گونه ای ابراز خوشحالی کنیم و یا آنرا تایید نمائیم . چه بخواهی و چه نخواهی,این یعنی تایید بیعدالتی و ظلم است … ظلم است پدر جان! مسلمان و لائیک و سگ و گربه و “خرس قهوه ئی ” نمی شناسد که!؟
  پ ن __ هرچند که خریت در پاره ئی مواقع موهبت است و از شما چه پنهان آرزو میکردم که که ایکاش خری بودم در اروپا و یا آمریکا! ولی تشبیه کردن مخالفان نظرتان به خر! نشانه نگرش اسلامی ایرانی شما به نافهمی خر دارد. تشبیه مخالفین نظرتان به خر ” و به صورت اولی, نافهمی !!!؟؟؟ کمی فکر کن برادر ! داری پاجای پای که میگذاری!؟

  • خُسن آقا says:

   کل موک جان پا جای پای کسی نمی‌گذاریم برادر جان! ولی وقتی می‌بینم پس از بیش از 32 سال حکومت خون و جنون هنوز عده‌ای ترویج جنایت می کند(منظورم دوران طلایی امام است!)، باید با آنها با همین زبان خودشان گفتگو کرد. همین هم تازه از سرشان زیاد است. من و دیگران چه گناهی کرده‌ایم که گرفتار چنین خرهایی شده‌ایم!؟ زندگی من و هم سن و سالهای من به فنا رفت بخاطر همین ها که خر مینامیمشان. حق من و امثال من کجا باید به رسمیت شناخته شود!؟ چرا حقوق اولیه من باید پایمال شود تا پالان این خرها تامین شود. کلموک جان قرار نبود از آن طرف پشت بام به پایین بیفتیم. فراموش نکن که هنوز که هنوز است در اروپا پس از 60 و اندی سال گروهای نازی هیچ حق سیاسی در اجتماع ندارند چرا ما باید برای این حضرات سینه سپر کنیم!
   چرا من و ما باید به دست این دجالان 32 سال آواره جهان شویم وقتی که حق ماست در خانه خودمان باشیم.
   چرا هزاران نفر از ما را در سیاه چالهای شان به خون بکشند و ما هنوز حق نداشته باشیم حتی خر بنامیمشان!؟
   باور کنید من در مقابل خر شرمنده‌ام که حیوانی به این نجیبی را با این دجال‌ها هم ردیف می‌کنم! از خر جدا تقاضای بخشش می‌کنم!

 5. پرویز says:

  به طور حتم نویسنده این وبلاگ با شلاق زدن به حیوانات بارکش هم موافق نیست چه برسد به انسانها، ولی‌ آخر چطور میشود از کسی‌ در مقابل حد و تعزیر دفاع کرد که خود مروج حد و تعزیر می‌باشد، این خانم محترم با آن قاضی که حکم را صادر کرده یا با کسی‌ که شلاق میزند چه فرقی‌ دارد، مگر غرور این خانم از غرور هزاران انسان دیگر که شلاق میخورند در حالی‌ که احکام اسلامی را قبول ندارند و آب به آسیاب اسلام ناب محمدی نمیریزند، با ارزشتر است. از این خانم در مقابل چه باید دفاع کرد، در مقابل افکار خودش؟ اسلام رحمانی عبارتی است که فقط برای تحمیق توده بیسواد کاربرد دارد، وگر نه هیچ رحمتی در شلاق زدن، قطع دست و پا و انگشتان و سنگسار نمی‌توان یافت.

 6. کل موک says:

  خسن آقا جان, شما دیگه چرا!؟ ندادن حق به راسیستها , فاشیست ها , نازیستها, طالبانیستها و خمینی چیستها عین احترام به حقوق بشر است . ولی آیا اگر امروز یکی از نازی ها را در زندان های آلمان, شلاق بزنند , دست و بینی اش را ببرند, ویا به او تجاوز کنند! فکر می کنید که چه اتفاقی در دنیا رخ خواهد داد؟!
  هر گونه رفتاریکه بر خلاف منش و اصول انسانیت است, ” صرف نظر از اینکه بر چه کس و یا چه چیز ” اعمال میشود محکوم است .
  عزیز دل, اندیشه را از احساسات آتشین بی ریا و در عین حال دردناک , تا آنجائیکه میسر است جدا کن.
  واقع بینی تنها راه نجات است .

 7. کل موک says:

  ضمنن خسن آقا ی عزیز , علت لحن گله آمیز بنده بدین جهت بود که بسیاری از روشن فکران فرهیخته و انساندوستی را که با این عمل رذیلانه’ جمهوری جهل و خرافه مخالفت کرده اند را , خواسته و یا نا خواسته مورد مرحمت قرار داده اید!

 8. کل موک says:

  ضمنن خسن آقا ی عزیز , علت لحن گله آمیز بنده بدین جهت بود که بسیاری از روشن فکران فرهیخته و انساندوستی که با این عمل رذیلانه’ جمهوری جهل و خرافه مخالفت کرده اند را , خواسته و یا نا خواسته مورد مرحمت قرار داده اید!

 9. خُسن آقا says:

  کل موک جان اینجا دیگه دارید مغلطه می‌کنید برادر جان. آگر یک نئو نازی را در زندان زدند فرق می‌کند با این خانم که خودش مروج ایده‌های اسلامی امام امت هستند، همان امام امتی که میرحسن دورانش را طلایی نامید. این خانم با ترویج اسلام ناب خمینیسم بطور مستقیم دارد ایده شلاق زدن را ترویج می‌کند، پس در نتیجه باید خودش اولین کسی باشد که از خوردن شلاق لذت ببرد(نوش جان کند)!! به قول معروف خود کرده را تدبیر نیست کل موک جان!
  قربانت گردم اگر خُسن آقا آبگوشت دست بز بار گذاشت، وقتی آبگوشت دست بز آماده شد نمی‌توان آنرا به دیگر خوراند ولی خُسن آقا را از خوردن آبگوشت دست بز معاف کرد.
  با اجازه شما در مورد روشنفکرانی هم که از سمیه خانم دفاع مقدس(!!) کردند، باید بگویم چنین روشنفکرانی غلط کردند! اینها همان روشن فکرانی هستند که من سابقا آنها را روشن گوز خطاب کرده بودم. برادر جان همین نوع روشنفکران بودند که خمینی حرامزاده را در دامان ما انداختند!
  دوارن خمینیسم با همه مخلفاتش باید از بین برود تا بلکه ملت روی خوشی ببیند. اگر این خانم هم خواست از آن دفاع کند به جهنم که خودش در آتش چنین رژیمی بسوزد!

 10. kia says:

  خسن اقا گرامی درود بر شما و لعنت بر تمام اسلامگرایان چه خامنه ای چه امثال این سمیه توحیدلو
  خسن اقا بسیار گرامی لینک سایت این زنک اسلامگرا را زدی رفتم دیدم نوشته کربلانامه 1 و 2 حالم بهم خورد از بوی گند اسلام و خوده خانوم اسلامگرا بدرک که شلاق بخوره از اسلام دفاع میکنی باید از شلاق و دست بردیدن و ادمکشتن هم دفاع بکنی از مسلمان برتر از تمام انسانهای دیگر است هم دفاع بکنی شتر سواری دولا دولا نمیشه رنگ سیا را نمیتونی سفید بکنی به امید نابودی کامل اسلام و اسلامگریان . تفکر اسلامی یعنی طرفدار جنایت و ظلم حالا چه خامنه ای باشد چه موسوی باشد چه کروبی باشد چه حانوم توحیدلو باشد بوی گند را با یک من عطر هم نمیشه از بین برد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی