Sep 04 2011

اونجای آدم دروغگو!

نوشته:     :::       5 پیام

در خبری می‌خواندم که “قذافی با سازمان سیا همکاری نزدیک داشته”! با خودم فکر کردم آقای اوباما و شرکاء، از آن جمله آقای سارکوزی باید مشنگ باشند که غلام حلقه به گوشی مثل قذافی را که هم با سیا همکاری می کند و هم سلاح های کشتار جمعی خودش را چند سال پیش تر بدون هیچ دردسری داد به آمریکا و فرانسه بروند حالش را ببرند! و هم پول مفت نفت را دو دستی می دهد به دولت های غربی و بجای آن سلاح های بی خطر می خرد! با این حال او را سرنگون می کنند تا بجای او یک حکومت دموکرات جایگزین کنند!؟
باور کنید چنین مرغ پخته ای را نمی‌توان جوجه هایش را فصل پاییز که هیچ حتی فصل زمستان هم شمرد، چنین مرغی اصلا جوجه در نخواهد کرد!
با اینکه این مرغ پخته جوجه در نمی‌کند ولی باور کنید از این همه چرندیات شدیدا به خنده افتاده و دست نداشته اش را گذاشته روی دلش و هر و هر به ریش ما می‌خندد!
برادر جان یک جای این داستان می‌لنگد! آدم خوش باوری مثل خُسن آقا هم وقتی این داستان سرایی ها را می خواند نمی تواند باور کند که دولت های غربی که از نظر اقتصادی در حال ورشکستگی هستند، نوکر حلقه به گوش خود را در لیبی بردارند و بجای آن دولت دموکرات بکارند!
حالا یکی بیاید بگوید آیا آخوندها هم با سیا همکاری می کنند یا نه! تا اگر فردا آمدند و حکومت را سرنگون کردند، دیگر ما مجبور نشویم برویم توی سطل آشغال های کاخ ملاها دنبال مدارک سیا بگردیم!

به کلاغ گقتند منار توی کونت! گفت یک چیزی بگویید که بگنجد!
نقشه منطقه قرار است تغییر کند، اینها همه بهانه است. کدام دموکراسی کدام کشک! اگر قرار است حقوق بشر مراعات شود، باید اول از عربستان شروع کنند که شهروندانش حقوق یک الاغ هم برای آنها رعایت نمی‌شود حقوق بشر که جای خود دارد!

نوشته: در ساعت: 2:54 pm در بخش: حقوق بشر,سیاسی

5 پیام  |           

5 پیام به “اونجای آدم دروغگو!”

 1. کافر ایرانی says:

  خسن اقای گرامی بدبختانه این نفت وگاز برای ما بدبختی و مصیبتی شده چرا که متاع گرانبهای مورد نیاز غرب است و غرب نیز ناچار به مماشات و عقب نشینی با اینگونه حکومتهای فاسد و خودکامه میشود

  در ضمن مثل اینکه سگها و مزدوران رژیم به تازگی چماقکشی در خیابان را رها کرده و شغل شریف هکری و وبلاگنویسی و لجن پراکنی در فضای وب وارد شده اند و توانسته اند gmail و …. را هک کنند

 2. خسن آقا سلام.من business administration خوندم.اوضاع کار تو نروژ رو خواستم سوال کنم.اینجا این آخوندای کونی زاده چنان ریدن به اقتصاد که جوونا دسته دسته تو پارکا و کنار جوبای سرسبز خوابیدن و روزنامه رو کشیدن رو سرشون.

 3. کافر ایرانی says:

  بدبختانه کشورهای غربی به خاطر نفت این متاع گرانبها ناچارند با رژیم های فاسد و سرکوبگر مماشات کنند

  در ضمن در تایید کامنت کاربر جاوید ایران عده قلیلی در داخل با خودروهای گرانقیمت و معشوقه های رنگارنگ در ناز و نعمت زندگی میکنند که گویی حتی بهشت تازینامه الله عرب هم مقابل ان رنگ میبازد و مابقی اندر پی لقمه ای نان از سر و کول هم بالا میروند

 4. کافر ایرانی says:

  خسن اقای گرامی بدبختانه غرب ناچار است به خاطر نفت این متاع گرانبها با رژیم های فاسد و سرکوبگر مماشات کند

  در ضمن در تایید کاربر جاوید ایران در این ویرانکده عده بسیار قلیلی در کاخها با اتل های اخرین مدل و معشوقه های رنگارنگ چنان در عیش غرقند که بهشت الله جاکش عرب هم در مقابل ان رنگ میبازد اما سایرین در پی لقمه ای نان بر سر و کول هم میکوبند

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی