Sep 09 2011

حساب سرانگشتی!

نوشته:     :::       6 پیام

دراویش در ایران جمعیت چندان زیادی ندارند، این را از هر کس و ناکسی بپرسید تایید خواهد کرد. جمعیت شهرستان سروستان هم که نیاز به حساب سر انگشتی ندارد، کافی است به ویکی‌پدیا مراجعه کنید و جمعیت ۳۵۳۱۳ نفری آنرا مشاهده کنید.
همچنین می‌دانیم که دراویش با رژیم آخوندی میانه خوبی ندارند و می‌توان این گروه را از مخالفین حکومت به حساب آورد.
حالا با نگاهی به این ویدئو و حساب سر انگشتی دراویش مقیم شهرستان کوچک سروستان، باید از خود پرسید این همه تظاهر کننده چه کسانی هستند که در این تشییع جنازه شرکت کرده‌اند و همچنین طرفداران سید علی آقا در سروستان و در نتیجه در کل ایران چند نفراند!؟

نوشته: در ساعت: 12:47 am در بخش: اعتراض و تظاهرات,سیاسی,ملای حیله‌گر

6 پیام  |           

6 پیام به “حساب سرانگشتی!”

 1. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، بیخود نیست که آقا تازگی‌ها به فکر شغل کلید داری افتاده تا وقتی عرصه خیلی تنگ شد سوراخی برای خود بجورد!

 2. ببعی پیرو ولایت says:

  مگر شما نمیدانید این ساندیس و چماق است که اسلام عزیز را زنده نگه داشته .

  بععععععععععععععععععععععععععع

 3. nima says:

  حسن اقا با درود.هفته گذشته در تلویزیون اندیشه لس انجلس و در برنامه اقای فروزنده مهمانی امده بود که میگفت نویسنده و متفکر و روشنفکر! هستم و ازدیار نروژ امده ام. اسمش سیامک وکیلی بود. نمی دانم که اورا می شناسی یا نه؟. بهر حال این شخص نه تنها خیلی کم سواد بود و حسابی قاطی کرده بود و به زنان و روشنفکران واقعی توهین میکرد بلکه از مردم داخل و خارج هم حسابی طلبکار بود که چرا مردم به سیاوش ( محمد رضا بعدی) شجریان که او تنها روشنفکر ایران! می نامید ببیشترپول نمیدهند! و همچنین چرا مردم بیشتر این اواز خوان رژیم را تحویل نمی گیرند؟ حسن اقای گرامی : این شبه نویسنده و شبه روشنفکر دیار شما تنها روشنفکر ایران را شجریان میدانست و میگفت همه مردم ایران از صبح تا شب باید بدور او بگردند! بیچاره او اصلا اطلاع نداشت که شجریان فرصت طلب در سال ۱۳۶۸ بعد از مرگ خمینی جلاد با سید علی قاتل بیعت کرده است . او شاید هم اطلاع داشت که سیاوش شجریان روشنفکر ۳۲ سال است که در خدمت رژیم خونخواراسلامی به بزک کردن چهره کریه رژیم در داخل و خارج مشغول است اما شاید نمی خواست که روشنفکر مورد علاقه اش را افشا کند! . بیچاره مردمی که روشنفکرش شجریان ویا خفت دیگرش ناظری باشند و مرتب به خارج بیایند و ضمن نشستند روی زمین با زیرشلواری عر عر کنند و قبلا هم هوشدارداده باشند که در سالن جای بحث سیاسی نیست و مردم باید خفه شوند وتنها به این عر عر ها گوش دهند! . دوستان این گونه نویسندگان نا اگاه و عقب افتاده امثال همین سیامک وکیلی که ضمن حمله به روشنفکران واقعی و زنان موعظه احترام گذاشتند به اوازخوانان مزدور رژیم فاشیستی اسلامی را دارند باید افشا کرد. شرکت در کنسرت های رژیم ساخته شبه هنرمندان رژیم امثال شجریان و ناظری هیچ فرقی با شرکت در نماز جمعه رژیم ندارد . با درود دو باره به حسن اقا و با ارزوی سرنگونی رژیم اسلامی

 4. والد بمانعلی says:

  خُسن آقا جان، نوامبر ۱۹۸۱ بود که سر چوانکی نوبر آقایان آخوند که ماشین بنز سفارت ایران در پاریس زیر پایش انداخته بود و در خیابان های آن شهر اُشتلم می کرد با تشر داد کشیدم که چه خبرت هست، مال مفت افتاده دستت سر می بری! جواب داد برادران دیدند که ما در اسلام سینما نداریم، گفتند برو سینمای اسلامی بخوان. پیدا کنید ربطش را با مصادره ماشین های سفارت!!! نامه پگاه آهنگرانی به سینماگر، دولتی سردسته همان چاقوکشان که حالا “عجب مرد هنرمندی” شده آن صحنه را به یادم آورد:

  «سلام آقای دهنمکی

  زمان زود می گذرد و شما آنقدر مشغله دارید که خیلی چیز ها یادتان نمی آید. ما هم خواستیم یادمان نیاید ..اما خوب جای زخم همیشه ماندنیست

  روز های دیر و دور را به خودتان وا میگذارم … از همین اواخر درد دل کنیم یادش بخیر …روز گاری بود سینمای یخ بسته ی ما خواست تکانی بخورد …تا اینکه ” آدم برفی ” یخ سینمای ما را وا کرد. نمی دانم آن روز ها کجا بودید … از خودتان که پرسیدیم جوابی دستگیرمان نشد ..

  آن روز سینما به سینما ، اکران آدم برفی دو صف داشت …صف اول بلیتی که می خریدیم …صف دوم باتوم هایی که می خوردیم نمی دانم خبر دارید ؟ آن روز جلوی هر سینما دسته ای باتوم دار می ایستادند و هر که از سینمای آدم برفی بیرون می آمد را می زدند… بعد ها گفتند سر دسته ی همین باتوم دار ها دارد برای پیشرفت فرهنگ و هنر فیلم میسازد

  یعنی کسی که فرهنگ را می فهمد ، آزادی بیان را نمی فهمد ؟؟

  شما که آنجا نبودید نه ؟؟ نمی دانم خبر دارید ؟ یک روز در یک سینما که آدم برفی را اکران می کرد مردی روی صحنه ی اجرا رفت و پرده ی سینما را پاره کرد …صورتا خیلی شبیه شما بود … شما که نبودید ؟

  زمان گذشت …شما عوض شدید … اصلا به کل عوض شدید

  فقر وفحشا را ساختید … نمی دانم حقیقت را می خواستید به رخ کی بکشید ؟ مردمی که کف خیابان زندگی می کنند ، خودشان این ها را می دیدند …یا شاید می خواستید از ما بهتران آن بالا ها ببینند اصلا نفهمیدیم شما چه طور اینقدر عوض شدید ؟

  شما سی و چند سال زندگیتان از این حرف ها نمی زدید ؟ یعنی آن موقع فاحشه های شهر را نمی دیدید؟ یعنی یکهو وحی نازل شد و شما سینه برای خیابان خواب های ما سپر کردید ؟ گاهی انسان ها بابت زدن حرف حق هم منظور دارند اما شما ؟ نه شما که از این قشر آدم ها نبودید ؟؟؟؟

  روز گار به اخراجی ها رسید … اخراجی های اولتان را همه دیدند و خندیدند …شما کثرت ببیننده تان را به حساب تایید کارتان گذاشتید بی آنکه یادتان باشد دل این مردم برای خندیدن تنگ شده است . آنقدر هم حواسشان نیست که حضورشان به چه چیزی دارد تایید می دهد …به اخراجی های 3 رسیدید … دلتان گرم تشویق ها … سرتان پر از باد تایید … آرمان ها یک نسل را مسخره کردید …

  سبز را آبی و قرمز کردید و نشان دادید مردم آلت دستی بیش نیستند در دست های آدم هایی که آن بالا نشسته اند …

  از این هم بگذریم ..

  چند روز است که پگاه آهنگرانی ناپدید است . میشناسیش ؟ کارگردان فیلم “دهنمکی ها ” …اصلا این فیلم
  را دیده ای ؟ نمی دانیم از کجا باید سراغش را بگیریم ؟ تو میدانی ؟؟؟ … مطمئنی نمی دانی ؟

  تو دوست های کله گنده زیاد داری ؟ می شود یک سوالی از آنها بپرسی راه دوری نمی رود که مادرش را از نگرانی در بیاوری

  راستی … من سر سجاده ات نبوده ام که ببینم خلوص سجده هایت چه قدر است … ولی یک چیز را می دانم … اینکه اگر خدایی آن بالا باشد ، عزیز ترینش ، بنده هایش هستند …بنده هایی که اکثرشان نماز شب نمی خوانند و و شلوار تنگ و یقه ی باز می پوشند …مراقب بنده هایش باش …. شاید دل یک نسل از تو گرفته باشد».

 5. تن تن says:

  خسن اقای گرامی کم ببعی و چماقدار و مزدور ولایتمدار داشتیم جدیدا جنده ولایتمدار و سوسول ولایتمدار هم بدان افزوده شده :
  لینک زیر

  http://arian2012news.wordpress.com/2011/09/11/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%A2/

 6. بهار says:

  عجب آدمهاي جا كش و كوني هستنند اين دولتي ها

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی